2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar oruc tutuyormusunuz ben tutuyorum iyim sukur ama sanki bebegimi ihmal ediyormusum gibi geliyor:110::anneadayı::eek:
Bende tutuyordum bogaz agrim oldu doktor biraz mola ver gene tutarsin dedi ben iki gun tuTmadim sonra dabi r gun tutup bir gun tutmamaya karar verdim oyle de yapiyorum ama artik son gunleri ramazanin orucun sevabindan uzak kalnak istemiyorum artik hepsini tutarim kalan insallah...doktorum bugun sordum dediki ilk uc ay bebek annenin depolarindan besleniyor zaten sen gucsuz kalmiyorsan iyi hissediyorsan tutabilirsin dedi ama yinede maden bir gun tutup birgun birakiyosun oyle yap
Kizlar oruc tutuyormusunuz ben tutuyorum iyim sukur ama sanki bebegimi ihmal ediyormusum gibi geliyor:110::anneadayı::eek:

Bende akşam yemeklerinden sonra içim bulanıyor . Bu arada kaç kiloyuz annişler :)))) 2. doğum yapacak anneler kaç kilo almışlardı ilk gebeliklerinde :anneadayı::anneadayı::anneadayı::KK200::KK200::KK200::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Canim ben ogluma hamileligimde 63 kg ile kaldim 90 ile doguma gittim....kizimda yine 65 le hamile kaldim 85 le doguma gittim yine 63-65'e dustum sonra dusuk yaptim 72 de sabit kaldim simdi 72 kg yum hayirlisi bakalim ama ben yine 85 olurum gibi..bu arada boyum 1.70

Kizlar dun saglik ocaginda testlerimi yaptirmistim ciktilar beta hcg 5000 lerde cok sukur

Eklentiler

• 20150707_183134.jpg
    20150707_183134.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 55
kızlar dra gittim bugün.kan tahlili idrar tahlili verdim.beta hcg sonucuma şimdi baktım
673 çıkmış.adet tarihim yarın.acaba keseyi bu hafta görürmüyümkiii.bi
görsem biraz rahatlıcam
Kesen hafta sonu anca belli olur canim pazartesiye kadar sabret kesin gorursun

:KK61:
Kesen hafta sonu anca belli olur canim pazartesiye kadar sabret kesin gorursun
Kızlar ya bişey sorcam bişeye kafam fena hala takıldı gebeliğimi öğrendiğimdrn beri iç çamasırıma renksiz kokusuz bi sıvı geliyo gün içinde kac kez wc ye koşturyrm bişey mi oldu diye çok eminim akıntı dgl idrar değil renksiz kokusuz bi sıvı sizlerde de oluyomu özellikle ikinci gebeliğini yaşayan anneler sizlet belki bilirsiniz nedşr bu normal mi:KK42:

Kızlar ya bişey sorcam bişeye kafam fena hala takıldı gebeliğimi öğrendiğimdrn beri iç çamasırıma renksiz kokusuz bi sıvı geliyo gün içinde kac kez wc ye koşturyrm bişey mi oldu diye çok eminim akıntı dgl idrar değil renksiz kokusuz bi sıvı sizlerde de oluyomu özellikle ikinci gebeliğini yaşayan anneler sizlet belki bilirsiniz nedşr bu normal mi:KK42:
canım benim de ilk gebeliğim ama normal bu bence oluyor öyle bende de oldu.

Bende cok nadir seffaf akinti oluyo canim rengi koyu olmadikca sikinti yoktur allahin izniyle canim sen sikma canini

Arkadaslar merhaba,

Nasil gidiyor hamilelik ben bugun pek bisey yemedim vicdan azabi cekiyorum sabah haslanmis yumurta yiyorum cok tok tutuyo canimda bisey istemiyor bi de hafiften bi bulanti tiksinti geliyo sanki bana
benimki galiba cok bulantili gececek
Bi de bugun bi yarim saat kasiklarim agridi batma seklinde degildi devamli hafif agriydi cok korktum :KK43:

X