2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aslında hergün en az 30 dk yürümemiz gerek ama o kadar sıcak ki hic halim olmuyor 2 gündür bir kuaföre bile gidemedim üsenmekten.. benimde aksamları öyle oluyor sanki 4 aylık hamileyim :) bi şiş bi şiş seviyorumda öyle aslında hahahha

30 dakika yürüyüş mü :KK70:
uyumaktan odalar arası geçiş yapmayı unutuyorum :KK70:
Allahtan çalışıyorum da iş yerinde biraz hareket oluyor bana. uyumasam yoga falan yapacağım niyetimde var ama bu giidişle rüyamda :KK70:

30 dakika yürüyüş mü :KK70:
uyumaktan odalar arası geçiş yapmayı unutuyorum :KK70:
Allahtan çalışıyorum da iş yerinde biraz hareket oluyor bana. uyumasam yoga falan yapacağım niyetimde var ama bu giidişle rüyamda :KK70:

hahaha bende sözde pilates ve yoga yapacaktım :) hahahaah nerdeee, Allah tan ben artık evdeyim tam yeni işe başlıyordum ki hamileliğimi ögrendik bebek 6 aylık olana kadar erteledim artık. Gerci evde olmakta zor hareketsiz yatıyorum hele dısarida olan icin evde kalmak tam iskence

hahaha bende sözde pilates ve yoga yapacaktım :) hahahaah nerdeee, Allah tan ben artık evdeyim tam yeni işe başlıyordum ki hamileliğimi ögrendik bebek 6 aylık olana kadar erteledim artık. Gerci evde olmakta zor hareketsiz yatıyorum hele dısarida olan icin evde kalmak tam iskence
tek umudum birincidönemin son haftasında olmam. geçecek bu durum bu hafta diye kendimi avutuyorum :)

sizde durumlar nasıl ama iştahım normal düzenine geldi çok şükür. çubuk kraker ile olan samimiyetim de azaldı (zaten elim ayağım şişecek diye korkuyorum :S)
Uykuya da çözüm gelecektir inş :)

Çalışmamak en iyisi aslında boşver :KK66:

E Ekyzdn03 aynen yagsiz tost .bnm de çok yakin arkadasim vardi hamileligimi öğrendiğim günün ertesi gunu tasindilar tayin cikti. yalniz kaldim . kendime geldiğim an ilk isim poğaça yapmak olucak :)))

Merhaba kızlar bnde cig kofte istiyordu canım yedim rahatladım. Mide bulantı devam burjuva otururken acayip kokular geliyor paranoya mi oldum ne. Çalışmak ve anne olup hem hamile olmak daha zor.....oğlum 2.5 yaşında bazen delirtiyor. Çocuk oynamak istiyor ama enerji yokki...

Instagram hesabin nedir bende takip ediyim seni

ig hesabım ecem.ozden canım

tek umudum birincidönemin son haftasında olmam. geçecek bu durum bu hafta diye kendimi avutuyorum :)

sizde durumlar nasıl ama iştahım normal düzenine geldi çok şükür. çubuk kraker ile olan samimiyetim de azaldı (zaten elim ayağım şişecek diye korkuyorum :S)
Uykuya da çözüm gelecektir inş :)

Çalışmamak en iyisi aslında boşver :KK66:

ben daha 9. hafta eyvahh eyvaahh :)) 1.5 sene iste calısmak yok Allahın izniyle bebisko dogsun 6 aylık olsun baslarım o aralar.

E Ekyzdn03 aynen yagsiz tost .bnm de çok yakin arkadasim vardi hamileligimi öğrendiğim günün ertesi gunu tasindilar tayin cikti. yalniz kaldim . kendime geldiğim an ilk isim poğaça yapmak olucak :)))

arkadaslar iyi oluyor ya sagolsunlar benim oturdugum yerde komsuluk yok malesef olsaydı nazım gecerdi :)

Merhaba kızlar bnde cig kofte istiyordu canım yedim rahatladım. Mide bulantı devam burjuva otururken acayip kokular geliyor paranoya mi oldum ne. Çalışmak ve anne olup hem hamile olmak daha zor.....oğlum 2.5 yaşında bazen delirtiyor. Çocuk oynamak istiyor ama enerji yokki...

koku bende de var :KK43:
yumuşatıcı kokusundan, şampuan kokusuna kadar :KK34:

ah çocuk olunca daha da zor tabi... bir de o oyun ister :KK17:

çiğ köfte yasak değil mi canım? doktorum bana yememem gereken şeyleri sayarken çiğ köfteyide saymıştı

Etsiz olmali çiğköfte. Etli yiyeceğimiz herşey cokkkk iyi pismeli. Benim Dr yiyeceğin herşeyi çok iyi pisirdikten sonra yiyemeyecegin birşey yok demişti.

çiğ köfte yasak değil mi canım? doktorum bana yememem gereken şeyleri sayarken çiğ köfteyide saymıştı
İlk hamilelikte de yemistim ama bu etsiz cig kofte zaten. Belki etli yi yeme demiştir. Yada dışarda satıldığı için. İnş birsey olmaz..ilk hamileligimde bulantı hiç yok tu suan da ne yesem bulaniyor

İlk hamilelikte de yemistim ama bu etsiz cig kofte zaten. Belki etli yi yeme demiştir. Yada dışarda satıldığı için. İnş birsey olmaz..ilk hamileligimde bulantı hiç yok tu suan da ne yesem bulaniyor
hee etsizse bi sorun olmaz diye düşünüyorum çünkü etlide çiğ koyuluyo ya içine ondan demiştir canım

merhabalar benimde göbeğim inanılmaz çıktı.yani ortada resmen sert bir top var gibi :KK17:çok erken değil mi sizcede? ilk doktora gidişimde bunu sorucam.

Arkadaslar bana henuz TORCH testi yapilmadi tozoplazma rubella falan bakiliyoya o test gec mi kaldik. Doktorum henuz bahsetmedi. Yaptiran arkadaslar devlet veya ozel ne kadar tuttu acaba? cok pahali diye duydum yaniliyorumdur insallah

Arkadaslar bana henuz TORCH testi yapilmadi tozoplazma rubella falan bakiliyoya o test gec mi kaldik. Doktorum henuz bahsetmedi. Yaptiran arkadaslar devlet veya ozel ne kadar tuttu acaba? cok pahali diye duydum yaniliyorumdur insallah
canım ben ıkı aylıkken dr kendı yaptırdı cok pahalı degıl ben o gun 3 test yaptırmıstım ıclerınde bu senın soyledıklerınde wardı 604 tl gıbı bısey tuttu. zaten dısarı gonderıyolar onlarda bu testı

etli icin diyorlar onu ben etsizini hep yiyorum vallahi hatta canım cekti bak gidip alıyım hemenn :)

bana 6. haftada yapıldı fakat tüm testleri istedi öyle ödedigim icin sadece onlar ne kadar bilmiyorum. Birde benim ekstralarım cok oldgu icin cok para ödedim

X