2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende çalışıp cok katılamayanlardanım anca akşam üzeri okuyorum birkaç tecrübeli olduğum şeylere cevap veriyorum :KK76: birde karşıla komisyonu gibi her gelene hoş geldin :KK200:diyebiliyorum :KK48: kalp atışı duyan arkadaşlara selam olsun dua edin bizde duyalım :halay: sıkıntısı olab arkadaşlarada bolca dua ediyorum cok yazamasam da :dua: zor biliyorum... Bebeğe en cok zarar veren şey stres demişti doktorum sen farketmezsin ama yaptıgım her stres etkiliyor o yüzden üzülmeyin herşey yoluna giriyor sağlıklı hamileliklerde :anne: tecrübeli arkadaşlara teşekkürler faydalanıyoruz bolca :super: çıkAr beklemeksizin dertleşen insanları cok seviyorum birbirimizi görmeden de sevediğiniz ve ilgilendiğiniz için hepinizi ayrı ayrı çok sevdim :KK200:

Canim insallah cok daha guzel gunler paylasicaz :KK200:

benim kanamam başladı kızlar, doktora gittik kese bozulmaya başlamış. kalp atışları yok denecek kadar az. bir umut iğne vurdu doktorum ama pek beklentiye sokmamaya çalıştı. ne kadar erken sevinmişim. kalp atışlarını duyunca bir de 2 gündür şiddetli bulantı ve her yediğimi çıkarmam beni iyice heveslendirmişti. bu 3. kaybım .artık ne hissedeceğimi bilemiyorum. Allah sizin evlatlarınıza sağlık sıhhat ömür versin.

Çok üzüldüm canim.. inşallah her sey yoluna girer.. 3. Defa ayni seyi yasamazsin insallah..

Merhaba bayanlar, Rabbim nasip ederse bende haziran annesi olacağım. İlk gebeliğim 1 yıl sonra geldi bebişim. Kendim de pkolu olduğundan, hiç beklemiyorduk zaten hep düzensizdi. Şükür ayın 13 ünde gebelik testindeki hafif 2. Çizgi ve o gün yaptırdığım kan testiyle öğrendik . Değer düşüktü yeni olduğundan ama iki gün sonra ikiye katladı 10 gün sonra keseyi göreceğiz nasipse. Rabbim herkese hayırlı gebelikler nasip etsin inş.
Tebrikklllerr Canimm,,Kucaginada Alirsin Insallah Allah'in izniyle.. Benim Bebisimde 1 yilin sonunda Geldii nasip böyleymis,,Hayirli Olsun Tekrar..

Evet hep bulantılrdan bahsettik. Peki hamile bayanlar ceviz de özellikle de yaş cevizde omega değeri hayli yüksekmiş yemeyi öneriyorum sağlıklı gelişim için çok faydalı özellikle zeki olması için bebeklermizin :halay: ayrıca ayva yiyenin cocuğu güzel olur derler çok midesi bulananlar tavsiye ederim mide suyunuda alır :KK49:

Yok can
Tabi normal hepsi normal. Ama bi doktoruna görsün. Mesela benim geçmeyen kaşık ağrılarım vardı sonrasında akintim oldu düşük tehlikem öyle başladı. Kaşık ağrılarımin sebebini o akıntınin sebep olduğunu düşünürken rahmimde 3 cm lik Catlamayan yumurta bulundu. Sonra kayboldu o ağrılar gitti galiba o yumurtada. O ağrılar bebeğin keseye yerleşmesi sonucuyla olan ağrılar yani korkulacak bir şey yok. Batmalar da zira öyle. Ama ağrıların çok şiddetliyse ve yerinde duramayacak kadar çoksa bence yarın doktora git belki bir problem vardır
Yok canım öle şiddetli bi ağrı yok yanma gibi böyle akintimda yok çok sukur daha çok erken doktor için şimdi kese yok der onuda dert ederim diye gitmiyorum

Yok can

Yok canım öle şiddetli bi ağrı yok yanma gibi böyle akintimda yok çok sukur daha çok erken doktor için şimdi kese yok der onuda dert ederim diye gitmiyorum
Canım bende bugün gittim 4+2 yim cuma gel değer 3000 olmadan gözükmeyebiliyor dedi doğru düşünmüşsün son adet tarihin kaç

Canım aslında benim son adet tarihim 20 eylül ama ben 5 gün erken adet olurum hep işte grip oldum dedim ilaç içmeden bi tahlil yapiyim bide baktım hamileyim dün 195 çıktı hcg doktor az buldu senin kacti

