2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar dün akşam çok az kahverengi leke gördüm ve hafif bel agrım var sizce ne olabilir bu?
Regl mi olucam yoksa yerleşme kanaması mı? Yine mi hamile degilim yaaaaaaaaa :mad::mad::mad::mad:
Gelen varmi merak ettim
Bende aranıza katılmak istiyoruö çarşamba günğ tranaferim var.inşallah banada ikinci bir bebii nasip olur
İnşallah sansiniz bol olsun
Bu sabah ucuz testlerden yaptim.onda da cok cok silik cikti. Sanirim hamileyim :anneadayı: Acikcasi korkuyorum da o yuzden sevinemiyorum bile. Birkac ay once de istedigimiz ay hemen hamile kaldim.kese olustu ama icinde bebek yoktu. Bu ay da istedik hemen oldu. Ama sonu benzemez insallah. Bundan korkuyorum.
Allahin izniyle benzemez bende korkuyorum kalp sesini duysan 2li test hep birseylerden endisemiz olcak allah saglikla nasip etsin
Arkadaslar kan tahlilinizi nerde yPtiriyorsunuz. Ben ozelde yaptirdim hep ama her seferinde 50 tl cok geliyor. Daha dogmadann masrafa sokuyor kereta
:KK45:Ben acilde yaptiriyorum 1 saat sonrada sonucu veriyorlar

Arkadaslar Merhaba biz esimle aniden karar verdik ve ikinci çocuğumuz icin calismalara basladik ama adetime son bir hafta kala korumayı bıraktığımız icin yumurtlama donemi degil bu ay hamile kalamam diye düşünüyorum aslinda fakat uc gundur adetim gelmedi bu kadar cabuk hamile kalmış olabilirmiyim oglumdada hic beklememistik hemeb hamile kalmistim size sorum su test ne zamab yapmaliyim hamile kalmis olabilir miyim heveslenmek istemiyorum

Eki Görüntüle 1594079 Kizlarrrr yarini bekleyemedim gittik esimle nobetci eczaneden test aldik hafifte olsa ikinci cizgim var cok sukur 2 gebeligimdede bu renkteydi oyuzden hic suphem yok yani. Cok mutluyum cok kac aydir ugrasiyoruz. Rabbim olmayan ugrasan herkese versin ins kimsenin kucagini bos birakmasin rabbim.

tebrik ederim sağlıklı bi süreç geçiririz inşallah. aynı olucak süreçlerimiz, sen tecrübeli olduğundan yardım edersin bize :KK54:

Arkadaslar Merhaba biz esimle aniden karar verdik ve ikinci çocuğumuz icin calismalara basladik ama adetime son bir hafta kala korumayı bıraktığımız icin yumurtlama donemi degil bu ay hamile kalamam diye düşünüyorum aslinda fakat uc gundur adetim gelmedi bu kadar cabuk hamile kalmış olabilirmiyim oglumdada hic beklememistik hemeb hamile kalmistim size sorum su test ne zamab yapmaliyim hamile kalmis olabilir miyim heveslenmek istemiyorum

Adet tarihini 3 gün geçtiyse test yapabilirsin, çıkar diye düşünüyorum

İnşallah yerleşme kanamasıdır ikimizinki de.. sweet drop
Benim kese gozuktu darisi sana inşallah
Bende oglumda ilk denemede hamile kaldim 2.de ise bi denedik olmadi sonra formasyonu kazandim okula gidicegim erteledim 3.denemedede tuttu yani belli olmuyor ama rahimin tembellestigini hemen tutmayadabilicegini soylemislerdi bana inşallah hemencecik tutmustur sizin
Merhaba aranıza yeni katıldım. kısmetse bende nisan annesi olucam çok heyecanlıyım.
Hosgeldin allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Ben salı gunu gittiğimde kese gözükmedi ilk HCG degerim 84 tu salı 240 çıktı doktor bebek çok küçük gozukmemesi normal dedi 3 e katlamis degerin güzel korkma dedi önümüzdeki hafta cuma gel keseyi görelim dedi

X