2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar aranızda benım gıbı uyuyamayan varmı? gece cok gec uyuyorum sabah 6 da gozlerım açılıyor gun ıcerısınde gozlerım yanıyor uyku halım var ama uyuyamıyorum uyursamda 30 dk falan normal mı bu durum sızce ... kı ben cok uykucu bırıyım normalde bıde gece progestan alıyorum

Bende de bu sekilde oluyor...gece kesik kesik bir saga bir sola donerek uyuyorum...erkendende kalkiyorum...gun icinde dedigin gibi yarim saat anca yatiyorum...

Kizlar devletten randevu alayim dedim vermedi...herhalde once saglik ocagindan falan gebe girisi yaptirmam mi lazim...birde ben 5+1 gunlugum burda 6.haftanin icindeyim gosteriyor ben kal atisi icin 7.hafta oldugunu biliyorum hangi gebeligi baz haftasini baz alacam

canm bıldıgım kadaryla sağlık ocagna bılgı vermek gerekiyor ben kayıt yaptırdım ama bunun randevu ıle alakası varmı bılmıyorum ... kalp atışı ıcnde bazı dr 6. haftada çağırıyor galıba .. ben salı gunu keseyı görmek ıcın gıddecegm

• sanirum kalp atislarini dinlemek bayramdan sonraya kalacak...kalp atisini duymak her anneyi rahatlatacak bayramdan sonrayi bejlemek coj zor...burdan kalp atusini duyan anneler yazarsa bizide cesaretlendirir...umarik herkes duyar

Canım ben de çok uyuyorum normalde ama son zamanlarda sık sık uyanıyorum. Gün içerisinde ise fazlasıyla yorgun hissediyorum kendimi.

• sanirum kalp atislarini dinlemek bayramdan sonraya kalacak...kalp atisini duymak her anneyi rahatlatacak bayramdan sonrayi bejlemek coj zor...burdan kalp atusini duyan anneler yazarsa bizide cesaretlendirir...umarik herkes duyar

Benim de bayramdan sonraya kaldı kalp atışları. Pazartesi rapor almak için doktora gideceğim yine. Belki sürpriz olur☺

ben de kalp atışlarını duymak için heyecanlanıyorum. çarşamba doktor randevum var, erken mi bilmiyorum ama atışları duyabilir miyim acaba? tecrübeli annelerden yardım bekliyorum. :)

ben de kalp atışlarını duymak için heyecanlanıyorum. çarşamba doktor randevum var, erken mi bilmiyorum ama atışları duyabilir miyim acaba? tecrübeli annelerden yardım bekliyorum. :)
Bence kalp atisi icin erken keseyi gorebilirsin..ama belki vajinal ultradando az bir ihtimalle kalp atisini duyabilirsin

Ay cnm resmen içimi okudun bende uyumayı normalde severim ama hamile kaldığımdan beri uyku namına bişey kalmadı gece 3-4 te yatıyorum sabah 6-7 de uyanıyorum gün içerisinde uykum gelse de senin dediğin gibi en fazla yarım saat uyuyabiliyorum.eşimde sende şimdi merak ve heyecan var ondan uyuyamıyorsun diyor.olabilir mi acaba ?

Cnm hcg değeri 5000 nin üzerinde olduğu zaman kalp atışı duyuluyormus .hcg değerini hesapla ona göre Randevu al kalp atışı icin

Merhaba kızlar bugün ben pek iyi değilim uyuyamadim başım ağrıyor. Duygusallik var mı sizde ...Bnde başladı. Dün akşam film izlerken gözlerimden yaşlar döküldü engelliyemiyorum ...ilk gebelik de de böyle oluyordu.....kizlarrrr cinsiyet konusunda tahminleriniz var mı? ? Düşündüğünüz isimler yada

teşekkür ederim bayram sonrasına kaldı desenize :)
Valla hepimiz bu karasizliktayiz bayramfan 8nce duysakta mujdeyi sevdiklerimizle paylassak diyorum belirsizlik cok kotu...tabi en once ben cok merak ediyorum ilk gebeligimde 7+3de duymustum belki daha once gitsem de duyardim iste onun icin hic olmazsa bir devlet hastanesinde bayramdan once sesini duymak icin gitmeyi istiyorum... Bu arada kalp atisini duyan anneler lutfen bizlerle paylasin umut olun

Duygusallik derken gecen babamlar iftara geldi tam ezan okundu o ezanin sesiyle ne biliyim bana bir aglama geldi sofrada kimse bisey anlayamadi... Ben erkek hissediyorum hatta dun esime ben erkek bekliyorum erkek olursada adini mustafa koyacagim drdim kiz olursa da sen koyarsin dedim...ama hayirlisi...benim bir kizim ve bir oglum var elhamdulillah ilk dogumdan beri cinsiyet konusu benim icin onemli degil..insallah saglikli olurlar

Benim anladığım kadarıyla burası 5+1den itibaren 6 gösteriyor. Yani gün hassasiyeti yok. O yüzden sen de bayramdan hemen sonra gitsen duyarsın muhtemelen. Ben bayramda içim içimi yer diye arefe gününe aldım randevuyu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…