2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allahım birdaha yaşatmasın inşallah eminim cok zordur saq salim kucaklarımıza alalım inşallah

Benimde aynı üst düğmeler hep açık hamile pantalonları ve şu önünde bebek resmi olan tişörtlerden aldım bile hepsi çok güzeller dayanamadım

ne güzel, ben de aynı düsüncedeyim.. gidebilecegm bi yer degilmiş. doktornzun önerilerini bzmle de paylaşsanz sevnrm :) beslenmeyle ilgili vs. sağlıklı bi hamileliğmz olsun insallah hepmzin.

Elbette paylasırım simdilik yazdıklarım kadar daha öncede yazmıstım yemek icin kendini zorlama az az sık sık ye meyve cok tüketme icerisinde seker oldugu icin hamilelikte seker önemli bir sorun dedi. Yiyebildikleni ye mümkün oldukca dogallarını bulmaya calıs dedi. Kendini birseyden tiksindirme zorla yiyerek bu sefer yemen gereken zamanlarda yiyemezsin o zaman görüsürüz iste dedi :) haftaya cuma kontrolüm var yeni söyleyeceklernin hepsini paylasırım insallah hepimiziin

ay kızlar nedır benm bu bugunku halım az once lavaboda sarı desem degıl yesıl desem degıl ama yesılımsı sumuk gıbı akıntı geldı peceteye neler oluyor nedır bu bılgısı olan yada yasayan warmı. az gelse yakmıcamda cok geldı bu sefer.

baby23 Allah bir daha aynı acıları yasatmasın cok sükür yeniden bebegin karnında insallaah hersey daha güzel olacak o da bir sınavmıs Allah hepimizin yavrularını korusun.

nasilsinizzz hanimlarrr...ben yine doktoru beklemiycemm.baska doktora gidecemmm.daha kalp.atislarini duymadim.yaaa korkuyorum artik..icim.hic rahat degil...azda olss bulantilarim devam ediyor istahsizim yemek.yoyemiuorum..iki lokma yoyorum.ilac icmek icin

E Ekyzdn03 canım marka tanıtımı gibi olmasın, lcw'de satılan hamile pantolonları normal giydiğim pantolonlara benziyor.Hamile pantolonu ile alakası yok ama üst kısımları çok rahat:)) Valla bir rüzgar esmese bari derdinden kurtuldum PPPP

Bendr 53 le kaldim yarin tartilacagim doktorda seninde gayet iyi kilon defim bende mi bir anormallik var ikiz annesi olup)
Evdeyim sürekli canım,ev işlerine eskisi gibi karışmıyorum..Toz alıp etrafı düzenliyorum,yerleri de eşime sildiriyorum:))) Evde sürekli yatıyorum malesef, Ankara'da hava çok sıcak dışarı çıkasım da yok.Okullar açılınca yorulacağım epey,şimdiden enerji ve yağ depolayayımPPPPPP Belgeselimi çekmeye gelecekler yakında dermişim:)
Benim ikizler ne durumda merak ediyorum,21'ine kadar sabredeceğim artık. Sağ tarafımdaki (büyük olan) kendini hissettiriyor,o tarafta batmalar oluyor sıklıkla...Sol tarafımdakinde ses soluk yok,arada çingenlik yapıyor o da ama üzmüyor o kadar:) Seninkiler ne durumda?

Bi senle ben kaldık herhalde duymayan bende başka doktora gidecem bu gittiğimi pek beğenmedim

Idrar yolu enfeksiyonu olabilir yeşil akıntı.bol su içmeye ve sık idrara çıkmaya çalış canım ki temizlensin bir sıkıntı varsa.
Akıntı bir daha yeşil gelirse tavsiyem beklemeden doktora görünmen.

Allah bagislasin yavrularinii :) valla artik dayanacagiz bi şekilde alisiriz herhalde benim ilk gebeligim her gün yeni bi şey yasayip öğreniyorum iste :) valla haklisin uyuyorum bnde bol bol ne kadar uyusam kardir diyerek :)))
tesekurler amın cumlemizin evlatlarını kesinlikle bol bol uyu uyku hem bebegi besler canım

dun denıze gırmıstım acaba o yuzden olabılırmı dıyorum ama az once tekrar gıttım bu sefer bıseycık yoktu ayy cok ewham yaptım

Amin canım inş benimde bebişim olur 1 yıllık evliyim artık zamanı geldi bebek sevmenin inş Allah'ın izniyle benim ve isteyen herkesin bebeği olur ! !!
OLUR CANIM OLUR MERAK ETME.BENDE BU BEBEĞİME KAVUŞMAK İÇİN 1,5 YIL BEKLEDİM.HİÇ UMMADIĞIM ANDA GELİVERDİ...SADECE ALLAH A BIRAK VE DUA ET....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…