2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım acedemia Kadir bey var herkes memnun bende 1aydır gidiyorum pratik bayan dr ilgili,siz Urfa'ya niçin geliyorsunuz ???
ben urfanın ilçesinde öğretmenim bulunduğum ilçede pek güvenilir doktor yok mecbur urfaya gidiş geliş yapıcam aslında memleket de antep ama orası daha zor olacak gibi ,Kadir beyi duydum ben de İmran Hanımı düşünüyorum ama daha hiç gitmedim 27 agustosta gitmem gerek

Kızlar ya bir haftadır annemlerdeydim bulantım kusmam yoktu dün evime geldim başladı mutfagıma giremiyorum ne zaman gececek bu tiksinti şimdi tatil ama yakında okul açılacak eşim yapıyor herşeyi ama bir yere kadar sizlerden var mı evinden tiksinen ?

Bend

kızlar iki gündür içim daralıyo,nefes alamıyorum, oksijen yetmiyo sanki.uykuya dalamıyorum sıkıntıdan. son aylarda yaşanabilecek bir durummuş bu. yaşayan var mı bu aralar? doktorum 1 ay sonra gel dediği için gitmek istemiyorum ama dayanamayıp gidicem. sadece merak ediyorum böyle bir sorun yaşayan var mı?

Canım ben de de nefes darlığı çarpıntı çok oluyordu başlarda. Dr. sorduğumda hamileliğin başlarında böyle olabiliyormuş ama sen rahatlamak istiyorsan bi git istersen.

kızlar doktor bana haftada 2 defa balık ye dedi samsunluyum balık taze çok şükür ama 2 lokma anca yiyebiliyorum balıktan aşırı tiksinti geldi aynı şekilde kırmızı et de yiyemiyorum adını bile duymak istemiyorum çatalın ucuyla köfte yiyorum nolcak böyle yaa bide her gün bir öğünde mutlaka bol yeşilliğin olsun dedi kiii ben tam bir otcuyum salata ver başka bir şey istemem

Ya balık ben daha hiç yemedim bılmıorum ne olcak böle yiyebilceqimide sanmıorum eksikliqi neyle tamamlanabilir acaba..

Aynı ben boğuluyorum sanki iki gündür çok yorgun olduğum halde uyuyamıyorum çok sıcak ev dar geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…