2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yok canimm.benim.rus doktorum.vardi bu suratsiz birsey...ben ondan dsha cok bilgiye sahibim..ultrasyonu acamiuot yaaa.nasil doktor yapmislar bunu anlamadim..doktorum.gelsede rahatlaassam artik..baska doktor arastiracam.gelene.kadar..diger dokyorum.her tetkigi yapiyordu.bana turiyede oldugu gibi..bu oturmaktam.baska bildigi yok:63:
Hay Allah ne zaman geliyor yabancı ellerde zor canım yaa Allah yardımcın olsun. Sen zaten dikkat ediyorsundur belli Başlı şeylere gerisi de olur gider testlere çok takılma hem sen tecrübelisin canım ilk olsa daha zordu. Ilk Bebeğini de orda mı Dünya'ya getirdin

Tam bir hafta önce vedalastik minigimle sadece 3 haftada olsa ben ilk defa kendimi bu kadar iyi hissetmistim öylesine sacma birseydi ki aslinda midem bulandikca mutlu oluyordum planli bir hamilelik oldugu icin nerdeyse kac günlük oldugunu biliyordum evde yaptigim test silikte olsa pozitif cikmisti . Bu öyle güzel birsey ki gece uyanim karninizi öpen bir es ufak tefek hazirliklar Allahim huzur böyle birsey demistim benim en güzel sükredis sebebimdi bu bebek ... Ama nasip olmadi iste isyanetmedim elbette üzüldüm agladim sonra dedim ki Allah var o herseyin en iyisini bilir simdi sabirla bekliyorum yeniden bu mutlulugu yasamayi ... Allah isteyen herkese nasip etsin kucagina Almayi ...

Hay Allah ne zaman geliyor yabancı ellerde zor canım yaa Allah yardımcın olsun. Sen zaten dikkat ediyorsundur belli Başlı şeylere gerisi de olur gider testlere çok takılma hem sen tecrübelisin canım ilk olsa daha zordu. Ilk Bebeğini de orda mı Dünya'ya getirdin
ilk.gebeligimdee eski.doktorum.vardi..onun takibinde hamile.kaldim..ikinci.gebeligimde onun takibimde oldu..cok.ilgili.bir doktordu gunu gunune alir ve dikkat ederdi konusurdu.benimle..turkiyede.dogum.yaptm canim.tecrubeliyim.bu konuda ama korkuyorum.yinede:KK43:belirsizlik var diye:KK43:

Tam bir hafta önce vedalastik minigimle sadece 3 haftada olsa ben ilk defa kendimi bu kadar iyi hissetmistim öylesine sacma birseydi ki aslinda midem bulandikca mutlu oluyordum planli bir hamilelik oldugu icin nerdeyse kac günlük oldugunu biliyordum evde yaptigim test silikte olsa pozitif cikmisti . Bu öyle güzel birsey ki gece uyanim karninizi öpen bir es ufak tefek hazirliklar Allahim huzur böyle birsey demistim benim en güzel sükredis sebebimdi bu bebek ... Ama nasip olmadi iste isyanetmedim elbette üzüldüm agladim sonra dedim ki Allah var o herseyin en iyisini bilir simdi sabirla bekliyorum yeniden bu mutlulugu yasamayi ... Allah isteyen herkese nasip etsin kucagina Almayi ...
Canım Allah doğru zamanı biliyor bizlere ona şükretmekten ve dua etmekten başka elimizden gelen yok.. Yeni bir bebek acını dindirecektir biraz sabır zaman Herşeyin ilâcıdır.

ilk.gebeligimdee eski.doktorum.vardi..onun takibinde hamile.kaldim..ikinci.gebeligimde onun takibimde oldu..cok.ilgili.bir doktordu gunu gunune alir ve dikkat ederdi konusurdu.benimle..turkiyede.dogum.yaptm canim.tecrubeliyim.bu konuda ama korkuyorum.yinede:KK43:belirsizlik var diye:KK43:
Sen iyi düşün iyi olsun canım. Inan herşey güzel giderken bile olumsuzluk yaşayan çok insan var bunlardan biri de benim. Olacak oldu mu Allah bir sebep veriyor, olmayacaksa da gene Allah bir sebep veriyor o yüzden ortada birşey yokken boşu boşuna kendini de miniğini de üzme. Bu hormonlar da bizi Endişeli hale getiriyor benim de bulantılardan gözüm birşey görmüyor ah geçse zaman bi an önce

Belimin ağrısından uyandım ütü yemek derken ayakta kaldım ki ben zaten normalde oturamam pek. Sizde tam endişeme cevap verdiniz allah sağlıkla kucağımıza versinde çekeriz artık kalkmışkende atıştırdım yoksa sabah kötü oluyorum. İkinci annelik olacak ama unutmuşum ya da böyle geçmiyor muydu bilmiyorum:KK49:

kizlare doktoraa gittim kalp atislari var cok sukur ama dinletmedi..yaaa ben y:KK43:ine sinir bir sekilde dondum...ne tahlil.ne.birsey yapti hic bahsetmedi bile ikinci gebeligi yasayanlat sizler test yaptiniz mi icim.hic rahat degil hic:KK43: baska doktora gidecegimm..bir kac gun sonra..bebegim ultrasyonda 7+5 olarak gorundu..pek birsey de konusmadi yine yolasim.geldi offf doktorum gelseydi artik :mad:
İlk gittigimge 6.haftadaydi sanirim 7tup kan verdim. Kalp atisini duyamamisti. Bir hafta sonra gittik kalp atisini duyduk sonuclari gosterdik. Benim bundan once bir dusugum oldu ondan mi okadar cok test yapildi bilmiyorum canim.

