2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba tatli hamislerrrr nasilsiniz uzun zamandir konusamadim kimde neler var bakalim ben cok kilo aliyorum gece bulantilarim oluyor sadece veee herkez cok guzellestigimi soyluyor oglusum olacagini soyluyolar :)

Endiselenme bazen gidip geliyor bulantilar bende korktum basta ama hafta ilerledikce azaliyor arada oluyor hem bende de sdece bulanti kusma vardı cok belirti yoktu o da biraz azaldi 9.haftada falan bi sorun yoktur inşallah gönlünü ferah tut

Canım hiç dert etme pek dillendirmiyodum ama bende en başından beri kusma bulantı koku hassaiyeti hiçbişey yok bende kafama cok takmıştım dr uma sordum o da ne güzel işte her hamilelikte kusmu bulantı vs olck diye biley yok dedi bebişide inceledi hersey yolunda çok şükür sıkma canını yani olabiliyor kişiden kişiye değişiyor :KK66:
Kızlar teşekkürler inş dediginiz gibi herşey yolunda hepimizin kucakları sağlıcakla dolar

torbalı ayrancılarda ozel medıfema hastanesı canım dr un adı prof dr şükrü çokşenim. egepol cok kalabalık bır hastane araba park edecek yerı yok. esım arabayı park edıcek yer bulana kadar ben dogururum sokak aralarında anca buluyor otopark. o yuzden vazgectım egepolden
Anladım canım çok uzak bize orası da ege pol çok kalabalık cidden bakalım ben ne yapcam sözen yakın mi gidebiliyormusunuz torbaliya

Ben de ayni durumu yasadim bikac gün once 1olmasi gerekwn deger 0.76 cikti dahiliye ye gonderdi doktorum o da bulantimin olup olmadigini sordu cok vardi yeni hafifledi dedim büyük ihtimal bebegin eşi olusumundan bu sekilde duzensiz olmustur dedi bulantin kusman o yuzden cok dedi yine de bogazima ultarsonla bakti beze vs sorun var mi diye şükür bişey cikmadi 2hafta sonra muhtemelen normale doner dedi o zamanki deger onemliymis sen de mutlaka 12.haftada yenile testini umarim normale döner yoksa ilac kullanmamiz gerekecek :KK43:
Inşallah canım

Doktora kime gittiniz acaba konuşmustuk sizle antepte doktor konusunu gonlunuzce bulmaniza sevindim saglicakla kucağıniza alirsiniz inşallah minigi :KK66:
Evet canım Hatırlıyorum konuştuğumuzu sanko hastanesi Doç.İbrahim Halil Özdurak
Gitmek istersen hiç Düşünme başka doktorlar normal doğuma ebesini hemşiresini sokarken bizzat kendisi giriyormuş.insanlığı da muhteşem ayrıca

Bu arada ben de çok kilo alıyorum daha şimdiden 2-3 kg aldığım garanti 15günde 900gr almışım o derece yani
Kızımda 50kg ile hamile kalıp 68.50 ile bitirmiştim
Doğumdan sonra hemen 2ay içinde eski kiloma çok rahat dönmüştüm
Şimdi ise 57-58 kg ile 9ayda ne kadar alıcam acaba :KK43:

Anladım canım çok uzak bize orası da ege pol çok kalabalık cidden bakalım ben ne yapcam sözen yakın mi gidebiliyormusunuz torbaliya
ben gazıemırde oturuyorum canm 15 dk da gıdıyorum sorun yok. hangı dr a gıtcen eger egepole gıdeceksen dılek hnmı onerebılırım. ama dedıgım gıbı cok kalabalık

drygs drygs I ISIK27 B Bilgenumut
Benim de 6. Hafta boyunca cok bulantim oldu, tam 7. Haftada kesildi, ama ultrasonda hersey iyi gorundu. Sonra hafif olarak yine basladi, yine kesildi. Bunlar cok normal seyler anladigim kadariyla. Bir de bunye hormon artisina alisinca cok tepki vermiyor herhalde. Ha bir de ben sunu farkettim, cok sicak havalarda disari cikmam gerekirse cok daha kotu oluyorum, evde ya da isteyken daha sakin geciyor. Yani buyuk olasilikla korkulavak hic bir sey yok. (Ama ben dusuklerim ve yasimin ileri olmasi dolayisiyla, normalde de cok evhamli oldugum icin korkmadan edemiyorum o ayri). Hepimizin durumu iyi gider, iyi haberler aliriz umarim. Ben de persembe'ye muayeneye gidiyorum.