Canım aslında benim son adet tarihim 20 eylül ama ben 5 gün erken adet olurum hep işte grip oldum dedim ilaç içmeden bi tahlil yapiyim bide baktım hamileyim dün 195 çıktı hcg doktor az buldu senin kacti
Benimde 20 eylül son adet ama 20 sinde değilde 15 inde mi oldun yani anlamadım bende 25 günde bir hasta olurum onumu kast ediyorsun geç döllenmede olabiliyor o zaman bebek 1 hafta küçük oluyor değerde doğal olarak düşük çıkıyor

Sağol canım inşallah sağlıkla alırız kucağımıza.Benim Bat tarihinden 4 gün sonra 63 dü iki gün sonra 125 civarıydı 2 gün aralıklarla yaptırdım 1 hafta sonra 1800 ü gördük çok şükür.2 katı artmış seninde ne güzel.İnşallah bu şekilde devam edip artacaktır.Benim ilk hamileliğimde de böyle olmuştu.3 gün sonra 70 çıkmıştı demek birazda bünyeyle alakalı.İnşallah hayırlısıyla sıkıntısız atlatırız.
inşallah canım hımm demekki normal miş değerler :) insan pinpirikli oluyor ee kolay değil 2,5 yıl sonra ilk ve tek

Merhaba hanımlar bana yardımcı olun nolur ben normalde 26 sinda doktora gidicem keseyi görmüştük 5 haftalik dedi doktor eşimle dayanamadık akşam başka doktora gittik alttan muayene etti ama bebek görünmedi kesin bi tanı koyamam 1 hafta daha bekleyelim ama boş gebelik tekrarlamaz dedi bikere başıma öyle bişey gelmişti benim cunku sizce erkenmi kafayı yedim dünden beri:KK43:(

canım erken daha dur telaş yapma
ben 7.haftada ancak gördüm bebeği inaşallah sen de görürsün

O belli olmaz ki kuzum belki sezeryan olursun. İlay 37+3 de yani 38. Haftada plesanta yaslanmasi ile alındı karnımdan. Normalde 26 eylülde doğacaktı 8 eylülde doğdu yani nerden baksan 20 gün önce. Sezeryanda da genelde 15 gün önce alıyorlar diye biliyorum. Bir bakarsın sezeryan olursun alırlar bebeği boğa olarak :) ama umarım olmazsın da normal gelir yükselenden yirtarsin :)

canım seninle doğum zamanı aynı tarihe denk geliyor sanırım

Ya benim en buyuk zevkim tıkınmaktı :KK43: elimden alınmış gibi hissediyorum midem cok bulaniyor :KK43:

ooo çok şeyler kaçırmışım bir sürü yazılanlar olmuş :) yoğun çalıştığımdan arada bir yazabiliyorum ama yazdıklarınızın hepsini girdiğim gibi okuyorum. artık beni de bu şekilde kabul edebilirseniz sevinirim :oops: bende bugün doktora gittim, sonuç ; kesin ikizlermiş :KK61: çift yumurta ikizleri dedi, biri 5+5 biri 5+3 müş. çok kasık ağrım oluyor, ikiz gebeliklerde düşük ihtimali daha yüksek oluyormuş o yüzden progestan verdi bir de yolculuğu yasakladı ki ben ailemden uzak yaşıyorum, yanlarına gidecektim haber vermek için gidemicemm onlarda gelemiyoo telefonda söylemek zorunda kalıcamm :KK43: şu an sanırım çok mutsuzum hiçbirşey istediğim gibi çıkmıyor :KK43:

canım vardır herşey de bir hayır...
üzme kendini belki bu bebişler elin kolun ayağın olacak
yıllar sonra belki iyi ki diyeceksin

benim kanamam başladı kızlar, doktora gittik kese bozulmaya başlamış. kalp atışları yok denecek kadar az. bir umut iğne vurdu doktorum ama pek beklentiye sokmamaya çalıştı. ne kadar erken sevinmişim. kalp atışlarını duyunca bir de 2 gündür şiddetli bulantı ve her yediğimi çıkarmam beni iyice heveslendirmişti. bu 3. kaybım .artık ne hissedeceğimi bilemiyorum. Allah sizin evlatlarınıza sağlık sıhhat ömür versin.

inşallah arkadaşım korktuğun değildir...
Allah ım meleğini sana bağışlasın

X