2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım oncelikle hayırlı olsun..bende senin gibi düşünüyorum ikizlerim de de yaptırmadım sadece ense kalınlığı kordon direnci vs gibi seylere baktı Dr um yine oyle yapıcam ins..

Bu arada aranıza hoşgeldim kızlar benim 16 aylık ikizlerim var ve tekrar sürpriz hamileyim..

burun tıkanıklıgı bendede oluyor canm hamılelıktenmıs oda yapman gereken duzenlı olarak her sabah burnunu temızlemen.

Ay benimde gecmek bilmeyen bir burun tıkanıklıgım var hic düsünmemistim hamileliktendir diye demekki ondanmıs de a gittigimde söyliyim o zaman

Gecmis olsun.. Gececek bu bulantilar diyelim. Ahh ahh seni iyi anlayabiliyorum. Ben de cars.pers. öyle gecirdim. Bulanti baby ogrendigimizden beridir vardi da istifra cok yordu beni de.. Su anlik evdeyim okul baslayinca ne olacak acaba??

Benimde bulantım vardıda kusmamıstı. bende cars pers berbat gecirdim cumada sadece uyudum elim ayagım titriyordu calısan hamile olmak cok zor.. Okul acılana kadar atlatırsın insallah.. Evde olmakta zor helede bir anda ev hanımı olmak zorunda olunca hepten zor :) kısmet diyip kendimi Avutuyorum. Benim sınavlarım vardı cars pers cuma nasıl gittim eve nasıl geldim hic hatırlamıyorum bile birde ögretmen olmak... Kolay gelsin

Ben ogretmenim seminer donemini degil de okul acilincaki kismini düşünüyorum. Sabah erken kalkmak iskence o saatte kahvaltiyi yapmak daha da iskence umarim o zamana kalmaz
Benim bulantılarım çok fena inşallah geçer ama hiç sanmıyorum
:) evet. Hem cok sükrediyorum Allah' a böyle duyguları yaşattigi icin, hem de ne zaman kotu olsam istifra falan oturup agliyom:) tam hamile modu
Nerde görev yapıyorsun cnm çok Karmaşık duygular içindeyim ben de

Bahsettigin hastane in adi ne canım ben de.izmire haftaya dönüyorum önce devlet hastanesinde smear vermiştim çıkmadan önce sonucunu gösteririm kontrol olurum diyorum 9. HFta bitmiş oluyor o tarihe sonra da özel hastanelerden birine gidicem ins

Canım alıntı mesajın geldide yazın cıkmamıs :) I ISIK27
Evet ya tlfnda karisiklik oluyor bazen canim benim de tsh dusuk ama t3-4 normaldi onemli olan da onlarmis çocuk icin o dengeliyse ilac vermiyor doktor çünkü t4 un dengesiz olmasi çocuk icin sorun olabilirmis o normal endise etme dedi 2hafta sonra yeniden yapilacak test umarim hepimizinki saglikli normal seyrinde ilerler

Slm kızlar son 1 haftadır bulantıdan hiçbişey yiyemiyorum ve artık halsizlikten ayağa bile kalkamıyorum. Dün annemin zoruyla doktora gittik annem sürekli yemediğin için gelişmiyordur o çocuk küçücük kalmıştır diyordu. 2 hafta önceki kontrolde 2 gün geride görünüyordu dün 9+0 olduğumuz halde 9+2 çıktı.doktorda bebeğin senden çok daha iyi durumda dedi.hemen seni yatırıp 2-3 gün serum tedavisi uygulayacağım yoksa sürekli böyle devam eder dedi. Bende haftasonu kuzenimin düğünü olduğunu yatamayacağımı söyledim. Tmm pazartesi gel yatırıcam dedi.2 tane serum taktı bunlar seni haftasonu idare eder dedi.dün serumun etkisiyle biraz yiyebildim ama bugün yine eski halime döndüm.offf ne yapıcam bu bulantıları bilmiyorum

Banada haftaya ptesi yeniden test yapılacak sürekli böyle kontrol altında olacağız iste.. Bu kadar dr aynı seyi söylüyorsa demekki internette yazılanlara ve duyduklarımıza gözlerimizi kulaklarımızı kapatacagız.

