2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam annisler bu aksam test yaptim ve sonuc pozitif.Rabbime sükürler olsun ramazan bereketi diyelim. Bu ikinci bebegim olacak insallah.Oglum 21 aylik. Daha önce Ekim annelerinde uzun sohbetlerimiz guzel arkadasliklarimiz olmustu.Hatta cocuklarimiz büyürken hala görüşüyoruz. Umarım yine öyle olur.Allah hayirli saglikli bi sekilde kucagimiza almayı nasip etsin inşallah.

kızlar günaydınnnn :) ben de keseyi dün gördüm lakin benim bıdık adet tarihime göre daha küçükmüş. geç döllenme dedi dr ama bence benim gibi adeti düzensiz bir insana göre normal 4+4 falan dedi sanırım hemşireye ben heycandan anlayamadımmm :)))

Ben bu gebelik takvimini beceremedim bi türlü

Günaydın kızlar, bugün mide bulantısıyla güne başladım kahvaltımı yarıda bırakmak zorunda kaldım ilk defa gitmedi, çok kötüymüş böyle olmak inşallah artmaz

Merhaba sevgili Mart anneleri
Benim sat 6 haziran.Haziran ayinda korunmayi biraktik.Reglim 1 gun gecikti.Sizce idrar testi yapmali miyim, daha bekleyeyim mi?

günaydın kızlarrrr yeni gelen mart annelerimizin hepsine hayırlı uğurlu olsun diyorum tablomuza eklenmek isteyenler bana özel mesaj atabilirsiniz kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…