2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

walla aynen banada dıyorkı annem sakız ıle yapıstırmadılar onu oraya. ne bıleyım ya Allah korusun bu kalp durması olayıda benı etkıledı. :KK43:
bak olumsuz dşündükçe bebeğe zarar veriyorsun yaa doğduğunda o da somurtkan olursa :):) gülüp eğlenin arkadaşlar hastalık değil bu en güzel zamanımız zaten tehlikeli hareketlerde krampla falan bebek bizi uyarıyor o kadar küçümsemeyin onları :):)

bak olumsuz dşündükçe bebeğe zarar veriyorsun yaa doğduğunda o da somurtkan olursa :):) gülüp eğlenin arkadaşlar hastalık değil bu en güzel zamanımız zaten tehlikeli hareketlerde krampla falan bebek bizi uyarıyor o kadar küçümsemeyin onları :):)
Aaaa bakin ben buna inaniyorum iste bacilarim...
Anne hamileyken ruh hali nasil ise cocukta oldukca tecelli ediyor...
Misal ilk gebeligimde hic sinirlenmezdim herseye gulerdim...
Oglum masaallah cok guler yuzlu ♥
Yengem ise asiri sinirliydi ve kizida su an asiri sinirli herseye aglar benim oglumdan da buyuk...
Amann masaallah deyim :)
Dogdugunda bile aglamadi oyle deyim :KK70:
(Tabi nefes alma sikintisi yasadi birkac saat ondan :) )

canm demıstım egepolden memnun kaldım ama cok kalabalıktı dr o kadar cok ılgılenmedı ve hastanenn otopark sorunu vardı. o yuzden ayrancılar medıfema ya dondum ama ordakı dr u degıstırdım prof. dr sukru coksenım e gectım o kadar memnun kaldım kı bundan sonra ınsallah bı aksılık cıkmassa doguma kadar ordayım dogumuda orda yapıcam ınsallah :) sen neden ıkılı test olmuyorsun
Ikiz ya canim benimkiler cogul gebeliklerde duzgun sonuc vermiyomus hormonlar normal gebeliktende fazla oldugu icin direkt 4lu test yapilacak bizim.ama ikili zamaninda yani 7 eylulde detayli ultrasonda bakilacak ense kalinliklarina filan sadece kan alip degerlendirilmicek

kızlar bişey sorcam size.benim oğluşumun eylülün 19 unda sünnet düğünü var Allah kısmet ederse.tabi sünnet annesi olarak şık bi kıyafet olsun istiyorum hemde abiye ama şuana kadar giydiğim tüm kıyafetler mutlaka korse istiyo.peki ben korse giysem düğün günü sadece olurmu derseniz.aklım çok karışık ya bebeğe zarar verirsem diye korkuyorum.zaten zorla hamile kaldım...bi de sorun yaşamak istemiyorum...sizce napayım....:KK15:
Canım hamile abiyeleri var çok güzel göğüs altından büzgülü, bence onları tercih et bu haftalardan itibaren karnımızı sıkan kıyafetlerden vazgeçmemiz gerekiyormuş doktorum demişti kan akımı olayıyla alakalıymış ki ben gerçekten karnım biraz sıkı bişey giyince nefessiz kalıyorum sanki daralıyorum. Zor hamile kalmışsın bide canım boşver çok şık çok güzel abiyeler var hamileler için onlara bir bak bence :)

canım bencede korse giyme korse normalde bile sıkıyorken bebisle hic olmaz bana kalırsa gögüs altından bollasan elbiseler baksana begri begri ninde dedigi gibi tiril tiril nefis elbiseler var
onlardan buldum bi tane.hoşuma da gitti aslında...ama benim göğüslerim çok yukarda ve bu sefer bayağı bi dekolte gibi oldu.eşim ne der bilmiyorum.yoksa çok beğendim....

kızlar sankı dune gore bugun gobegım ınmıs durumda kendımı hamıle gıbı hıssetmıyorum pek acaba 3. ayda rahat donem dedıklerı bumu. dun gece bıraz bacaklarıma kramp gıbı bısey gırdı ondan berı boyle sıskınlık gıttı. acaba bendemı sorun war. cok mu ewham yapıyorum
canım bende bulantım aniden kesildi diye evhamlandım sanırım boşa üzülüyoruz.bebişleri görsek rahatlarız.ne zaman kontrolün? boşa üzme kendini.

