2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah cnm gözün aydın keseyı görmüşsün karındanmı baktı vajınalmi doktor..çok dıkkat et kendıne
çok teşekkür ederim darısı başınıza karından baktı bana sıkışık gel demişti belki de ondan erken gözüktü. Allaha emanet çoğu zaman masa başı iş yapıyorum. Çok sıkıntı yaşarsan rapor veririm dedi.

Canim bende seni merak etmistim...oh ne guzel hayirla buyusunler insallah guzel haberlerin darisi basimiza bende p.tesi saglik ocaginda yaptirip ondan sonra doktora gidecegim insallah

amin cnm inşallah..doktorum 14 temmuza randevu verdı bana nasıl gecer 10 gün bilemıyorum..inşllah bı sıkıntı yaşamazsın cnm

BENDEN yaşlı olamassınız :) yaş 40 muhmetel doğum 05-03-2016

gözün aydın canım karından mı göründü keseniz
Saol cnm
Evet karindan gorundu kese
Saol cnm
Valla banada erken geldi ama bilmiyorum

Zeynep hn.a mi gittin canim...bende ona gitmeye karar verdim tabi memnun kaldiysan birde haftaya kalp atisi icin erken degilmi...
Yok cnm Zeynep hanima gitmedim.Dun aksam annemlere geldimde burda yakin bir tip merkezi vardi.Oraya gittim simdilik.İlerki zamanlarda Zeynep hanima basliycam ins

Kizlar supheli olan degerim testler tekrarlandi pazartesi sonuclari alcam demistim ya bugun cikmis gittim doktora bu enfeksiyonu 3 ay oncr gecirmisim cmv igg pozitif cmv igm pozitif cmv igg avidite ise yuksek cikti. Cmv igg negatif digeri poz.cikmis olsaydi aldir derdim ama simdi iyi yani kotunun iyisi ddi biraz agladim sevinsem mi uzulsemmi anlayamadim.. allaha emanet insallah iyi olacak ama fikri olan biraz bilgi verebilir mi bana

Ben çalıştığım için çok yazamıyorum. Ama hepsini okuyorum☺Keselerini gören herkese hayırlı olsun. Sıra kalp atışlarında inşallah. Biz dün iki kese gördük karından. Ama doktorum kalp atışı için bayramdan sonra gel dedi geç değil mi kızlar?

Ben de arefe günü gideceğim. Normali bu herhalde.
Belki senin doktor tatile gidecektir. Ondan bayramdan sonra gel demiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…