2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Zaten kendisiyle görüsmemeyi planlıyorum cok sanslıyım ki uzakta.. 2.doktorum yanlıs teshis koymustu alınılması gerekli yada düsecek demisti o zamanda tesadüfen İstanbuldaydı ve resmen düssün yada alınsın diye dört gözle bekledi. Esim ve esimin teyzeside sahit oldu. Kızda olsa erkekte sevdirmeyi düsünmüyorum olurda gelirse kucagına vs alırsa bir bahaneyle almayı planlıyorum ondan.
Keske benim de görüsmeme gibi sansim olsa maalesef yok kesin erkek olcak diyo nerden biliyosa bende kizim olsun istiyorum. Kizlar bizde kizimiz olursa daha evlenmeden önce kararlastirmistik simdiki ismim belinay koycaz anlami da cok güzel cennetteki peygamber cicegi demek ama oglum olursa daha karar veremedik Anil mert emir buğra güzel isimler

bahcesehirdeyim sen neredesin :) ama doktorum bahcelievlerde

Keske benim de görüsmeme gibi sansim olsa maalesef yok kesin erkek olcak diyo nerden biliyosa bende kizim olsun istiyorum. Kizlar bizde kizimiz olursa daha evlenmeden önce kararlastirmistik simdiki ismim belinay koycaz anlami da cok güzel cennetteki peygamber cicegi demek ama oglum olursa daha karar veremedik Anil mert emir buğra güzel isimler

uzakta olmasaydı benimde görüsememe sansım olmazdı.. simdilik ilk defa böyle bir tepki gördüler benden bakalım ne olacak :)))

adıyla yasarlarmıs cocuklar aslında iyi düsünmemis gerek belinayın anlamı cok güzelmis

Kızlar geçen gün sizden dua istemiştim hepiniz elinizden geldiğince duama katıldınız bende sizin için dua etmek istiyorum 41 ayetel Kürsü de sizler için OKUYALIM kanaması olan arkadaşlar var, kayıp yaşamış olanlar var,hamileliği stresli geçenler var ve düşündümde sizin için ilk ayetel kürsüyü ben okuyorum Allah kabul etsin canlar inşallah sağlıcakla yavrularınızı kucağınıza alırsınız (amin)

bahcesehirdeyim sen neredesin :) ama doktorum bahcelievlerde

uzakta olmasaydı benimde görüsememe sansım olmazdı.. simdilik ilk defa böyle bir tepki gördüler benden bakalım ne olacak :)))

adıyla yasarlarmıs cocuklar aslında iyi düsünmemis gerek belinayın anlamı cok güzelmis

Ben bahcelievlerde yaşıyordum güneşliye taşındım geçici olarak.. doktorun kim b.evlerde

Kızlar geçen gün sizden dua istemiştim hepiniz elinizden geldiğince duama katıldınız bende sizin için dua etmek istiyorum 41 ayetel Kürsü de sizler için OKUYALIM kanaması olan arkadaşlar var, kayıp yaşamış olanlar var,hamileliği stresli geçenler var ve düşündümde sizin için ilk ayetel kürsüyü ben okuyorum Allah kabul etsin canlar inşallah sağlıcakla yavrularınızı kucağınıza alırsınız (amin)
Canım benim çok sağol Allah razı olsun..Benim de var bir kaybım o yüzden stres yapıyorum kendime birşey olursa falan diye..Rabbim sana da nasip eder İnşallah en yakın zamanda sağlıklı hayırlı bebişler...Rabbim korusun hepimizin yavrusunu olmayanlara ve isteyenlere de nasip etsin İnşallah..

fiyatları yazmıyor canım ne kadarmıs :)

canım modeline harf sayısına göre degisiyor daha bebiskonun cinsiyeti belli olmadıgı icin bende sormadım bir kac model begendim ama ben oradakilerden daha büyük yaptırıcam yere koydugumda büyük olmalı

Ben bahcelievlerde yaşıyordum güneşliye taşındım geçici olarak.. doktorun kim b.evlerde

haznedarda Medicana ya gidiyorum Düzgün Korkmaz a

Ayy canım İnşallah..Sizin de yıldönümünüz kutlu olsun şimdiden..Seneye bebişlerimizle kutlayalım İnşallah :KK200::KK200:

Coook tesekkür ederim :) amin canım insaaaalllaaahh

canım modeline harf sayısına göre degisiyor daha bebiskonun cinsiyeti belli olmadıgı icin bende sormadım bir kac model begendim ama ben oradakilerden daha büyük yaptırıcam yere koydugumda büyük olmalı

haznedarda Medicana ya gidiyorum Düzgün Korkmaz a

Coook tesekkür ederim :) amin canım insaaaalllaaahh

Biliyorum Düzgün beyi çok iyi doktordur...

İnşallah canım Allah hepimizin dualarını kabul eder kimseyi evlat acısıyla sınamaz inşallah...

X