Evet canım Hatırlıyorum konuştuğumuzu sanko hastanesi Doç.İbrahim Halil Özdurak
Gitmek istersen hiç Düşünme başka doktorlar normal doğuma ebesini hemşiresini sokarken bizzat kendisi giriyormuş.insanlığı da muhteşem ayrıca
Sevindim icine sinen bir doktor bulmana ben urfadan devam edicem sanirim kontrollere antep zor olacak yol uzun okul da basliyor hayirlisiyla orda iyi bi doktor bulurum insallah

ben gazıemırde oturuyorum canm 15 dk da gıdıyorum sorun yok. hangı dr a gıtcen eger egepole gıdeceksen dılek hnmı onerebılırım. ama dedıgım gıbı cok kalabalık
Senin için çok iiymis sevindim canım Hala kararsizim kalabalık da sevmem ege pol u elerim o zaman karataş hastanesini de duydum belki orasına giderim

İçinizde en çok benim bulantım vardı :) resmen 5.haftada başladı valla aşırı kusma bulntılar yaşıyodum ilaçla duruyodum ayakta 1 hafta öncesine kadar, aşırı kusma ve kan kusmamla birlikte serum almıştım 2 tane, geçen haftadan beri maşallah :nazar::nazar: kusmam kesildi bitti bulantımda çok çok hafifledi ilaç bile almıyorum bu şekilde azalıp biticeğini söyledi doktorum, bebişimin durumuda iyi bu arada, dün gittim ense kalınlığına baktı dokyorum yarım saat inceledi ilk gebelik sorunlu olduğu için, şükür sorun yok şimdilik dedi kıpır kıpırdı dönüp duruyodu çok hareketliydi, sizde giderken muz yiyin kızlar ben sadece muz yedim giderken enerji doldu bebek demekki :) :emir_bebek:he bir de ben kesinlikle hissediyorum bazen bebişi :)) sırt üstü uzandığımda yemekten sonra ortam sessizse, kıpırtılar oluyo balık kayar gibi oluyo, ilkinde ben bunu 4.ayda falan hissetmiştim ..

Kızlar slm ne bulantı ne kusma ne bel ağrısı ne de başka bisey hiçbirşey hissetmiyorum bu nasıl iş valla anlamış değilim arada unutuyorum hamile olduğumu
Ben de hala hamile gibi hissetmiyorum bastan beri hissedemedim arada unutuyorum uzanıyorum felan iyi mi kotu mu anlamadim

drygs drygs I ISIK27 B Bilgenumut
Benim de 6. Hafta boyunca cok bulantim oldu, tam 7. Haftada kesildi, ama ultrasonda hersey iyi gorundu. Sonra hafif olarak yine basladi, yine kesildi. Bunlar cok normal seyler anladigim kadariyla. Bir de bunye hormon artisina alisinca cok tepki vermiyor herhalde. Ha bir de ben sunu farkettim, cok sicak havalarda disari cikmam gerekirse cok daha kotu oluyorum, evde ya da isteyken daha sakin geciyor. Yani buyuk olasilikla korkulavak hic bir sey yok. (Ama ben dusuklerim ve yasimin ileri olmasi dolayisiyla, normalde de cok evhamli oldugum icin korkmadan edemiyorum o ayri). Hepimizin durumu iyi gider, iyi haberler aliriz umarim. Ben de persembe'ye muayeneye gidiyorum.
Hadi bakalım hepimizin hayırlı güzel haberlerini alıcaz ins

Okudugum kadariyla tsh konusunda kafalar karismis biraz benimde yuksekti ve gittigum 2 doktorda biraz korkuttu beni hem kadin dogum hem endojrinoloji ilaca basladim eutrox 50lik kullaniyorum 15 gunde dustu 2bucugun altina istenen deger oymus ama okudugum kadariyla cok farkli goruste olan doktorlarda var insan neye 8nancagini sasiriyo valla. Ya bide kizlar benim kuyruk sokumumda agri var en basinda beri yasiyaniniz varmi boyle bisey oturup kalkarken cok agriyo unuttum sormayi

X