2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin kizlarr.. Ya bana kalsa bn daha uyuyacaktimmmm ( annem ve ablam sürekli arayip hadi kalk çok ac kaliyorsun sonra tansiyonun düşüyor diye taciz ettiler resmen :))) simdi is basa düştü bn kahvalti hazirlamaya giderrr

canım benımde once kesem gorundu bebek yoktu sonra ıkı hafta sonra felan gıttıgımızde bebıs gelmıstı sıkma canını bende oyle senın gıbı dusundum ama cok sukur su an hersey yolunda

Canim kese görünüp bebek gorunmedigi zaman kaç haftalik dediler sana o zamana ait ultrason fotosu var mı kese kac mm görünüyor karından mi bakmislardi

canım benimde tsh 8.1 yani yüksek cıktı ts3 ts4 normal seviyede ilac kullanmıyorum hem endokrinoloji hemde dahiliye gördü

Benimde yuksek canim ama siniri gecmedigi icin sikinti yok internetteki herseye aldanmayin 2.5 diye bi sinirlama yok hamilelikte bosyere strese sokma kendini dedi 3doktor birden 5.01 cikmisti benim

ayy cok sükür biri daha var benimle aynı seyi söyleyen benimde 8.1 hamilelikten dolayı yükselmis ts3 ts4 temiz bogaz ultrasonuna bakıldı hipo yada hiper troid yok haşimato var birde birsey antikorlarına bakıldı da adını hatırlamıyorum o da temiz cıktı endokrinoloji dahiliye simdilik ilac vermedi her ay test yapılacak daha yükselirse verilecek iyotlu tuz ve deniz kenarı önerdi iyotun bol oldugu yer

Son düzenleme:

Canim kese görünüp bebek gorunmedigi zaman kaç haftalik dediler sana o zamana ait ultrason fotosu var mı kese kac mm görünüyor karından mi bakmislardi
6 haftalıktı canım hatta karından goremedı dr alttan muayene ettı onu bıle zorla gordu yanı kucuktu bu ne felan oldum bende fotosu suanda yok ewe gıdınce yuklerım.

6 haftalıktı canım hatta karından goremedı dr alttan muayene ettı onu bıle zorla gordu yanı kucuktu bu ne felan oldum bende fotosu suanda yok ewe gıdınce yuklerım.

Sağol canım ya. Bi de Dr un biri gelismeme ihtimali daha yüksek dedi kafayı yiyecem ondan beri

Gunaydin herkese. 8 hafta cok zor gecti benim icin. Aç geziyorum resmen,yiyemeyince oturup ağliyorum. Burnumda sürekli bi yağ kokusu. Göğüslerimin acisi ayri. Gecede ortalama 3 kez uyaniyorum. Burun tikantikligim da var. Agizdan nefes alinca mide de gaz oluyor va yine yiyemiyorum. 3 dakika yürüsem oturmak istiyorum kalbim çarpıyor kulaklarım cinliyor. Allahim ne olur bitsin keyfini cikarmak istiyorum. 5 ve 6 haftalar ne rahatmisim oysa. Calisan arkadaslara güç kuvvet diliyorum. Iki hafta sonra basliyorum seminer donemine. Umarım geçer

Sağol canım ya. Bi de Dr un biri gelismeme ihtimali daha yüksek dedi kafayı yiyecem ondan beri
benm dr umutsuz bıse demedı canm zaten bu haftalarda onemlı olan keseyı gormek dedı. onuda gorduk cok sukur dedı. hıc oyle bebek yok gelmıcek bos felan demedı beklıyelım dedı bekledık bıdahakı randewuda gorduk cok sukur sen gonlunu ferah tıut bende senın gıbı aglıyordum esım de tesellı ettı yazık ama cok sukur bebısım gelmıstı

burun tıkanıklıgı bendede oluyor canm hamılelıktenmıs oda yapman gereken duzenlı olarak her sabah burnunu temızlemen.

Egepolde yaptırıcaz haftaya ikili testimizi fiyat konusunda bilgim yok
merhaba canm egepolde hangı dr a gıdıyorsun. ben dılek hnma gıttım ama dr dan degıl hastaneden memnun kalmadım o yuzden ıkılı testı ayrancılar medıfema da prof dr war oraya yaptırcam we begenırsem oraya dewam edıcem.

Merhaba bayanlar, uzun zamandir forumlari takip ediyordum ve artik bende bir mart annesi olacagim icin uye olup araniza katilmak istedim:)11+5 gundeyiz.dun kontrolumuz vardi ve cok sukur herseyin yolunda oldugunu ogrendik.bebegimizin buyudugunu ve artik hareket ettigini gorunce cok mutlu olduk.doktor 12.haftada yapilmasi gereken ikili testten bahsetti bize.tamamen yapilip yapilmamasinin bizim kararimiz oldugunu,bu testin sadece bir tarama testi oldugunu ve kesin bir sonuc alamayacagimizi soyledi.risk faktorunun yuksek cikma durumunda yapilmasi gerekenleri anlatti.sonucta Allah korusun bebegin down sendromu oldugunu ogrensek bile aldirmayacagimiz icin bu testinde gereksiz oldugunu ve bizi bos yere gerip stresli gunler gecirmemize neden olacagini dusunudugumuzden esimle yaptirmak istemedigimize karar verdik.Insallah hepimiz saglikli , saglikla gecirecegimiz dogum hikayeleriyle bebegimizi kucagimiza aliriz

burun tıkanıklıgı bendede oluyor canm hamılelıktenmıs oda yapman gereken duzenlı olarak her sabah burnunu temızlemen.
Hem oyle yapiyorum hem de okyanus suyu kullaniyorum. Cok fayda ettigi yok. Birde hapsirik da var ben de gunde 10 15 kez hapisiriyorum. Bi arkadas daha yazmisti hapsirdigini. Alerjik sanırım

Hem oyle yapiyorum hem de okyanus suyu kullaniyorum. Cok fayda ettigi yok. Birde hapsirik da var ben de gunde 10 15 kez hapisiriyorum. Bi arkadas daha yazmisti hapsirdigini. Alerjik sanırım
ewet cnm alerjıktır. dr la konus alerjık hapsuruk war dıye bakalım ne dıcek

Gecmis olsun.. Gececek bu bulantilar diyelim. Ahh ahh seni iyi anlayabiliyorum. Ben de cars.pers. öyle gecirdim. Bulanti baby ogrendigimizden beridir vardi da istifra cok yordu beni de.. Su anlik evdeyim okul baslayinca ne olacak acaba??

Gecmis olsun.. Gececek bu bulantilar diyelim. Ahh ahh seni iyi anlayabiliyorum. Ben de cars.pers. öyle gecirdim. Bulanti baby ogrendigimizden beridir vardi da istifra cok yordu beni de.. Su anlik evdeyim okul baslayinca ne olacak acaba??
Sen de mi öğretmensin cnm? Ben direk rapor almayı düşünüyorum çok kötüyüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…