2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Maalesef tamamen çıkarmak mumkun degil. Ama olabildigince çıkarmak lazim hayatimizdan kimyasali kanserojen maddeleri.
Hele anneler daha fazla ozen göstermeli bu konuda..

Cok cok üzüldüm. Kalp atışlarını da duymustun demek ki ah arkadaşım ne desem ne söylesem boş senin icin. Umarım en yakın zaman da yenişten hamile kalabilirsin çok üzüldüm ya inan dilim tutuldu

Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar bende dün öğrendim hamile olduğumu bir kızım var dort yasinda iki yıldır kardeş istiyoruz olmadı geçen yıl bir kimyasal gebelik geçirdim umudumu kaybetmisken dün muciEyi gordum hcg 195 çıktı ama doktor dusuk tehlikesi var dedi inşallah bir sıkıntı olmaz

Canım kanama gözükmedi çok şükür..
Bebişin kalp atışı da duyuldu
Dışarıda yemek yedim eve geldim yattım koca gün. Yeni kalktım biraz banyoyu toparladım o kadar.

Maalesef tamamen çıkarmak mumkun degil. Ama olabildigince çıkarmak lazim hayatimizdan kimyasali kanserojen maddeleri.
Hele anneler daha fazla ozen göstermeli bu konuda..
Kesinlikle öyle. Bu yaptığımız her şey bebeklerin kordonlarindan ortaya çıkıyormuş zaten. Okuduğum bir kitapta yazıyordu. Kitabı bulunca yazarım buraya. Baya ilgimi çekmişti ondan sonra yatakları falan attık zaten :)

Canım kanama gözükmedi çok şükür..
Bebişin kalp atışı da duyuldu
Dışarıda yemek yedim eve geldim yattım koca gün. Yeni kalktım biraz banyoyu toparladım o kadar.
Ee iyi bari çok sevindim senin adına. Kanamanın gözükmemesi de ayrı bir güzel. Benimde Kayinpederim.bu cumartesi geleceği için cumaya aldım randevuyu. Umarım benim kese dışında ki kanamada bitmiştir.

Umarım güzel sonurlar alırsın da kanaman falan mı oldu da doktor düşük tehlikesi var dedi? Hoşgeldin buarada aramıza

Arkadaşlar sizce degerim dusukmu regl gününe iki gün varken yaptirdim

Yok canım hicbiseyim yok çok sukur ama öle dedi anlamadım bende sadece kasik ve bel agrim var yanma batma seklinde

Merhaba bayanlar, Rabbim nasip ederse bende haziran annesi olacağım. İlk gebeliğim 1 yıl sonra geldi bebişim. Kendim de pkolu olduğundan, hiç beklemiyorduk zaten hep düzensizdi. Şükür ayın 13 ünde gebelik testindeki hafif 2. Çizgi ve o gün yaptırdığım kan testiyle öğrendik . Değer düşüktü yeni olduğundan ama iki gün sonra ikiye katladı 10 gün sonra keseyi göreceğiz nasipse. Rabbim herkese hayırlı gebelikler nasip etsin inş.

Yok canım hicbiseyim yok çok sukur ama öle dedi anlamadım bende sadece kasik ve bel agrim var yanma batma seklinde
Belki şunu anlatmaya çalışmıştır doktorun. Gebeligin özellikle ilk 8-9 haftası oldukça riskli geçiyor. Sağlıksız bebeklerin %20 si bu süreçte düşüyormuş. Dikkat etmen manasında söylemiş olabilir ama direk neden moral bozuyor ki anlamadım. Saçmalamış o doktor daha ilk günden. Bence sen doktorunu değiştir.

Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Allahım.Benim de 1 sene sonra geldi Allah isteyen herkese bu duyguları tattırsın

Ee iyi bari çok sevindim senin adına. Kanamanın gözükmemesi de ayrı bir güzel. Benimde Kayinpederim.bu cumartesi geleceği için cumaya aldım randevuyu. Umarım benim kese dışında ki kanamada bitmiştir.
Amin canım inşallah bitmiştir..
Eşim işteydi otrmuş araştırma yapmış garibim normalmiş akıntı olması diye beni sakinleştirmeye çalışıyor..
Demek ki belirtileri aksatmamak lazımmış..
Düşük riski olarak bakarız dedi doktor düşük riskin büyük falan demedi..
Bakalım hayırlısı hakkımızda..

Pazartesi kizimin doktoruna gitcem ama bu ağrılar normal mi yha unutmusjm ben
Tabi normal hepsi normal. Ama bi doktoruna görsün. Mesela benim geçmeyen kaşık ağrılarım vardı sonrasında akintim oldu düşük tehlikem öyle başladı. Kaşık ağrılarımin sebebini o akıntınin sebep olduğunu düşünürken rahmimde 3 cm lik Catlamayan yumurta bulundu. Sonra kayboldu o ağrılar gitti galiba o yumurtada. O ağrılar bebeğin keseye yerleşmesi sonucuyla olan ağrılar yani korkulacak bir şey yok. Batmalar da zira öyle. Ama ağrıların çok şiddetliyse ve yerinde duramayacak kadar çoksa bence yarın doktora git belki bir problem vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…