2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Doktorunu değiştir ozaman cnm daha doğuma çok var ve emin ol hangi dr olursa olsun doğumunda bi aksilik olur ve yanında olamayabilir ben bi aksaklıkla karşılaşmadım drum telefonunu verdi istediğim zaman arayabiliyorum aman acil bi durumla karşılaşmadığım için bilemem çağırsak gelir mi
yok artık medıfemadan gayet memnunum su an ıcın pazartesıye gıdıcem hem egepol pahalı zaten

Kızlar biz doktora gittik bebişimin pıt pıtlarını duyduk çok şükür bu duyguyu yeniden yaşamak harika Allah herkese yaşatsın Şuan dışardayım daha Ayrıntılı yazarım eve gidince
cok sevindimmm canimm.bendee merak.ettim.seni simdi kk gorebilrim ev isi yemke xamasir bulasik derken yazamadimmm..
hadi darisi basimaa bir ben mi kaldim.kalp atisini duymayan cok korkuyorum.insallah bir sorun yoktur:KK16:

Banada haftaya ptesi yeniden test yapılacak sürekli böyle kontrol altında olacağız iste.. Bu kadar dr aynı seyi söylüyorsa demekki internette yazılanlara ve duyduklarımıza gözlerimizi kulaklarımızı kapatacagız.
Aynen doktor a dedim nette olumsuz cok sey vardi bi zarari olmasin bebege diye adam interneti okuyunca ben bile korkuyorum onlara cok kulak asmayin dedi iki hafta sonra test yapilacak ama o zaman nasil gececek bakalim

Kızlar ben 8. Haftaya girdiğinden beri belirtiler artı ak diye beklerken tamamen kesildi ne kasık gerilmesi bel ağrısı ne göğüs hassasiyeti ne de mide bulantısı hiçbirşey yok ben de bebegime bir şey mi oldu diye kafama takıyorum biliyorum doktora git için rahat etsin diyeceksin8z ama küçük bi ilçede misafirim eve.dönünce ilk isim hastane olacak diye beklemedeyim hem de kotu şeyler duymaktan korkuyorum off off içimi buraya dökeyim dedim eminim benim gibiler vardırr. Salı günü yolculuk yapcam çarşamba da.doktora.giderim inş bakalım durumlR nSil ama içim içimi yiyor o.ayri
Endiselenme bazen gidip geliyor bulantilar bende korktum basta ama hafta ilerledikce azaliyor arada oluyor hem bende de sdece bulanti kusma vardı cok belirti yoktu o da biraz azaldi 9.haftada falan bi sorun yoktur inşallah gönlünü ferah tut

merhaba kizlae uzun bi sure sonra aranizdayim yine benim buyuk problemim var bebegin kesesinin yanida 6 cm buyuklugunde kist var ve rahmim hem bebekten hemde kistten gerildigi icin acayip agri yapiyo bana doktorlar hic bisey yapamayiz dediler bole olup kurtulan varmi

merhaba kizlae uzun bi sure sonra aranizdayim yine benim buyuk problemim var bebegin kesesinin yanida 6 cm buyuklugunde kist var ve rahmim hem bebekten hemde kistten gerildigi icin acayip agri yapiyo bana doktorlar hic bisey yapamayiz dediler bole olup kurtulan varmi
Canım öncelikle geçmiş olsun inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın Kuzenimde seninkine benzer bir durum oldu bebeğin yanında kan pıhtısı vardı bebekle büyüyor du daha da büyüyüp bebeği boğup öldürmesinden korktular %50 şansın var dedi Dr ya doğacak ya düşecek 4 ay yatak istirahatı falan verdi dr bi sürü şey yaşadı yani 4. Aydan sonra o kan pıhtısı büyümeyi durdurdu ve bebek rahatça büyüdü ve şuan 3 yaşında :)
Stres yapma ve Drların dediklerine harfiyen uy. Bir de inancını öyle kaybetme bol bol dua et hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah :)

cok sevindimmm canimm.bendee merak.ettim.seni simdi kk gorebilrim ev isi yemke xamasir bulasik derken yazamadimmm..
hadi darisi basimaa bir ben mi kaldim.kalp atisini duymayan cok korkuyorum.insallah bir sorun yoktur:KK16:
Darısı başına canım sende git bugün duy rahatla Gözlerim dolu dolu oldu sesini duyunca pıt pıtların

Kızlar bi soru sorayım şimdi takvim 8 hafta diyor ben 7+4üm yedi mi olacak sekiz mi kaç haftalık oldu diyene yedi de kaldım iki haftadır:) doktor dört gün önce yedi dedi çünkü satla uyumlu ??? Bir daha kontrolum eylülde merak ederim yaa/// bulantım var aç kalamıyorum az az sık sık gözüm dönüyor birden

İnşallah canim.. Bnde progestan kullanıyorum bi de folik asit var sadece. Belki de bunlar yapiyodur nefesim de çok daraliyor. Umarim daha hafif atlatiriz bu dönemleri. Bu arada adaşmişiz. :))
Bende progestan kullanıyorum doktorum onun yaptığını söyledi bir ay daha sabır ben artı bide coasprin kullanıyom rabbim yardımcımız olsun irem kızımın ismi bu arada

