2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yabanadogru Yabanadogru canım benimde 4 cmlik kist göründü ultrasonda.hatta bebegin kesesinden daha büyük görünüyodu:) ama doktor önemli bişey olmadıgını söyledi.agrın varmı dedi ewet dedim.kistten dolayı oldugunu belirttii.zamanla kendiliginden gecer bu kist dedi.ben on dakika ayakta dursam felaket kasık agrısı cekiyorum.kist sag tarafımda oldugu için en cok sağım agrıyo

Kizlar hepimiz ayni ayda dogum olucak isalhh kimi bi hafta erken kimi bi hafta sonra sonuc itibariyle bebeklerimiz yasit ayni olucak lar peki hamileliklerimiz nasil bisey sormak istiyorum benim midemde sanki bisiler oluyo bole kusucak gibi oluyo ama kusamiyom bi turlu sizinde ole oluyomu belki midede degildir bilmiyorum artik

Gaz bombası gibiyim bugun. Misafirlikte iskence cektim resmen
O sorun bendede var tutuncada karnima ağrılar giriyor :KK70: birde olur olmaz herseye agliyorum kendime gelince agladigim şeye kahkaha atarak gülüyorum eşimde garip garip beni çözmeye çalışıyor :cool:

Herkese merhaba, ben de buralarda yeniyim. Yani 5+4 kadar. Boyle guzel bir topic oldugunu gorunce yazmadan edemedim. 2 gun once bizim ufakligin kesesini hayirlisiyla gorduk. Sira 25'inde kalp atislarini duymakta. Rabbim insallah hayirlisiyla o guzelligi de yasatir. Belki heyecanimdan belli oluyordur ilk gebeligim oldugu. Hayirlisiyla haziran ayini hep birlikte gorup bebeklerimizi kucagimiza almak dilegiyle

Yabanadogru Yabanadogru canım benimde 4 cmlik kist göründü ultrasonda.hatta bebegin kesesinden daha büyük görünüyodu:) ama doktor önemli bişey olmadıgını söyledi.agrın varmı dedi ewet dedim.kistten dolayı oldugunu belirttii.zamanla kendiliginden gecer bu kist dedi.ben on dakika ayakta dursam felaket kasık agrısı cekiyorum.kist sag tarafımda oldugu için en cok sağım agrıyo
Benim de öyle işte. Ben onu içeride kanama agrisi olduğunu sanıyordum meğer değilmiş. Kist yapıyormuş bu ağrıyı. 10 dakika dursam benim de çok agrim oluyor hemen uzanıyorum. Normalmiş ama keşke bu kadar ağrı yapmasa. Hamileligim bu kist yüzünden berbat geçiyor valla.

Herkese merhaba, ben de buralarda yeniyim. Yani 5+4 kadar. Boyle guzel bir topic oldugunu gorunce yazmadan edemedim. 2 gun once bizim ufakligin kesesini hayirlisiyla gorduk. Sira 25'inde kalp atislarini duymakta. Rabbim insallah hayirlisiyla o guzelligi de yasatir. Belki heyecanimdan belli oluyordur ilk gebeligim oldugu. Hayirlisiyla haziran ayini hep birlikte gorup bebeklerimizi kucagimiza almak dilegiyle
Hoşgeldin sende aramiza :)

Hos geldin ben ikinci kez hamileyimama heyecan bitmiyor yinede agrilar bulantilar doktor kontrolleri boyle geciyor haftalarimiz
Bugun kalp atisini duymaya gidicez yavrumun kizim babasi ve ben cok heyecanliyim bize dua edin :dua:

Gaz bombası gibiyim bugun. Misafirlikte iskence cektim resmen
Gecen aksam da ben oyleydim bide rahat oturamiyoruz ya gazlarim.doldu tabagimim yarısını yiyemedim gözümün onunden borekler pastalar geciyor :KK43:

bizim minnaklarin gunleri ayni canim:KK37:bende 10 gun sonra gitcem kalp atisini diymak icin.benimde ilk bebisim olacak insallah:KK200::anneadayı:

Hos geldin ben ikinci kez hamileyimama heyecan bitmiyor yinede agrilar bulantilar doktor kontrolleri boyle geciyor haftalarimiz
Bugun kalp atisini duymaya gidicez yavrumun kizim babasi ve ben cok heyecanliyim bize dua edin :dua:
Rabbim hayirla duymayi nasip etsin insallah.

Merhaba arkadaşlar bende kısmetse aranızda olacağım idrar tahlilimde gebelik gözüktü. Bir düşüğüm oldu bir aradan sonra şimdi haziran annaleriyle olacağım inş. Çok mutlu ve umutluyum hepinizin hayırlı sağlıklı evlatları olur inş:KK200::anneadayı::emir_bebek:
Merhaba. Hoşgeldin aramıza sende :) sağlıkla alırız umarım bebeklerimizi kucagimiza

X