2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar bnde cig kofte istiyordu canım yedim rahatladım. Mide bulantı devam burjuva otururken acayip kokular geliyor paranoya mi oldum ne. Çalışmak ve anne olup hem hamile olmak daha zor.....oğlum 2.5 yaşında bazen delirtiyor. Çocuk oynamak istiyor ama enerji yokki...
Ay dünde benim istedi aldırdım eşime bi güzel yedim
Bu arada benimde poğaça mayalı istiyor bi keyfim olsa yapacam

Arkadaslar bana henuz TORCH testi yapilmadi tozoplazma rubella falan bakiliyoya o test gec mi kaldik. Doktorum henuz bahsetmedi. Yaptiran arkadaslar devlet veya ozel ne kadar tuttu acaba? cok pahali diye duydum yaniliyorumdur insallah
Bize tek başına torch 100 lira dediler. Diğer testlerle birlikte 180 lira ödedik canım

Ya kızlar baş dönmesi yaşayan varmı 7+1 hamileyim baş dönmem çok oluyo baş dönünce midem bulanıyor tansiyonum düşüyor sanırım. Bi yerde düşüp kalçama diye korkuyorum. Benim gibi olan varmı ¿

Kizlar bisey merak ediyorum Benim canim bisey istiyor onu yiyorum sonraki gunler o yedigim seyi bi daha yemek istemiyorum tiksiniyorum Sizlerde de oluyor mu yoksa ben mi garibim ?

Kizlar iki gundur kasiklarimda agri ve hafif bi sanci var normalmi sizdede oluyo mu
Bende cok ayakta kalinca ve arabaya binince kasiklarimda agri oluyor. Dinlenince geciyor. Ama bu gece bi uyandim ki karnim kasiklarim biraz daha siddetli agriyo sonra nasil olduysa uyumusum gecmisti.

KIZLAR SABAH BİR HAFTA GERİDEN GİDİYODUK DEMİŞTİM YA.BİRAZ ÖNCE SAĞLIK OCAĞINDAKİ HEMŞİRE ARADI.DURUMU ONADA ANLATTIM VE 1 HAFTALIK GERİ İTMENİN HİÇBİR SAKINCASI OLMADIĞINI,ULTRASON GÖRÜNTÜLERİNDE YANILMA PAYI OLDUĞUNU FALAN SÖYLEDİ.BİRAZ DAHA İÇİM FERAHLADI....
Gözün aydın canım inş herşey yolunda gider!!!

Merhaba kızlar bnde cig kofte istiyordu canım yedim rahatladım. Mide bulantı devam burjuva otururken acayip kokular geliyor paranoya mi oldum ne. Çalışmak ve anne olup hem hamile olmak daha zor.....oğlum 2.5 yaşında bazen delirtiyor. Çocuk oynamak istiyor ama enerji yokki...
Canım Etli Çiğköfte yememeye dikkat et et çiğ olduğu için bebeğe zarar veriyormuş salam sosiste öyle aklınızda bulunsun!

X