Sevindim icine sinen bir doktor bulmana ben urfadan devam edicem sanirim kontrollere antep zor olacak yol uzun okul da basliyor hayirlisiyla orda iyi bi doktor bulurum insallah
Urfadaysaniz Size bir doktor tavsiyesinde bulunabilirim. OSM de bülent sezgin. İlk doğumumu onunla yaptım. Çok çok memnun kaldım. Keşke imkan olsa yine oraya gidebilsem.
Mugladayiz şimdi hala bi doktor bulamadım kafama göre.

Geçmiş olsun canim. Bende yaklaşık 9ay önce düşük yaptim. Bizde çok istemiştim planlar yapmistik. Çok uzulmustuk ama çok şükür tekrar hamileyim. İnş Rabbim saglikla sihhatle dünyaya getirmeyi nasip eder.

Sagol canim o da aklimda bulunsun bu yil da hep tanidiklar ruha academia yi onerdiler sen ordayken var mıydı bilmiyorum bi oraya bakicam kafamiza yatarsa artik
Bir de özel dünya hastanesi şanmed olmuştu bizden sonra doktorumu buldum kızımda gittiğim Mehmet ağar dı benim sezeryandı keşişi dikişi el işçiliğinden de çok memnun kalmıştım hastaneden çıktığımda hic yatmadım bile normal doğum yapmış gibi devam ettim yaşantıma
Ruha hastanesi bizim zamanımıZ da yoktu sanırım hiç duymadım

Bir an evvel doktorun gelsede rahatlasak canım çok stres oldun sen bu arada test yapıldı bana 2tüp kan verdim ilk aşamadıki rutin testler için
Benim bebiş de 7+5 miş sorun yok dedi doktor
kizlare doktoraa gittim kalp atislari var cok sukur ama dinletmedi..yaaa ben y:KK43:ine sinir bir sekilde dondum...ne tahlil.ne.birsey yapti hic bahsetmedi bile ikinci gebeligi yasayanlat sizler test yaptiniz mi icim.hic rahat degil hic:KK43: baska doktora gidecegimm..bir kac gun sonra..bebegim ultrasyonda 7+5 olarak gorundu..pek birsey de konusmadi yine yolasim.geldi offf doktorum gelseydi artik :mad:

İlk gittigimge 6.haftadaydi sanirim 7tup kan verdim. Kalp atisini duyamamisti. Bir hafta sonra gittik kalp atisini duyduk sonuclari gosterdik. Benim bundan once bir dusugum oldu ondan mi okadar cok test yapildi bilmiyorum canim.
yaaa doktor cok onemli her hastalikta.her gebelikte...cunku kalbinin bir parcasini emanet edip ondan.bilgi.almak.icin cirpiniyorsun..ben bu kadindan.daha cok.biliuormusum...baska doktor deniycem:110:

SiremimS SiremimS ayni sekilde gidiyoruzzz canimmmm..
inanilmaz skintidayimmmm..duyalim dedik kalp atislarini duyulmaz demez mi allahom.daha cok sinirlendim.ben..20 gune gelecek.doktorum.bekliycem.ama gec kalirim.testlwr icin..bana.birsey demedi kan.ver falan.gonderdi oyle..bir dahaki gelise de demeedi je zamab gelmem.gerektigini:KK67::KK67::KK67:

Urfadaysaniz Size bir doktor tavsiyesinde bulunabilirim. OSM de bülent sezgin. İlk doğumumu onunla yaptım. Çok çok memnun kaldım. Keşke imkan olsa yine oraya gidebilsem.
Mugladayiz şimdi hala bi doktor bulamadım kafama göre.
meraba canım bende mugladayım özel yücelen hastanesine gidiyorum ben ezgi gencer cok memenunm şimdilik bende buranın yabancısıyım tavsiye uzerıne gıtım paazartesi yine gidecem allah izin verirse en azndan fikir vermiş oldum sanırım :)

SiremimS SiremimS ayni sekilde gidiyoruzzz canimmmm..
inanilmaz skintidayimmmm..duyalim dedik kalp atislarini duyulmaz demez mi allahom.daha cok sinirlendim.ben..20 gune gelecek.doktorum.bekliycem.ama gec kalirim.testlwr icin..bana.birsey demedi kan.ver falan.gonderdi oyle..bir dahaki gelise de demeedi je zamab gelmem.gerektigini:KK67::KK67::KK67:

Canım tamam 20güne gelecekse hiç stres yapma doktorum 2li test için 16-19eylül arası çağırdı beni de yani o zamana kadar bişey yapılmıyor rahat ol çok şükür bak atıyormuş kalbi de duymasan da

Selam kızlar bende Mart annesi olacak Allah nasip ederse. Ama benim düşük tehlikem varmış çok korkuyorum kesenın arka tarafında kanama varmış hep yatıyorum doktorun verdıgı ılaçlarda yan etkı yapıyor hastanelik oluyorum ilacı kullanmasam bebişim düşer diye korkuyorum

X