2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bende araştırdım ama bebeyagi ve bademyagi arasında kaldım ben artık başlığım diyorum

Badem yağını dene bir iki kere canım tüylenme yapıyor bazısında, bende yapmıştı mesela, bir arkadaşımda yapmamıştı ben sadece bebe yağı kullanmıştım .. Gerçekten kızlar çok para verip sakın almayın boşuna krem vs .. Bebe yağı sürün bol bol günde bir iki kere yeterli olur ..

günaydınlar canlar dün söylemiştim bir yolculuk yapacam die gittik arkadaşımızın düğününe ee tabii üniversiteden hepimiz bir araya geldiğimiz için sabahlar olmasın biraz yoruldum birkaç saat uyuyup tekrar yola çıktık işe geldim ama ayakta uyuyorum inşallah bebişim iyidir bide sanırım üşüttüm biraz midem arıyor ne yapabilirim?

azerikizi91 gecmiss olsun canimmmm...cok sukur bebegin seninlee..kendine cok dikkat et

badem.yagi bilmem.ne yagi fasafiso kizlar yaaaa..eger ki catlatacaksa catliyor vallahi.ben bebe yagi surdum..yine catladi..bu karin yapinizla ilgili esnekligi ile.ilgili birsey istediigni kadar surun o catlarsa catlayacak

mart anneleri ne kadar da umursamaz çıktınız dün buraya yazdım kimse cevap bile vermedi. nisan annesi olacağım tarihe göre ama bence mart annesi olacağım diye yazmıştım. kırıldım size

kişiye göre her şey değişiyor çünkü. ya da haftaya gidecekmişsin ya p.tesiye falan al randevunu en erken tarihe

ÇARSMBA GIDICEM CANIM MECBU COK YOGUN OLUYOR ARADIM BOS YER YOKMUS KALP ATISINI DA DUYMADIK EN SON 6.HAFTADA GITMISTIM 8.HAFTADA DUYARIZ DEMISTI O YUZDEN TEDIRGINIM YA

mart anneleri ne kadar da umursamaz çıktınız dün buraya yazdım kimse cevap bile vermedi. nisan annesi olacağım tarihe göre ama bence mart annesi olacağım diye yazmıştım. kırıldım size
hoşgeldin canım tebrik ederim, malum hamilelik belirtisi dalgınlık atlamışız kusura bakma
inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

ÇARSMBA GIDICEM CANIM MECBU COK YOGUN OLUYOR ARADIM BOS YER YOKMUS KALP ATISINI DA DUYMADIK EN SON 6.HAFTADA GITMISTIM 8.HAFTADA DUYARIZ DEMISTI O YUZDEN TEDIRGINIM YA
bişey olsa kanaman olur. sakinleş doktor 8. haftada gel dediyse vardır bildiği. zaten kalp atışı 6-8 arası gözükür. kişiye göre değişir. döllenme tarihine göre.

bişey olsa kanaman olur. sakinleş doktor 8. haftada gel dediyse vardır bildiği. zaten kalp atışı 6-8 arası gözükür. kişiye göre değişir. döllenme tarihine göre.

EVET CANIM INSALLAH HEP DUA EDIYORUM RABBIM YUZUMUZU GULDURSUN ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN BEBISLERIMIZI KUCAGIMIZA ALMAYI NASIP ETSIN INSALLAH TŞKLER..

Canim cok gecmis olsun. Bizde de kan uyusmazligi var bi dusugum var benim ikinci gebeliklerle onemli denmisti. Seninde ikinci gebeligin bu haftada mi yapiliyo onun ignesi onu merak ettim daha gec diye biliyorum sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…