2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin kizlarrr.. :KK68: ben minnakimi görmek için yoldayim inşallah iyi haberlerle dönüş yaparim . herkese güzel ,mutlu , saglikli günler diliyorumm :KK28:

yaaa hadi insallah yaz hemen neler oldugunu benimki 2 de :KK43: dr 1 den önce ameliyatta oluyor muayeneler 1de baslıyor ooooff

güünaayydıııınnn,
kızlar 70 ve üstü kilosu olanlar dert etmeyin görün bakın siz daha az kilo alacaksınızzzzz arkadasım 158 boyu 78 kg ile hamile kaldı 86yla dogum yaptı 82ye düstü simdi

Günaydın,
bebişlerini görecekler hayırlı habelerle döner inşallah. Ben de cmt günü ikili test için gideceğim.
kızlar ben 4 gündür kabızım, sabah az da olsa tuvalete çıktım ama hala ağrım var. tuvalete gidiyorum, ıkınmak da istemiyorum :KK43: midem de kötü fazla su da içemiyorum. ne yapsam ki?

güünaayydıııınnn,
kızlar 70 ve üstü kilosu olanlar dert etmeyin görün bakın siz daha az kilo alacaksınızzzzz arkadasım 158 boyu 78 kg ile hamile kaldı 86yla dogum yaptı 82ye düstü simdi

:) İnşaALLAH canım sen kaç kılosun bırde arkadasın normal dogummu yaptı ?

Günaydın,
bebişlerini görecekler hayırlı habelerle döner inşallah. Ben de cmt günü ikili test için gideceğim.
kızlar ben 4 gündür kabızım, sabah az da olsa tuvalete çıktım ama hala ağrım var. tuvalete gidiyorum, ıkınmak da istemiyorum :KK43: midem de kötü fazla su da içemiyorum. ne yapsam ki?

insan mecbur ıkınıyor canım yoksa bende çatlıcam tartı bıle kafayı yedı gunler arası 2-3 kılo fark edermı wc cıkamadıgım halde vucutta sumu var ne var anlamadım gıttı

Gunaydin anneler bende dun gittim doktora melegimi gordum cok sukur iyimis 2test icin kan verdik haftaya alicaz ense kalinligi normal dedi decavit ( multivitamin) vermedi cok istah acip kilo adriyo dedi bwn cok zayif hamileleime veriyom dedi malun bende 75kg . Onun yerine balik hapi verdi bebegin beyin gelisimi icin. Sadece artik kan hapi ve balik hapi kullacam ama icim rahat dwgil multuvitaminde alsan mi

Günaydın,

Canim kuru kayisi ve çiğ badem beni baya rahatlatiyor. Tavsiye ederim. Aç tok fark etmez ne zaman zor durumda kalirsan ye :)

bir önceki hamileliğimde 12.haftada doktora sormamıştım bile cinsiyeti, 16.haftada söylemişti. şimdi çok merak içindeyim, allahtan hayırlısı ama kızım olsun çok istiyorum. bu cmt sorsam mı ki? ya sonra değişirse? :)

X