2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım bende bulantım aniden kesildi diye evhamlandım sanırım boşa üzülüyoruz.bebişleri görsek rahatlarız.ne zaman kontrolün? boşa üzme kendini.
kontrolum eylulun 7 sınde ama ıkılı testımın sonucu 1 hafta sonra cıkıcak onada kontrolemı gıtsem acaba dıye dusunuyorum

hadı hayırlısı tatlım ınsallah hersey yolundadır. bebıslerını saglıcakla kucaklarsın. senın agzının tadı masıl bu aralar canım. ben yedıgım yemeklerden tat almadıgım gıbı sankı demır yıyorum yaa :KK43:
aynısı bende de var hatta şuanda öyle ve öğle yemeği yiyemedim.eşimle aynı işyerindeyiz ve bişeyler alıp getirir birazdan.çünkü yemekte iki çatal ana yemek, iki kaşık çorba sadece karpuz yedim.valla almasaydım olcakmış yemeği.boşuna ziyan oldu...

aynısı bende de var hatta şuanda öyle ve öğle yemeği yiyemedim.eşimle aynı işyerindeyiz ve bişeyler alıp getirir birazdan.çünkü yemekte iki çatal ana yemek, iki kaşık çorba sadece karpuz yedim.valla almasaydım olcakmış yemeği.boşuna ziyan oldu...
yaa bulantılarımız gectı derken sımdı bırde bu basladı. yarın dr u arıyıp sorucam belkı bırsey onerır sızede yazarım artık

kızlar daha öncede söylemiştim ben günde bir türkkahvesi içiyorum sadece hafta içi iş yerinde onun dışında ne çay ne nescafe hiçbir şey içmiyorum normal zamanda da içmezdim zaten içtikten sonra acaba diyorum ama vazgeçemiyorum

Buqün işyerinde bi abla bişeymi var kilo almışsın dedi dedim hamileyim aman ha dikkat et alma kilo dıo dedım orjinalim böle napıyım :)

kızlar daha öncede söylemiştim ben günde bir türkkahvesi içiyorum sadece hafta içi iş yerinde onun dışında ne çay ne nescafe hiçbir şey içmiyorum normal zamanda da içmezdim zaten içtikten sonra acaba diyorum ama vazgeçemiyorum
canım bir türk kahvesinden bir şey olmaz içmezsen daha iyi tabi ama içeceksen de pişen kahve demişlerdi bana yani direk sıcak suda eriyen değil o yüzden afiyet olsun tatlım:):)

Kızlar dün kontrolum vardi bebegin kalp atimlarini gorduk onda bir problem yok ama karin duvari su an kapanmamis dedi ama 10. Haftada tamamen kapanir 8. Haftada %80-90 kapanmaz dedi ama yine de bilgilendirmek istedim dedi. Ama bizim moralimiz bozuldu oyle deyince. Hem 10. Haftada kapanir diyor hem de su an kapanmamis diyor.
Size doktor boyle bisey soyledi mi aranizda yeni doktora gidecek olan varsa doktora sorabilir mi kendisininki kapanmis mi diye cok rica ediyorum. 2 hafta sonra tekrar bakacak o kadar nadil beklicem ki ya

Evet canim kusmadigimiz için aliyoruz. Hic istahimda kesilmiyor. Cidden ilk 4ay hic kilo almamak gerekiyor. Ben daha ilk hamileligimdeki 10kiloyu verrmedim. Boyle gidersen morbit obez olurum doğuma kadar

ayy ilk 4 ay hic kilo almamak mı bu benim icin imkansız ama ilk 3 ay 3 kilo normal diyorlar. sonrada ayda 1 yada 2 artabilirmis

