2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy güldürdün beni ne 100 kilosu canım sende +5 kg ile kurtulan bile var allahım bizide onlardan eyle dinimiz amin :)))

E Ekyzdn03 :))) olsun canim kilo hic problem değil yaa verince halsizlik çok oluyor zaten . bnm boyun 1.72 kilom su an 58,5 . aslında ideal kilom bu ama gebelikte daha halsiz dusuyorum verdikce iste.

aaa biz senle baslangıcta aynıymısız simdi benim artılarıımmmm vaaaarr benimde boyum 172 58.7 kg ile hamile kaldım 61 kiloyum simdi ne hos degil mi. bende cok yiyorum yemezsem karnım tıka basa tok olmazsa midem bulanıyor kıvranıyorum resmen. Cok halsiz kalırsan dr a git hemen serum takviyesi yapıyorlar.

ayyy güldürdün beni ne 100 kilosu canım sende +5 kg ile kurtulan bile var allahım bizide onlardan eyle dinimiz amin :)))

hahahah +5 bana hayaaal ben şimdiden 58.7 den 61.0 oldum düsüüün artık sırf midem bulanmasın diye elimde sürekli birseyler yemezsem midem dayanılmicak gibi bulanıyor elim ayagım titriyor

hamile pantolonuna benzemiyorsa bende bakiyim onlara haftasonu ben hamile kıyafetleri almayı pek düsünmüyorumda :) bi iki tane alırım yeter normal giyinmeyi planlıyorum sevmiyorum pek öyle dikkat bbek var vs vs vs :)

Ooo super yaaa Rabbim nasip ederse gebeligimizin sonuna kadar beraber takip ederiz kilo alimimizi. Merak etme yakinda bnde baslrim kilo almaya normalde bnde yemeyi seven biriyim çünkü :)) bu ara evde yemek pismedigi için almiyor olabilirim :)

Allah tekrarını yaşatmasın canım, çok üzüldüm. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına almak nasip olur, her gebelik bir olmadığı gibi aynı çiftin bebekleri de aynı olmuyor. O yüzden hiç üzülme inşallah sağlıkla kucağına alırsın :)

Bu testi ve devamındaki testleri aynı şekilde teyzem yaptırmıştı.
Sıkıntılı bir gebelik geçirip sonrasında sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi.

Bu olaydan sebep ve tanı dışında yapılacak bir müdalenin olmamasından sebep ikili testi yaptırmamaya karar verdik.
Bu bizim kendi kararımız tabiki, Belki kötü bir son bekliyor olacak beni ama şimdiden kendimi yıpratmaya gerek yok düşüncesindeyim.

Kızlar ne kadarlıkken göbüşümüz hamile gibi çıkar

Benim göbüş çıktı bile :)
Kilo vermiş olmama rağmen, hareketsizlikten vucudum saldı kendisini tabi göbek de önden önden gidiyor, kamufle ediyorum ama badi giyince fena

canım sağlından ve bebeğinden önemli değil boşver halsiz düşmenden iyidir alt tarafı kilo bi gelir bi gider inşallah :)

Amin insallah nasip olsunda birlikte takip edelim. Bizde de yemek pismiyor esim sagolsun arada sırada yapıyorda onlarıda yiyemiyorum yemegin icinde yag sogan salca varsa ben yokum :) genelde ekmek arası peynir zeytin , meyve yiyorum ekmek cok tüketmeye baslayınca birden kilo yaptı sanırım. ancak midemi o bastırıyor. gerci bu ara ekmektende sıkıldım :)

Benim göbüş çıktı bile :)
Kilo vermiş olmama rağmen, hareketsizlikten vucudum saldı kendisini tabi göbek de önden önden gidiyor, kamufle ediyorum ama badi giyince fena

aslında hergün en az 30 dk yürümemiz gerek ama o kadar sıcak ki hic halim olmuyor 2 gündür bir kuaföre bile gidemedim üsenmekten.. benimde aksamları öyle oluyor sanki 4 aylık hamileyim :) bi şiş bi şiş seviyorumda öyle aslında hahahha

canım sağlından ve bebeğinden önemli değil boşver halsiz düşmenden iyidir alt tarafı kilo bi gelir bi gider inşallah :)

tabii canım orası öyle ilk basta cok takılıyordum simdi bıraktım boyumda uzun biraz kiloyu kaldırırım birsey olmaz sonra emzirirken gider zaten bebişim sağlıklı olsunda

Olabilir canımda acaba neden demektende alamıorum kendimi dokununca yine acıo tabi ama ilk baslarda normal dururken bile gerginliğini hissdıodum taş gibiydi şimdi söndü sanki biraz..
Benimde oyle bi sisiyo aciyo bi sonuyolar Cok normalmis boyle gel gitleri o yuzden rahat ol :)

Ben ilk gebeliğimde 50kg ile hamile kalıp 68.50ilr bitirmiştim doğumdan bir ay sonra geri 52 53 e düşmüştüm diyeceğim o ki bünye meselesi

E Ekyzdn03 amin canimm.. Artik ne yiyorsak kâr canim benim. Valla söylemesi ayip canim poğaça çekiyor kalkip onu yapmaya bile halim yok alternatif aklinda bulunsun. Ekmekten bikmissin ya. Bn full tost yiyorum bu ara :))

Çok teşekkürler canım iyi dileklerin için :)

Evet ya ekmek tam düsman :) hahaha bak güzel demissin senin bebegini tasıdıgım cok belli diye bende esime diyim bi dahakinde :) eskiden asla acı yiyemiyordum bende simdi canım acı tursu suyu acı seyler cekiyo benimde esim bayılır acıya :)) czindab ekmekte kiloda en büyük düsman iste

ayyy pogaca sormaa kac gündür nasıl canım cekiyo ama dedigin gibi coooook üseniyorum bir arkadasım var pogacası cok güzel oluyor memlekete gitti bekliyorum gelsinde yapsın diye hahahaha :) bende midemin cok bulandıgı günlerde tostla baslamıstım yagsız sonra normal ekmek arasına terfi ettim :) _Egeli_

Ben ilk gebeliğimde 50kg ile hamile kalıp 68.50ilr bitirmiştim doğumdan bir ay sonra geri 52 53 e düşmüştüm diyeceğim o ki bünye meselesi

ben 58.7yle hamile kaldım iste simdiden 61.0 görmüssündür instagramda beni zaten :) 58 le 36 beden olduguma göre 40 bedene kadar yolum var diyorum kendimce boyumda 1 72 :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…