2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
  • hımm sen biliyorsun o zaman Turkan hanımı , arkadasım cok övdü bu nedenle ona randevu aldım cuma gunune , o zaman verdiğimiz ucrete degecek diyorsun ?

• Ben özcan bey için söylemiştim bide avcılarda medikanada onur beye iyi diyolar oda 75/ mi 85 mi hatırlamıyorum valla bu çevrede 10 yıl esnaflık yaptım kadın doktorların hepsini lanetliyolardi.bu arada bayan kuaförüyüm düşünün :)

aktayarda aktayarda cım en düşük ben ödüyorum galiba muayene ücreti 25₺ cik doktorum da iyi çok şükür rabbimiz hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah ♥♥ bu arada doktordan geldim keseyi gördük çok şükür 15 gün sonra tekrar çağırdı geç değil mi sizce kızlar♥♥

Gözün aydın :) bana bir hafta sonra demişti 15 gün nasıl sabredicen bilmiyorum :)))

aktayarda aktayarda cım en düşük ben ödüyorum galiba muayene ücreti 25₺ cik doktorum da iyi çok şükür rabbimiz hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah ♥♥ bu arada doktordan geldim keseyi gördük çok şükür 15 gün sonra tekrar çağırdı geç değil mi sizce kızlar♥♥
canım vallahı supermıs muayene ucretın , gozunaydın bu arada

ben de aynı durumdayım.
kocam da sürekli üstüme geliyor.
neyi iştahlı yesem önümden alıyor.
ne yapsam eleştiriyor.
buraya bile girme diyor En Büyük KK
bebeğe ufak bişey alalım dedim bi ton laf işittim
sürekli ağlıyorum. dışarda orda burda da ağlatıyor elaleme rezil ediyor beni :KK61:
canım üzülme bazen eşler bu hassas dönemi anlayamıyorlar . Bu arada hamilesin ve iştahın bazı yıyeceklere karsı fazla olabilir önunden almasın ama

gebeliğin çok çok erken dönemindeyse vajinal bakıyolar

neden doktor yeniden yaptırdı ki? ben de özel doktora gidiyorum doktor ben demeden testleri istersen sağlık ocağında yaptır burada yaptırmak zorunda değilsin dedi. benim aklıma gelmezdi sağolsun :)
Yanlis anlasilma olmus yeniden yaptiranda devlet hastanesi saglik ocaginik testi kapsamli degil o kadar devlette 6 tüp kan ile ayri 6 test yapildi ve idrar testi para icin degil yani

Özel Ataköy hastanesinden Tahibe Derici ye randevu aldım bende kızlar muayene ücreti 50 tl miş.

Devam etmeyi düşündüğünüz hastanenin bebek yoğun bakım ünitelerininde iyi ve donanımlı olmasını araştırın derim kızlar. Allah göstermesin ama bizi üzecek durumlarla karşılaştığımızda sıkıntı yaşamayalım.

Günaydın kızlar beta hcg niz kaçtı kalp atışlarını duyduğunuzda bilgisi olan arkadaşlar var mı kaç olduğunda kalp atışı duyulma ihtimali var

Canim bunu bende merak ediyorum ama sanirim net olarak oyle bi deger yok. Bende emin degilim cok merak ediyorum. Cunku malum benim beta hcg degerim alip basini gitti. Gerci soylede bisey var ctesi bakriginda karindankese bebek var transvajinal baksak belki kalp atisi da duyulur ama ctesi bekliyorum dedi. Bide duyulmazsa beni 1 hafta strese sokmak istemiyor onunda etkisi vardir

Bilmiyorum valla canım randevumu 2 ye almayı düşünüyorum şuanda sağlık ocağınada yetişiyim diye
Sen nasıl yaptırdın nerede yaptırdın bide testlerini ben izin konusunda sıkıntı yaşıyorum her hafta alınca sıkıntı oldu yardımcı olun lütfen en azından biliyim ona göre hızlı bi şekilde yaptırıyım

Canim daglik ocagi da birgun sonra veriyor ben saglik ocaginda yaptim.devlet hastanesi yeterli gormedi yeniden yaptirdi ve test sonuclari icin cuma gittiysem sali cagirdi,

kızlar şimdi benim randevum perşembe günü 15:50 de ve değiştirme imkanın yok dolu hepsi malesef. erken çıksam işten ve sağlık ocağında yapılması gereken testleri yaptırsam ve hastaneye öyle gitsem olur mu ? bu arada kalp atışını duymadan test yapar mı sağlık ocağı :KK43:
Canım test olayını okadar takma kafana doktorun yönlendirir seni. Bnm doktorum 11. Haftrada yapıcak mesela. Bide saglık ocakları sabah kan alıolar öğleden snraya kalıo sonuc. Eger sen öğleden sonra kan verirsen yarına kalır kii aç karına kan vermen daha iyi olabilirr

Kızlar 2 gundur cok rahatım bulantım hafifledi allah allah neden diye düşünürken folik asiti 2 seferdir unuttugumu farkettim. Folbiol kullanıyordum o yapıyormuş demekki.doktorum 5-6 gun daha kullan decavit ile devamet demişti.decavit kullanan arkadaşlar kendinizi nasıl hissediyorsunuz. Bide iştah acılmasıyaptımı sizde vitamin oldugu için kilo aldırır diyede korkuyorum ama folik asitte almaya devam etmem lazım.
de
şimdi konuştum bi sağlık ocağıyla diğer gün çıkıyomuş ama diyo ki bazen 2 gün sonra da çıkabiliyo dedi hemşire.
yakınımı göndericem canım sonuçlar için sıkıntı olmaz inşallah

X