2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Canim insallah cok daha guzel gunler paylasicaz

Çok üzüldüm canim.. inşallah her sey yoluna girer.. 3. Defa ayni seyi yasamazsin insallah..

Tebrikklllerr Canimm,,Kucaginada Alirsin Insallah Allah'in izniyle.. Benim Bebisimde 1 yilin sonunda Geldii nasip böyleymis,,Hayirli Olsun Tekrar..

Evet hep bulantılrdan bahsettik. Peki hamile bayanlar ceviz de özellikle de yaş cevizde omega değeri hayli yüksekmiş yemeyi öneriyorum sağlıklı gelişim için çok faydalı özellikle zeki olması için bebeklermizin ayrıca ayva yiyenin cocuğu güzel olur derler çok midesi bulananlar tavsiye ederim mide suyunuda alır

Yok can
Yok canım öle şiddetli bi ağrı yok yanma gibi böyle akintimda yok çok sukur daha çok erken doktor için şimdi kese yok der onuda dert ederim diye gitmiyorum

Yok can

Yok canım öle şiddetli bi ağrı yok yanma gibi böyle akintimda yok çok sukur daha çok erken doktor için şimdi kese yok der onuda dert ederim diye gitmiyorum
Canım bende bugün gittim 4+2 yim cuma gel değer 3000 olmadan gözükmeyebiliyor dedi doğru düşünmüşsün son adet tarihin kaç

Canım aslında benim son adet tarihim 20 eylül ama ben 5 gün erken adet olurum hep işte grip oldum dedim ilaç içmeden bi tahlil yapiyim bide baktım hamileyim dün 195 çıktı hcg doktor az buldu senin kacti

Canım aslında benim son adet tarihim 20 eylül ama ben 5 gün erken adet olurum hep işte grip oldum dedim ilaç içmeden bi tahlil yapiyim bide baktım hamileyim dün 195 çıktı hcg doktor az buldu senin kacti
Benimde 20 eylül son adet ama 20 sinde değilde 15 inde mi oldun yani anlamadım bende 25 günde bir hasta olurum onumu kast ediyorsun geç döllenmede olabiliyor o zaman bebek 1 hafta küçük oluyor değerde doğal olarak düşük çıkıyor

inşallah canım hımm demekki normal miş değerler :) insan pinpirikli oluyor ee kolay değil 2,5 yıl sonra ilk ve tek

canım erken daha dur telaş yapma
ben 7.haftada ancak gördüm bebeği inaşallah sen de görürsün

canım seninle doğum zamanı aynı tarihe denk geliyor sanırım

Ya benim en buyuk zevkim tıkınmaktı elimden alınmış gibi hissediyorum midem cok bulaniyor

canım vardır herşey de bir hayır...
üzme kendini belki bu bebişler elin kolun ayağın olacak
yıllar sonra belki iyi ki diyeceksin

inşallah arkadaşım korktuğun değildir...
Allah ım meleğini sana bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…