2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün sağ kağımda bi ağrı girip girip çıkıyor ılık ılık sanki bacağıma doğru yayılıp geçiyor gibi normalmi bu sizde yaşıyormusunuz? dün bulaşık makinesini yerleştirirken azcık yodum kendimi heralde alakası varmı acaba.Bide hurma yemeyin diyolarmış ben bir haftadır hergün 2 3 tane yedim bişey olurmu ki yeni öğrendim.

Kızlar bugün sağ kağımda bi ağrı girip girip çıkıyor ılık ılık sanki bacağıma doğru yayılıp geçiyor gibi normalmi bu sizde yaşıyormusunuz? dün bulaşık makinesini yerleştirirken azcık yodum kendimi heralde alakası varmı acaba.Bide hurma yemeyin diyolarmış ben bir haftadır hergün 2 3 tane yedim bişey olurmu ki yeni öğrendim.
benim sol tarafımda var canım bacağıma vuruyo bazen yürümem bile değişiyo kastığı için. bi de seğirme gibi oluyo arada. sanırım bebişimizin bize tutunma belirtileri bunlar diye düşünüyorum. hurmayı duymuştum bende canım doğumu kolaylaştırıyomuş o yüzden son ay yenmesi tavsiye ediliyomuş. o yüzden yeme bundan sonra.Allahın izniyle de bişi olmaz bebişine korkma canım

Arkadaslar merhaba,

Nasil gidiyor hamilelik ben bugun pek bisey yemedim vicdan azabi cekiyorum sabah haslanmis yumurta yiyorum cok tok tutuyo canimda bisey istemiyor bi de hafiften bi bulanti tiksinti geliyo sanki bana
benimki galiba cok bulantili gececek
Bi de bugun bi yarim saat kasiklarim agridi batma seklinde degildi devamli hafif agriydi cok korktum :KK43:
Canım benimde bugün kasığımda ağrı var sağ tarafta.Endişendim baktım sendede olmuş, geçtimi. Benim hcg değerim 317 ydi dün ölee 1000leri falan göremedim daha haftaya inşallah ama bu arada da çok korkuyorum.Tutunması için ananas öneriliyormuş duydunuzmu?

benim sol tarafımda var canım bacağıma vuruyo bazen yürümem bile değişiyo kastığı için. bi de seğirme gibi oluyo arada. sanırım bebişimizin bize tutunma belirtileri bunlar diye düşünüyorum. hurmayı duymuştum bende canım doğumu kolaylaştırıyomuş o yüzden son ay yenmesi tavsiye ediliyomuş. o yüzden yeme bundan sonra.Allahın izniyle de bişi olmaz bebişine korkma canım
Teşekkür ederim Hermecim hemen demorolize oluyorum benim bızdık zaten pek yavaş değerimde yavaş artıyor o yüzden hep yüreğim ağzımda cuma dr a gidicem inşallah dahada yükselir.

Canım bende de oldu dün kasık batması çok. Bugünde belim ağrıyor.

Bel ağrısı yasayan var mı?

Günaydın kızlar, bugün mide bulantısıyla güne başladım :KK51: kahvaltımı yarıda bırakmak zorunda kaldım ilk defa gitmedi, çok kötüymüş böyle olmak inşallah artmaz :KK17:
Canım günaydın benim de bi kaç gündür sersemlik vardı üzerimde ama bugün kahvaltıda ben de çok zorlandım. Sanırım bulantılı günler başlıyor

Canım bende de oldu dün kasık batması çok. Bugünde belim ağrıyor.

Bel ağrısı yasayan var mı?

evet benim de belim felaket ağrıyor. dr normal dedi ağrılar.. dinlenmeye çalış, eğer çalışmıyorsan uzan sık sık ben çalıştığım için genelde hep oturuyorum o da iyice belime vuruyor..:KK43:

Canım benimde bugün kasığımda ağrı var sağ tarafta.Endişendim baktım sendede olmuş, geçtimi. Benim hcg değerim 317 ydi dün ölee 1000leri falan göremedim daha haftaya inşallah ama bu arada da çok korkuyorum.Tutunması için ananas öneriliyormuş duydunuzmu?
Canım ananas kan sulandırıcı özelliği var. Bence doktora danışmadan yememekte fayda var kanama yapabilir.

evet benim de belim felaket ağrıyor. dr normal dedi ağrılar.. dinlenmeye çalış, eğer çalışmıyorsan uzan sık sık ben çalıştığım için genelde hep oturuyorum o da iyice belime vuruyor..:KK43:

Ah canım ya bende çalışıyorum. Masabaşı sürekli oturmaktan sanırım : (

Gunaydinnn bende saglik ocagina kan verdim bakalim deger ne kadar yukseldi yeni gelen arkadaslar hosgeldinizzz

Canım ananas kan sulandırıcı özelliği var. Bence doktora danışmadan yememekte fayda var kanama yapabilir.
Aaa öylemi bi arkadaştan duydum tutunması için ananas iyi geliyomuş araştır diye,kulaktan dolma sözlerle hareket etmek istemem bide size sorayım dedim henüz yememiştm...

Kızlar benide korkutan şey su gbi akıntı iç çamasırımın sürekli ıslanması günde 5kez degistrym sanki bildiğin kaşıkla su dökülmüş dünde yazmıştım bu bni çok korkutuyo normalmidir acaba dr kontrolüme 1hafta var daha inşallah normal bişeydir bu

Evet canim gecti su an biseyim yok. Burada bi arkadas ilk gebeliklerde agri olabilecegini yazdi icim rahatladi biraz. Senin de ilk gebelik mi
ananasi duymadim ama eve gittigim gibi yicem oyleyse

Merhabalar bende katıldım aranıza daha öncede 2013 eylül annesiydim rabbim birdaha nasip etti şükürler olsun ama benim bir sıkıntım var pazartesi doktora gittigimde kistimin oldugunu öğrendim keseyide gördük çok şükür ama kist aıkıntı yaparmı ve üstelik progestan ilaç yazdı ama beden saçma ama ilaç içme sıkıntısı var beş tane ilaç iki gündür boşa gitti içemiyorum doktor verirken her ihtimale karşı veriyorum dedi ama korkularım var :KK43:

Evet canim gecti su an biseyim yok. Burada bi arkadas ilk gebeliklerde agri olabilecegini yazdi icim rahatladi biraz. Senin de ilk gebelik mi
ananasi duymadim ama eve gittigim gibi yicem oyleyse
Dur dur yeme kanı sulandırıyomuş dedi Karmen, yeme bi araştıralım sakın yeme. Benimde ilk 5.yılımıza giriyoruz bu ay evliliğimizde ilaç tedavisi ile oldu korkuyorum Allahım bana bağışlasın benim içinde dua edin olurmu.

X