2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar şimdi Dr dan geliyorum çok şükür kesem gözüktü ama çok küçük. Dr karindan göremedi vajinal baktı kalp atışı için bayramdan sonra dedi simdi benim kafam karıştı benim sat 24 Mayıs benden daha sonra hamile kalan
arkadaşla rkeseyi çok rahat görüp kalp atışlarında duydular acaba bi sıkıntı warmi diye kendimi yiyorum şu an. Dr hersey yolunda dedi ama bayramdan sonra ya çok war. Warmi benim gibi karindan değilde vajinal görünen
gec dollenme olmus sende herhalde canim haziran 4-9 arasi yumurtalarin catladigi donem bu arada tuttuysa cuma gorursun normal ultrasondan sen icinin rahat etmesini istiyosan pazartesi tekrar git hic canini sikma

mrb acil durum tecu
rubeli arkadaslar tuvalete gittigmde peceteye akinti gibi kan geldi tam kirmizi degildi sadece peceteye geldi korktum nedir bilen yasayan warmi

Merhaba kızlar şimdi Dr dan geliyorum çok şükür kesem gözüktü ama çok küçük. Dr karindan göremedi vajinal baktı kalp atışı için bayramdan sonra dedi simdi benim kafam karıştı benim sat 24 Mayıs benden daha sonra hamile kalan arkadaşla rkeseyi çok rahat görüp kalp atışlarında duydular acaba bi sıkıntı warmi diye kendimi yiyorum şu an. Dr hersey yolunda dedi ama bayramdan sonra ya çok war. Warmi benim gibi karindan değilde vajinal görünen
canım sat aynı olsa bile hepimiz aynı gün hamile kalmadık sonuçta :KK48: ayrıca geç döllenme de olabilir. doktorun bir sorun yok dediyse hiç endişelenip kendini üzme bence sevinmene bak tadını çıkar hamileliğinin hem kesen de görünmüş ne güzel:KK49:
ayrıca izmirli olan benim :KK48::KK200:

Kızlar dün gördüm ultrasonda gözüktü çok şükür aman allahım mercimek kadar yaa :)hepimiz sağlıkla kucagimiza alalım inşallah :)

Atlas Okyanusu çok çok üzüldüm arkadaşım inşallah bu ay tekrar aramıza katilicaksin canı gönülden dua edeceğim

Merhaba kızlar şimdi Dr dan geliyorum çok şükür kesem gözüktü ama çok küçük. Dr karindan göremedi vajinal baktı kalp atışı için bayramdan sonra dedi simdi benim kafam karıştı benim sat 24 Mayıs benden daha sonra hamile kalan arkadaşla rkeseyi çok rahat görüp kalp atışlarında duydular acaba bi sıkıntı warmi diye kendimi yiyorum şu an. Dr hersey yolunda dedi ama bayramdan sonra ya çok war. Warmi benim gibi karindan değilde vajinal görünen
Öncelikle hayırlı olsun, kendimizi yıpratmayalım benim anladığım kadarıyla süreç herkeste farklı ilerliyor. Bede sonra öğrenip çok daha önce değeri yükselmiş kesesini görmüş arkadaşlarla tanıştım burada. Dr normal dediyse endişe etme kendine dikkat et yorulma,bende bu felsefeyle ilerlemeye çalışıyorum. Sağlıkla kucağına alma temennisi ile sevgiler...

Şimdi sonuç için tekrar gorustum Dr ile bu gördüğü sadece keseymis bebek henüz yokmuş. Korkuyorum ya Dr olumlu konusuyor ama kesin neticeyi bayramdan sonra diyo. Şimdi kızlar siz keselerinizde bebisleride gordunuzmu

Şimdi sonuç için tekrar gorustum Dr ile bu gördüğü sadece keseymis bebek henüz yokmuş. Korkuyorum ya Dr olumlu konusuyor ama kesin neticeyi bayramdan sonra diyo. Şimdi kızlar siz keselerinizde bebisleride gordunuzmu
Canim bosyere sikinti yapiyosun bebekte haftaya olusmaya baslayacak simdi kendine yer hazirliyo bizde minigi daha goremedik bayramdan sonra anca dedi doktor dun sadece kesemizi gorduk

Bizde kesemizi gorduk geldik cok sukur hersey yolunda

hayirli olsun, Allah saglikla kucagina almak nasip etsin. Aramızda bi kac gun var, benim randevum da cuma gunu. Zaman gecmiyor. Umarım keseyı goruruz ve hersey yolundadır. Diger arkadaslar ne zaman keseyi gordunuz ve kalp atıslarını duydunuz?

Naslsınız kızlar ben kilo vermişim 2kg kadar.. bulantı ve kusma beni epey yordu.. bebişler iyi olsun inşallahda oda geçer diye dua ediyorum.. sağlık ocağına kayıtda yaptırdım sanki bi işe yaradı tansiyon bile bakladan hastahanedeki sonuçlarımı aldılar..

2 gun önce test yaptım pozitif.
Sabah kan verdim öğleden sonra Sonuç için gideceğim. Heyecanlıyım.
2013 nisan annesiyim Allah kısmet ederse 2016 mart annesi olacağım bide ☺

İnş cnmm sonuçları bize de bildir inşallah sende aramıza katılırsin :)

X