2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar dra gittim bugün.kan tahlili idrar tahlili verdim.beta hcg sonucuma şimdi baktım 673 çıkmış.adet tarihim yarın.acaba keseyi bu hafta görürmüyümkiii.bi görsem biraz rahatlıcam
Adet tarihin yarın ve değerin 673 mü maşallah canım, 1000 olunca kese gözüküyor diye biliyorum ama 2 günde bir ikiye katlandığını varsayarsak bu hafta sanırım görürsün keseyi diye düşünüyorum.Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

hayırlı olsun gozunuz oydın ... pozıtıf dusnun ınsallah bısey olmaz

mrbb gozunuz aydın bızde 5+2 gunlıguz bugun kesemızı gorduk haftayada kalp atısı

evet canım yarın.çok sağol inşallah görebilirim.bazı arkadaşlar ikiz olabilir dediler bilemiyorum tabi hayırlısı olsun inşallah.sen gördün mü keseyi

inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza canım

evet canım yarın.çok sağol inşallah görebilirim.bazı arkadaşlar ikiz olabilir dediler bilemiyorum tabi hayırlısı olsun inşallah.sen gördün mü keseyi
Yok görmedim benim adetim 3 gün geçti değerim 317, biraz yavaş belkide Allahım yardım etsin çok tedirginim ben haftaya anca görürüm sanırım. Senin değerin çok güzel ama tebrik ederim.

Yok görmedim benim adetim 3 gün geçti değerim 317, biraz yavaş belkide Allahım yardım etsin çok tedirginim ben haftaya anca görürüm sanırım. Senin değerin çok güzel ama tebrik ederim.
yooo canım değerin gayet iyi bence.benimki yüksek seninki normal yani.iki katına çıkıyorsa problem yokki.benim ilk 76 ydı.adete beş gün vardı ama.birde benim 2 kattan fazla artıyo hep o yüzden yüksek.bende buna tedirgin oluyorum aslında.bence boşa tedirgin olup meleklerimizi etkilemeyelim.emin ol etkileniyorlar.

arkadaşlar öncelikle hepinizi tebrik ediyorum ben de bugün öğrendim Allah nasip ederse sizin gibi Mart anneliğine aday olduğumu sat 9 hazirandı betahcg 1031 çıktı nasıl sizce kese haftaya görünür mü acaba ?

Canım maşallah e sen yarılamışsın hamileliği görünür bence hatta cuma falan gitsen bile görünür bu değerle...

Canım çok sevindim rabbim hepimize nasip etsin ins vallahi çok kuruntu yapıyoruz inşallah hepimiz sırayla kalp atışlarını duycaz sonrada kendimize kizi caz niye bu kadar kendimizi üzmüşüz diye :)

Biyokimyasal gebelik geçiriyorum sanırım hcg 57 çok düşük dünden beri pembe akıntı geliyordu bugünü kadın doğumda geçirdim hastanede çalışıyorum doktor konusunda sıkıntım yok hepsi yardimci oldu danışıldi ancak cumaya kadar bekleyeceğiz tekrar hcg ve usg olacak bu arada adetin ilk günü gibi kanamam başladı benim hissim kaybettim bebegimi. Mart annesi olamayacağım ama umarım nisan Mayıs annesi olurum. Rabbim herkesin evladına sağlık versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…