2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkürler canım Allah razı olsun tanımadan bir başkasının duasına ortak olup onun için güzel şeyler dilemek ne kadar güzel bir duygu bende hepiniz için dua ediyorum Allah'ım evlatlarını sağlıcakla kucaklarına alsınlar diye çok şükür yaradanın her derdine devasına Hepinizden Allah razı olsun!

arkadaşlar yavaş yavaş ikili test zamanımız yaklaşıyor. nerede ve fiyatlar hakkında bilgilerimizi paylaşalım mı?

O ben de var ya az bi sinir olayım hemen hüngür hüngür ağlayasım geliyor

Napcaz böyle ya çok zor allahım sadece bulantı olsa katlanirim ama sinir çok zor esimede artık eziyet ediyomusum gibi geliyo herkesin yaptığı söylediği batiyo. İşimiz zor ya Allah yardımcımız olsun. Bebekte sinirli olcak dogunca onada zarar günlük nefes ve gevseme egzersizleri deneyelim aslinda faydası olur belki

Yok canım sadece folik asit kullanıyorum aslında benim hamilelegim iyi gidiyorduda kendi kendime nazar degdirdim sanırım :) dün mide bulantısı ishal yasadım tüm gün bugün daha iyiyim simdilik

Cok tesekkür ederim canım bugün biraz daha iyi hissediyorum midem cok agrıyor o da gecer insallah pıtırcıgım iyi olsunda..

Canım benim cok tesekkür ederim

Coook tesekkür ederim canım iyiyim cok sükür sadece dünün etkisiyle sanıyorum midem agrıyor o kadar da olsun :)) minnosum icin
Yok canım sadece folik asit kullanıyorum aslında benim hamilelegim iyi gidiyorduda kendi kendime nazar degdirdim sanırım :) dün mide bulantısı ishal yasadım tüm gün bugün daha iyiyim simdilik

Cok tesekkür ederim canım bugün biraz daha iyi hissediyorum midem cok agrıyor o da gecer insallah pıtırcıgım iyi olsunda..

Canım benim cok tesekkür ederim

Coook tesekkür ederim canım iyiyim cok sükür sadece dünün etkisiyle sanıyorum midem agrıyor o kadar da olsun :)) minnosum icin
Gecmis olsun canim bebislerimiz icin katlaniyoruz tabi.

Arkadaslar 7. Haftada doktor üstten mi bakar alttan mi sizin ne zaman ustten bakmaya basladi kalp atislarina yine alttan mi bakiyo acaba 7. Haftada

Napcaz böyle ya çok zor allahım sadece bulantı olsa katlanirim ama sinir çok zor esimede artık eziyet ediyomusum gibi geliyo herkesin yaptığı söylediği batiyo. İşimiz zor ya Allah yardımcımız olsun. Bebekte sinirli olcak dogunca onada zarar günlük nefes ve gevseme egzersizleri deneyelim aslinda faydası olur belki
Denemekten zarar çıkmaz :) bulantım fazla yok benim çok rahatsız edici değil ama şu depresyon hali ve yorgunluk mahbediyor beni çekilmez bi insan oldum sanırım :) en garibi de bunun normal olmadığının kötü bişey olduğunun farkındayız ama engel olamıyorum hamilelik çok garip bişey :KK70:

Arkadaslar 7. Haftada doktor üstten mi bakar alttan mi sizin ne zaman ustten bakmaya basladi kalp atislarina yine alttan mi bakiyo acaba 7. Haftada
Ben daha alttan hiç muayene olmadım ilk muayenem 5 haftalıkken olmuştu. 6+4 te muayene gittiğimizde doktor Bebeğin kalp atışlarını henüz duyamıyoruz dedi ama ben aynı gün başka hastaneye gittim ve kalp atışlarını duydum. Cihazdan cihaza fark edebiliyor, duymazsan sıkıntı etme başka bi doktora daha gidebilirsin :)

Merhaba arkadaşlar. Ben topiğin başında da yazmıştım. 1 martta beklenen doğum tarihiydi. ancak kimyasal gebelik sonucu hüsrana ouğramıştım. Kürtaj olmadığı için korunmadım. Şuan 30 Mart beklenen doğum tarihim. Rabbime binlerce şükür. Ve beni en çok şaşırtan da normal yoldan olduğu halde doktordan ikiz olduklarını öğrenmek oldu. Yarın tekrar kontrolüm var. Aranıza tekrar dönmek istedim. :anneadayı:
hoşgeldin gözün aydın bak ikizlerin olucakmış kısmetleri.

Biz doktora gittik geldik bebis bigun onden gidiyo yine mart annelerinden subata dogru kayiyorum yavaş yavaş.sanirim artik bu doktorla devam edicem hic bisey sormama gerek kalmadan herseyi kendi soyledi bebek iliski bulanti ev isleri testler ilac hakkinda herşeyi saydi ense kalinligina kendi bakti ikili testi yapmayi suanlik gerek duymuyorum uclu teste sikinti gorursek uclu testi yaptiririz oda 4.ayda oluyo dedi tetanosu 4.aydan sonra vurdur dedi:anneadayı:yaaa asil o kollari gorunce nasil bi mutluluktur allahim gorunce direk bunlar kollarimiz demi dedim evet durdugu yerde durmuyo hareketlenmeye baslamis dedi :KK71:

Denemekten zarar çıkmaz :) bulantım fazla yok benim çok rahatsız edici değil ama şu depresyon hali ve yorgunluk mahbediyor beni çekilmez bi insan oldum sanırım :) en garibi de bunun normal olmadığının kötü bişey olduğunun farkındayız ama engel olamıyorum hamilelik çok garip bişey :KK70:
Aynen ama elden ne gelir istem dışı oluyor. Benimde fazla yok bulantim diyorum ya işte keşke bulantim olsa sadece idare ederim ama sinir stres beni mahvetti. :KK42:Hormonlarimi bi elime gecirirsem :KK76::KK76:

X