2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kontrolü beklemem lazım canım ev topluyoruz taşıncaz.drum ankarada.şehir dışından gidicem kontrollere sürekli.özele gidiyorum.ama devlette de bi dr a gitcem taşınacağımız şehirde.evet gerçekten pahalı ama ilgi alaka süper çok memnunum drumdan

Kendini üzme sıkma.inşallah herşey dilediğin gibi olur.

Bütün doktorlar moral bozmak için varlar sanki. Endişe etme bence canım benim bildiğim 1500ün üzerinde kese görünüyor. Eğer rahat değilsen başka bi doktora daha görün derim canım ben.

dün bende dar pantalon giydim o da beni darlattıı..eve nasıl attım kendimi bilmiyorum valla.....kilo almıyorum ama karnım büyüyo.....

öncelikle hayırlı olsun.bence değerin gayet iyi.dr vajinal mi baktı?1500 de görünüyor diye biliyorum 2 gün bekle bir daha git.ama moral bozan bir dra değil normal bir dra git

Kızlar resmen uykularım kaçtı yani bir insan iki gün uyumazsa uykusu gelmezmi yok yok uykum var ama uykuya geçiş yapamıyorum yaa napim bilmiyorum sizdede böyle olan var mı?

Turk kahvesinde 60 mg kafein var Doktorlar gunluk 200 mg a kadar kafein tuketimini normal buluyor o yuzden bi sorun olcagini sanmiyorum ama sen yine de elinden geliyorsa uzak dur

Allah kolaylık versin taşınmak çok zor gerçekten.Ama bişey yoktur merak etme kötü şeyler düşünme.

bir kaç sitede okudum hiç kilo almayanlar varmış yaa hayret nasıl becerdiler ki
bunlardan birisi de benim.......inanki hiçbirşey yapmadım ama bulantım olmasına rağmen kusmamaya çalıştım hemde..limonla ekşi şeylerle geçiştirdim....ama hala almadım...

BENDE TURK KAHVESINI COK SEWIYORUM WE IKI GUN ICIYORUM IKI GUN ICMIYORUM BASKA TURLU UYKUDA GECMIYOR ZATEN. DR GUNDE 1 BARDAKTAN BISEY OLMAZ DEDI CNM

bunlardan birisi de benim.......inanki hiçbirşey yapmadım ama bulantım olmasına rağmen kusmamaya çalıştım hemde..limonla ekşi şeylerle geçiştirdim....ama hala almadım...
ben 900 gr aldım yani 1 kilo de sen ona bugünde karnımda bir şişlik bir şişlik anlamadım kuzum birde 2 gündür deli gibi midem kazınıyor

bende ıs yerınde etek gıydıgım ıcın ten rengı coraplardan gıyıyorum.we corap lastıklerı o kadar cok sıkıyorkı. gıttım hamıle corabı aldım bu sabah gıyıyım dedım ama karnı bolumunu gorunce wazgectım :) kaeın kısmından korktum :) bu arada ınternetten alıswerıs yapanlar warmı aranızda bılmıyorum ama az once de facto nun sıtesınde 10 lıraya cok guzel t shırtler buldum ve dayanamadım aldım :)bır bakın derım :) cunku lcwaıkıdekı butun tshırtlerı bıtırmısler

ben 900 gr aldım yani 1 kilo de sen ona bugünde karnımda bir şişlik bir şişlik anlamadım kuzum birde 2 gündür deli gibi midem kazınıyor
mide kazıntısı için tuzlu şeyler yemeğe çalış..çubuk kraker olur tuzlu bisküviler falan var ya onladan bulundur yanında....yada ayranda iyi geliyo...açlığı bastırıyo biraz...mesela şimdi meyve yiyorum ben....o da bayağı etkili oluyooo.yoksa gece bile mide bulantısı ve kazıntısından uyanıyorum...

Buqün işyerinde bi abla bişeymi var kilo almışsın dedi dedim hamileyim aman ha dikkat et alma kilo dıo dedım orjinalim böle napıyım :)
Ben kilo bile verdim yaa..Kimseye de söylemedim işyerinde henüz..Daha erken ilerde söylerim karnım belli olunca diye düşünüyorum.Ayrıca kayınvalidemler de bilmiyo henüz sadece annem ve kız kardeşlerim biliyor

Ben de de factodan tunik ve pantolon aldım..Henüz giymedim de 1 ay sonra giyerim sanırım

Ben kilo bile verdim yaa..Kimseye de söylemedim işyerinde henüz..Daha erken ilerde söylerim karnım belli olunca diye düşünüyorum.Ayrıca kayınvalidemler de bilmiyo henüz sadece annem ve kız kardeşlerim biliyor
Canım benim bünyem zaten balık etliydi şimdi bide şişlik var bende kilo alıcak bişey yemıorum zaten anlamadım qitti..

Canım benim bünyem zaten balık etliydi şimdi bide şişlik var bende kilo alıcak bişey yemıorum zaten anlamadım qitti..
Şişlik hep var bende zaten ona çare yok..Ben hamile kalmadan önce de az birşey göbeğim vardı.Zaten küçücük birşeyim 50 kiloyum şuan 52 ile hamile kaldım.Boyum da kısa Artık son aylara doğru top gibi yuvarlanırım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…