Evet arkadaşlar kafama göre doktorumu buldum çok şükür ilgi alaka Güleryüz ben sormadan herşeyi söylemesi tam istediğim gibi
Gebelik ile ilgili bi sıkıntı yok çok şükür herşey normal 1ay sonraya ikili test Taraması için randevu verdi etli çip köfte,ekmek,pasta,tatlı,Börek tüketimine dikkat et dedi kilo açısından Saçları boyatmıyoruz dedi sigara yasak dedi(zaten bıraktım Çoktan) sezeryan Olacağım için şuan için doğumumdan 10gün önceye yani 15marta gün verdi
Salı günü kızımla ufak bir tatile çıkacağız uçak yolculuğu yapacağız dedim bi sıkıntı olmaz dedi x-ray cihazlarını sordum mümkün mertebe Geçme dedi
Folbiol oldukça etkili bir ilaç dedi 2günde 1içebilirsin dedi elevit vitamini sordum hiç gerek yok kullanmana dedi

Kızlar ben 8. Haftaya girdiğinden beri belirtiler artı ak diye beklerken tamamen kesildi ne kasık gerilmesi bel ağrısı ne göğüs hassasiyeti ne de mide bulantısı hiçbirşey yok ben de bebegime bir şey mi oldu diye kafama takıyorum biliyorum doktora git için rahat etsin diyeceksin8z ama küçük bi ilçede misafirim eve.dönünce ilk isim hastane olacak diye beklemedeyim hem de kotu şeyler duymaktan korkuyorum off off içimi buraya dökeyim dedim eminim benim gibiler vardırr. Salı günü yolculuk yapcam çarşamba da.doktora.giderim inş bakalım durumlR nSil ama içim içimi yiyor o.ayri
Canım hiç dert etme pek dillendirmiyodum ama bende en başından beri kusma bulantı koku hassaiyeti hiçbişey yok bende kafama cok takmıştım dr uma sordum o da ne güzel işte her hamilelikte kusmu bulantı vs olck diye biley yok dedi bebişide inceledi hersey yolunda çok şükür sıkma canını yani olabiliyor kişiden kişiye değişiyor :KK66:

Kizlar napiyosunuzzzz ben yatmaktan cok sıkıldım kesenin yaninda ufak bi kanama var diye doktor progestan verdi günde 3 kere ama kafam kalkmiyo resmen zaten doktorda tuvalet ve banyo harici kalkmak yok dedi eşim hic kaldirmiyo ayaga ama bakacak da yok 2 gun kv geldi ama zoraki zaten rahat edemiyorum annemde calisiyo ama eşim sagolsun herseyi düsünüyo yine de kalkmadan olmaz napcam hic bilmiyorum 3 hafta boyunca

Yoksa Gamze Baykan mı?:KK57:Tesadüfe bakarmısın ben huzur hastanesinde oğlumu Gamze Baykanda doğurmuştum..Şimdi avrupa hastanesindeymiş bana çok uzak kalıyor yoksa ondan vazgeçmezdim,çok cici bir hatundu.Bu arada Mine hanım görevde hala devam ediyor.
Ben mine hanıma giderken 29 mayıs hastanesinde idi banada yakın diye gitmşştim işte ama şuan orası devlet oldu o yuzden mine hanımda gaziosmanpaşaya gitmişdir aynen Gamze Baykan hamile olduğumu öğrenince benden çok sevinen canım doktorum onu görmek için hamile kalmama gerek yok özlemem yeterli :) çıkıp gidiyorum hastaneye bu arada zeytinburnunda avrasyada gamze hanım ben fatihden gidiyorum bana göre yakın 15 dk da varıyoruzngerçi kızıma doğum yaptıkdan sonra eşime dedimki bu doktor devlettede olsa istanbul dışıda olsa ikinciye uzak demicem gidicem demiştm çok şükür aynı yerinde :)

Kizlar gecen haftaya gore kendimi daha iyi hissediyorum gecen hafta gun boyu devam bulantilar bu hafta yok gibi doktor bos mide bulanti yapar dedi simdi midemi bos birakmamaya calisiyorum

Evet arkadaşlar kafama göre doktorumu buldum çok şükür ilgi alaka Güleryüz ben sormadan herşeyi söylemesi tam istediğim gibi
Gebelik ile ilgili bi sıkıntı yok çok şükür herşey normal 1ay sonraya ikili test Taraması için randevu verdi etli çip köfte,ekmek,pasta,tatlı,Börek tüketimine dikkat et dedi kilo açısından Saçları boyatmıyoruz dedi sigara yasak dedi(zaten bıraktım Çoktan) sezeryan Olacağım için şuan için doğumumdan 10gün önceye yani 15marta gün verdi
Salı günü kızımla ufak bir tatile çıkacağız uçak yolculuğu yapacağız dedim bi sıkıntı olmaz dedi x-ray cihazlarını sordum mümkün mertebe Geçme dedi
Folbiol oldukça etkili bir ilaç dedi 2günde 1içebilirsin dedi elevit vitamini sordum hiç gerek yok kullanmana dedi
Doktora kime gittiniz acaba konuşmustuk sizle antepte doktor konusunu gonlunuzce bulmaniza sevindim saglicakla kucağıniza alirsiniz inşallah minigi :KK66:

X