2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba arkadaslar bende iki gun önce ogrendim hamile oldugumu henuz doktora gitmedim daha cok yeni hamileyim 2 hafta sonra gitmeyi dusunuyorum herseyini ayni anda gormek icin 25 yasindayim 22 aylik bi oglum var son adet tarihim 19 eylul istanbulda yasiyorum bende katilabilir miyim araniza:)
Benimde son adet tarihim 6 eylul 21 aylik oglum var

Amin canım senin yorum yapmana ayrıca sevindim çok sagoll:)

arkadaşım şimdi gördüm yazdığını
sakın stres yapma ben 7. haftada bebeği gördüm
üstelik karından da görünmedi...
aklına takılan birşey olursa yaz bana
seninle mazimiz eski:KK5:

benim kanamam başladı kızlar, doktora gittik kese bozulmaya başlamış. kalp atışları yok denecek kadar az. bir umut iğne vurdu doktorum ama pek beklentiye sokmamaya çalıştı. ne kadar erken sevinmişim. kalp atışlarını duyunca bir de 2 gündür şiddetli bulantı ve her yediğimi çıkarmam beni iyice heveslendirmişti. bu 3. kaybım .artık ne hissedeceğimi bilemiyorum. Allah sizin evlatlarınıza sağlık sıhhat ömür versin.
Canim insallah devam eder gozlerim doldu resmen ne kadar uzuldugumu anlatamam

Ee iyi bari çok sevindim senin adına. Kanamanın gözükmemesi de ayrı bir güzel. Benimde Kayinpederim.bu cumartesi geleceği için cumaya aldım randevuyu. Umarım benim kese dışında ki kanamada bitmiştir.
O kanama bende de olmuştu geçti. seninkide geçer inşallah canım..

Canım bu gebelikte nasıl bilemiyorum ama rahim sağlıksız olanı dışarı atıyormuş ilk gebeliğimde düşükte döllenirken Bir hata oluşuyormuş ve vücut bundan dolayı sağlıklı olmadığı için dışarı atıyormuş rabbim buna uygun yaratmış bizi burdan yola çıkarak umut ediyorum inş. Seninde problem oluşturan kesecikler erir ve yok olur giderler. Bebeğinde sağlıklı doğar.
İnşallah canım tek dileğim o kesecikler erisin gitsin.. Hepimiz hayırla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

Canim ne oldu gittin mi doktora

Cuma günü gideceğim canım sende durumlar ne? Sen gittin mi doktora?

Mrb kizlar yarin kontrolum var. Iki bebisim var benim biliyosunuz
Insallah ikiside sagliklidir da duyarim kalp atislarini..beni yine bir korku aldi :KK43:

Onu hiç düşünme arkadaşım. Akkına bile getirme diyeceğim ama benimde hiç aklımdan çıkmiyor. Ama olsun iyilerdir meleklerin yahu iyi düşün iyi olsunlar ❤

İnsallah ikimiz de Güzel haberlerle doneriz o zaman :KK200:
Cuma günü benimde randevum var. Güzel haberlerle gelelim hepimiz ❤

canım seninle doğum zamanı aynı tarihe denk geliyor sanırım

Aaa evet aynı zamanda doğuracağiz yavruları kısmetse :)

Bir insanin bütün hamilelikleri aynı geçmiyormuş bunu anladım..

Mide bulantısı ve sinirlilik.. şu sıralar ikisi de tavan yaptı..

En çok kızım için direniyorum bu duygu değişimine.. ona asla yansitmamam lazım.. :KK43:

İnşallah bende 21 haziran da anne olacağım , kan değerim artıyor ama daha kontrole gitmedim biraz daha bekliyorum :KK3:

Bir insanin bütün hamilelikleri aynı geçmiyormuş bunu anladım..

Mide bulantısı ve sinirlilik.. şu sıralar ikisi de tavan yaptı..

En çok kızım için direniyorum bu duygu değişimine.. ona asla yansitmamam lazım.. :KK43:
Kesinlikle ya bugün doktorda dedi her hamilelik farklıdır belirtilerde farklı oluyor. Cok farklı hissediyorum suankinde öncekinde belim kopmuştu şimdi kasıklarım agrıyor midem yanıyordu geçenkinde cok bulanmıyordu şimdi ikiside az kokular fena ama..Aynı şekilde bende cok sinirlemiyorum ama bir anda parlıyorum cocuklar deli ediyor okulda kızıyorum sonra da üzülüyorum kalbi kırılmışmıdır diye cok entrasan duygu değişimi yaşıyorum :olamaz:

Kızlar kalbım hızla atıyor cıldırmak uzereyımm
Bı haber gordum orduda adam ıkı bucuk yasında çocuğu dovuyor öldüresıye
Allahım sen masum kuzuları koru yarabbimm
Bıktım artık cocuk ıstısmarı haberı okumaktan içim yanıyorr

Kızlar benimde 3yıl sonra tedavi ile oldu şimdi kist olduğuda gözüküyor böyle sıkıntısı olan varmı

Evet hep bulantılrdan bahsettik. Peki hamile bayanlar ceviz de özellikle de yaş cevizde omega değeri hayli yüksekmiş yemeyi öneriyorum sağlıklı gelişim için çok faydalı özellikle zeki olması için bebeklermizin :halay: ayrıca ayva yiyenin cocuğu güzel olur derler çok midesi bulananlar tavsiye ederim mide suyunuda alır :KK49:
Cmm ceviZden midem bulanio
Yagli gelio
Ayvayi yemeyi denicem
Bi yedigimi bida yiyemiyrm midem bulaniyo gorunce

Ya o bebegin cani ne cok yandi
Ne derin yaralar aldi
Allahim kalbim hala carpiyor
Yaa offff

X