Canım hamile abiyeleri var çok güzel göğüs altından büzgülü, bence onları tercih et bu haftalardan itibaren karnımızı sıkan kıyafetlerden vazgeçmemiz gerekiyormuş doktorum demişti kan akımı olayıyla alakalıymış ki ben gerçekten karnım biraz sıkı bişey giyince nefessiz kalıyorum sanki daralıyorum. Zor hamile kalmışsın bide canım boşver çok şık çok güzel abiyeler var hamileler için onlara bir bak bence :)
doğru diyosun zaten zor buldum bebişimi bi de bu yüzden bişey olursa kendimi hiç affetmem herhalde...

Ayyy bacim ozur dilerim ya ben yanlis hatirlamisim...
Esime hazirlaniyim mi dedim ...
Iyi misin sen yarin randevumuz demez mi :-)
Gormek icin acele ediyorum iste bugun sandim :-)

Bunye iste canim ya...
Annemde 5 cocuk dogurdu fizigi bir gor :-)
Ama tek sorun ben bu halimi pek sevmiyorum yalan yok...
Biraz kilo hic fena olmaz ...

Ayyy ne guzel hayirli olsun canim...
Rabb'im dugununude gormenizi nasip etsin ♥
Amannn korseyle neden ugrasiyorsun ki canim...
Hamilesin zaten kimden ne saklayacaksin sal gitsin bosver :)

Canim cok sasirdim...
Ilk defa duyuyorum boyle birsey...
Ins. Saglikli bir sekilde kucagina alirsin canim...
Bebegin sana simsiki tutunsun ve hic birakmasin ins. ♥
Çok teşekürler canım iyi dileklerin için insallh

Ozel bir durumun yoksa (birden fazla dusuk, ileri yas, kronik hastalik vs) korkman icin hic bir sebep yok. Ozel durumu olanlar biraz temkinli yaklasiyoruz ama normalde dusuk olasiligi yuksek degil. Hersey gonlunce olsun.
Yok onların hiç biri bende mevcut değil şükür ki. Çok teşekkür ederim içim rahatladı biraz :)

S seduf canimmm bol.kiyafetlerde şık duruyor.onemli olan.bebisinin durumu sakin korse giyip kendini riske atmaaa.simdiden gecmis olsun ogluna:KK45:

onlardan buldum bi tane.hoşuma da gitti aslında...ama benim göğüslerim çok yukarda ve bu sefer bayağı bi dekolte gibi oldu.eşim ne der bilmiyorum.yoksa çok beğendim....

ay ne güzel durmustur ama :) belki birazcık tadilatla kapatabilirler sen hiic bebiskoyu sıkma

çok haklısın doktor bana dediki hamile bayan hasta bayan değildir bunu çevrenize empoze edin ama normal bir bayanda değildir daha özeldir 2 canlıdır hastalık pskolojisinden çıksak süper olcak canlarım

Inşallah canim iyi haber verirsin ben de bulantı falan yok :KK43: kesenin boyutu kaç 11.7 mm yazio benimkinde Renki ultrasonda 5+6 dedi öncesinde bakab Dr 5+1 dedi kafayı yiyecem
Senin benimkine göre baya erken canım inş görürsün bebişini. Benim durumum olumsuz maalesef ayrıntıya girip kimseyi üzmek istemem. Allah her isteyene bebeğini sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin. Bana da dua edin çok ihtiyacım var.

BUSRkusmadigimu: 42228754 .!.:
S smile53 E Ekyzdn03 ayy kızlar nolcak böyle yaaa napcas ben çok huzursuz oluyorum gerçi şuanda kıyafetlerim oluyor normal mi ilk zamanlarda kilo almamız bide benim şükürler olsun öyle bir mide bulantım bilmem kusmam yok ondan alıyorum sanırım sadece kokulara ve et ürünlerine tiksinti var

Evet canim kusmadigimiz için aliyoruz. Hic istahimda kesilmiyor. Cidden ilk 4ay hic kilo almamak gerekiyor. Ben daha ilk hamileligimdeki 10kiloyu verrmedim. Boyle gidersen morbit obez olurum doğuma kadar

Ikiz ya canim benimkiler cogul gebeliklerde duzgun sonuc vermiyomus hormonlar normal gebeliktende fazla oldugu icin direkt 4lu test yapilacak bizim.ama ikili zamaninda yani 7 eylulde detayli ultrasonda bakilacak ense kalinliklarina filan sadece kan alip degerlendirilmicek
hadı hayırlısı tatlım ınsallah hersey yolundadır. bebıslerını saglıcakla kucaklarsın. senın agzının tadı masıl bu aralar canım. ben yedıgım yemeklerden tat almadıgım gıbı sankı demır yıyorum yaa :KK43:

X