2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar ya pazartesi 270 ti benim hcg bugün sabah verdim kan 695 çıkmış az artmış gibi geldi bana. Günde 1.5 kat artmış yani 2 değil. Cumartesiye kese için randevu verdi doktor ama cmrtsi görünmez dimi böyle giderse

2 günde bir 2 katı demek istemiştim:)

Ben ilk gittiğimde çarşamba 50 çıktı sonra cumartesi 139, salı 317 yarın yine gidicem. Dr dediki değerinin yüzde 60 ı bile artsa biz iyi kabul ederiz ama daha fazla artışlar daha iyidir dış gebelik şansını azaltır dedi. Gördüğün gibi benimde yavaş ilerliyor benim metobilzmam çok yavaş çalıyormuş diyetisyen söylemişti bi makinede bakıp ben biraz buna bağlıyorum, seninde 1.5 kat artmış pozitif ol lütfen inşallah sımsıkı tutunacaklar bize.Bayrama güzel girelim inşallah...

Cok saol cnm ya içim gerçekten çok rahatladı sizlerin sayesinde nerdeyse agliycaktim ne kadar paranoyak oldum bn ya

Canim aklina öyle şeyler getirme lutfen.Allaha güven ona sığın. Hamileliginin tadini cikar boyle vesveselerle üzme kendini bak ne güzel herşey güzel gidiyor.Bende regl geicince bi hafta boyunca memelerimin agrisindan duramiyordum şimdi hiç bisey kalmadi bünye kendini bisekilde toparliyor.bulanti filan olmasin die de dua ediyorum.

Teşekkür ederim cnm cevabın için doğru diyosun gerçi herkesin metabolizması aynı değil artış olması bile güzel bişey :)

Aaa çok iyi fikir canım ya bende battaniye oreyim ay çok saol ya bende ne yapsam diye düşünüyordum

Yok cnm tüm negatif likten kurtuldum sayenizde şimdi bebeğime battaniye örmeye başlıycam bişey lerle meşgul edicem kendimi zaman su gibi geçsin bir an önce duyayım meleğimin kalp atışlarını inş

Bende de bariz belirtiler yok arkadaşım canını sıkma pozitif ol.Herkesin metobolizması ,vücudu farklı. İnşallah miniğin sımsıkı tutunup sağlıkla dünyaya gelir.
İnşallah canım ya çok saol inş hepimiz bebislerimizin kalp atışlarını duyar güzel haberlerini aliriz bir an önce :)

Benimde henüz bulantım yok inş hiç bulantımızda olmaz cnm .bebislerimize sağlıklı sağlıklı besleniriz.tamam söz bidaha kötü kötü yazılar okuyup psikolojimi bozmiycam allahın izniyle de hepimiz bebislerimizin kalp atışlarını duycaz inş :)

Bu kahverengi lekenlenme ne oluyo arkadslar dünde oldu bugunde wc de pecetele sildigimde geldi
Canım bende de var yerleşme lekelenmesi oluyor. Yerleştikten sonrada büyüyüp kendine yer açma durumdan kaynaklanıyor ama dr her ihtimale karşı dinlenme veriyor ve progestanı 3 é çıkarıyor .sen aradın mi doktoru nu ?

Kacinci haftadasin canim asama asama gorucez herseyi
Kese kelb atisi bebek derken insAllah kucagimiza alic
Bu kahverengi lekenlenme ne oluyo arkadslar dünde oldu bugunde wc de pecetele sildigimde geldi
yerlesme kanamasidir drunu bilhilendir progestan versin

30 gundur var bnde az az progestan kullaniorum 3 tane günlük

Hayır canım aramadim tek korkum boş gebelik yarım gidicem Dr a konuşmuştuk senle zaten adetim den 8 gun geçti kırmızı olmadikca sorun yok diyo lar inş oyledir

Boş yada dış gebelikte her ne zikkim bişeyse böyle mi oluyor anlamadım
Hayir canim alakasi yok
Dis gebelik ya rahimin disina yada tüplere yerlesir
Hemen mudahele edilmelidir anne hayati tehliye girer
Bos gebelikte sadece kese vardir bebek yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…