Merhabalar.Allah nasip ederse bende mart Annesi olacağım.16mart gozukuyor fakat sezeryan olacağından 1hafta erken olur.Rabbım korusun mınıklerimizi inşallah.bebişim bugün 10 haftalık oldu

Cok cok geçmiş olsun. Umarim kisa sürer. Corba içmeyi dene. Ben yarim kase icsem seviniyorum. Tarhana felan vitaminli en azindan

Ayni problem bende de var tsh 5.2 cikti bende ilac kullaniyorum 1 hafta sonra kontrolum var ins dusmustur.Hamilelikte dengeler inanilmaz degisiyor troidim yuksek cikacagi aklimin ucundan gecmezdi herkese saglikli bir hamilelik sureci diliyorum

Hemde nasil yasayinca anlarsin artik bi bebek gibi gozukuyo eller durdugu yerde durmuyo simdi 14eylul cabucak gelsin diye sabirsizlaniyorum

Aynen canim uc doktorda hamilelikte bu degerin normal olduğunu hamilelikte 2.5 diye bi sinir olmadigini simdilik ilac kullanmaya gerek yok aylik kontrol edeceklerini soylediler en ufak biseyde ilac icme taraftar i degilim onceden annelerimiz bu testi mi yaptirmis sanki ben herseyi rabbime birakiyorum biraz yuksek diye hem bebegi hem kendimi strese sokmuyorum allah korur bizi

Kızlar ben 8. Haftaya girdiğinden beri belirtiler artı ak diye beklerken tamamen kesildi ne kasık gerilmesi bel ağrısı ne göğüs hassasiyeti ne de mide bulantısı hiçbirşey yok ben de bebegime bir şey mi oldu diye kafama takıyorum biliyorum doktora git için rahat etsin diyeceksin8z ama küçük bi ilçede misafirim eve.dönünce ilk isim hastane olacak diye beklemedeyim hem de kotu şeyler duymaktan korkuyorum off off içimi buraya dökeyim dedim eminim benim gibiler vardırr. Salı günü yolculuk yapcam çarşamba da.doktora.giderim inş bakalım durumlR nSil ama içim içimi yiyor o.ayri

Cnm benim doktorumun adı umut onur ben zaten burda yapmıycam doğumumu ailem izmirde o sebeple gidiyorum hastaneden neden memnun kalmadın cnm merak ettim güzel hastane aslında

torbalı ayrancılarda ozel medıfema hastanesı canım dr un adı prof dr şükrü çokşenim. egepol cok kalabalık bır hastane araba park edecek yerı yok. esım arabayı park edıcek yer bulana kadar ben dogururum sokak aralarında anca buluyor otopark. o yuzden vazgectım egepolden

Cnm benim doktorumun adı umut onur ben zaten burda yapmıycam doğumumu ailem izmirde o sebeple gidiyorum hastaneden neden memnun kalmadın cnm merak ettim güzel hastane aslında
soyle kı cok kalabalık. hastanen otoparkı yok esım gecen defa 20dakıka araba park edıcek sokak aradı. we randewu saatımden 1 saat sobra ıcerı gırdım kı ıcerde 7 8 dakıkayı gecmemıstr kalmam. ıdrar tahlılım cıktı dr u arıyorum dr ızınde. aksam arayın nobetcı dr la konusun dıyolar. yanı acıl bıseyım olsa Allah korusun dr a ulasamıycam.

Doktorunu değiştir ozaman cnm daha doğuma çok var ve emin ol hangi dr olursa olsun doğumunda bi aksilik olur ve yanında olamayabilir ben bi aksaklıkla karşılaşmadım drum telefonunu verdi istediğim zaman arayabiliyorum aman acil bi durumla karşılaşmadığım için bilemem çağırsak gelir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…