Anormallik bizde galiba vucut şişmeye ayarli doğuştan :)

hahahahha ay buna cok güldüm isteee bende öyleyimm :)

hadı hayırlısı tatlım ınsallah hersey yolundadır. bebıslerını saglıcakla kucaklarsın. senın agzının tadı masıl bu aralar canım. ben yedıgım yemeklerden tat almadıgım gıbı sankı demır yıyorum yaa :KK43:
Insallah canim.valla ben daha yeni yeni bisiler yemeye basladim zaten ama simdilik oyle bi durum yok bende

merhaba kızlar.. Bende pek kilo almadım 2 kilo bile değil aldığım kilo ama göbüşüm çok şiş yahu yürüyüşüm değişti resmen. hamile pantalonu giymeye daha 6. haftada başlamıştım :KK43:

canım bir türk kahvesinden bir şey olmaz içmezsen daha iyi tabi ama içeceksen de pişen kahve demişlerdi bana yani direk sıcak suda eriyen değil o yüzden afiyet olsun tatlım:):)
saol şekerim gel birlikte olsun :)) valla iş yerinde abla yapıyor nefis kokuyor dayanamıyorum ama onun dışında hiç bir şey içmiyorum su hariç:) bugün yemekte sadece salata 2 kaşık çorba yedim içtim bana salata olsun her öğün yerim zaten :KK70:

bi görsem rahatlıcam da daha kontrole var.inşallah öyledir canım bir şey yoktur
Görürsün inşaallah ama o kadar çok kafana takıyorsan kontrolü bekleme bence git baktır bir an önce.Özel hastaneye mi gidiyorsun devlete mi.bizim burada özeller çok pahalanmış bir özele gidersem birini devlete gidiyorum ben.

aynen bende 2 kaşık çorba ve salata yedim yemekhaneden nefret ediyorum resmen az koyun diyorum dolduruyolar saolsunlar ziyan oluyor çok üzülüyorum.. biz aynı şirkette değiliz ama çok yakınız 5 dkka aradı az önce yemek getirim sana dedi adam biliyor huyumu :)) artık yok dedim zaten karnım şiş bugün ilk defa pantalon sıktı bunaldım valla

saol şekerim gel birlikte olsun :)) valla iş yerinde abla yapıyor nefis kokuyor dayanamıyorum ama onun dışında hiç bir şey içmiyorum su hariç:) bugün yemekte sadece salata 2 kaşık çorba yedim içtim bana salata olsun her öğün yerim zaten :KK70:
aman yeşilliklerin iyi yıkandığından emin ol da tatlım doktor onu özellikle söyledi bana çünkü

ayy ilk 4 ay hic kilo almamak mı bu benim icin imkansız ama ilk 3 ay 3 kilo normal diyorlar. sonrada ayda 1 yada 2 artabilirmis

hahahahha ay buna cok güldüm isteee bende öyleyimm :)
bir kaç sitede okudum hiç kilo almayanlar varmış yaa hayret nasıl becerdiler ki :KK70:

Kızlar aranızda çok karamsar düşünenler var lütfen yapmayın siz iyi olmazsanız bebeğiniz nasıl iyi olsun stres en kötü zarar unutmayın.bir yazı okumuştum bebeği nasıl mutlu bir ortama hazırlarsanız kendini o kadar güvende o kadar huzurlu ve mutlu hisseder.
merhaba kızlar.. Bende pek kilo almadım 2 kilo bile değil aldığım kilo ama göbüşüm çok şiş yahu yürüyüşüm değişti resmen. hamile pantalonu giymeye daha 6. haftada başlamıştım :KK43:
Canım ben de 9 haftalığım sanırsın 5 aylık hele bir de akşama doğru okadar şişiyoki çatlıycam nerdeyse bir de ben de tatlı yedikten sonra daha bir şişkinlik ve ödem oluşuyor.

merhaba mart anneleri ben nisan annesi adayıyım siz daha tecrübelisiniz diye size de bi sorayım dedim ben 5+1 günlük hamileyim değerim 1288 sizce çok mu düşük bugün doktor sağlıksız olabilir düşebilir dedi kese de gözükmedi pazartesi tekrar çağırdı sizce endişe etmeli miyim?

X