2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aslında zaten kilolu olduğum için yediğime dikkat etmeye çalışıyorum ama daha iyi beslenmem lazım anlaşıldı.bende başlayayım bari.akşama hemen sütçümü arayayım gelsin de başlayayım.teşekkür ederim canım ya senin ne kadar erideydi peki..

Canım cig süt icme pastorize icmen gerekli arastır istersen internette cıkacaktır karsına

Sabah 7 de kalktim bu saat oldu birsey yiyemedim...
Offff offff ne olacak boyle ya
:mad:
Komsuda ne pisse biliyorum boyle bir koku alma algisi yok :cry:

kokuya karşı bende aynıyım canım aklıma getirmemeye çalışıyorum ama olmuyor balık yemem lazım güyaa yiyemiyorum et de aynı şekilde sadece çorba ve meyve yiyebiliyorum çalışırken daha zor yemekhanenin kokusundan nefret ettim giremiyorum içeri

diğer bebekte kan pıhtılaşması olduğu çıktı şimdi hem aspirin hem de clexan iğne kullanıyorum....bakalım 3 hafta sonra nolcak....

Anladım canım çok geçmiş olsun, benimde bebek kayıplarım olduğu için aspirin kullanıyorum, ilaçlarını alıyormuşsun sende inşallah bebeğinİ bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza alırız, moralini yüksek tutmaya çalış

Ben yumusatıcı kokusundan bile nefret ediyorum artık evin kokusunu istemiyorum. Bir sürückoku spreylerim vardı hepsini kaldırdım simdide camasır yıkıyorum yumusatıcı kokusu yayılıyor sinir oluyorum midem bulanıyo

aynen bende normalde yerdim ama bir kez yedim hamileyken tiksindim resmen görmek bile istemiyorum ama balık yağı iyi fikirmiş

Kızlar benim doktorum simdi yiyemedigin birsey icin kendini zorlama ay sunu yemem gerek bunu yemem gerek deme esimede sakın ısrar etme dedi su an yemen gerekli degil dedi eger simdi tiksinirsen yemen gerektigi zamanda ne yapacagız dedi bende tiksinmemek icin balık yemedim 1. Trimester dönemim gecince yemeye baslayacagım

Kızlar benim doktorum simdi yiyemedigin birsey icin kendini zorlama ay sunu yemem gerek bunu yemem gerek deme esimede sakın ısrar etme dedi su an yemen gerekli degil dedi eger simdi tiksinirsen yemen gerektigi zamanda ne yapacagız dedi bende tiksinmemek icin balık yemedim 1. Trimester dönemim gecince yemeye baslayacagım

Kesinlikle canım, ben hiç zorlamıyorum kendimi, yiyemediğim şeyleri bıraktım artık eve bile almıyorum ki iyice tiksinmiyim diye sonra hiç yiyemem çünkü .. Bebklerimiz şu an bizden besleniyo zaten yediklerimizden değil strese gerek yok hiç

Kızlar balık için size söyle bi öneride bulunabilirim somon balığı alın kokusu diger balıklara nazaran daha hafif zaten dilim seklinde satılıyo ben onuda 3-4dilme daha bölüyorum patates dilimliyorum küp küp istege baglı az sogan tuzla azcıkk yagla marine edip herhangi bir borcam yda forın kabına koyup üstüne bikaç dilim domates hop fırına deneyin bakın gem yemek temiş olursunuz hem balık hemde kokusu içinizi baymaz

Kızlar ya benim normalde midem bulanıyodu yemek düşününce bile ama şu iki gündür hiç midem bulanmıyo sanki hamile değilim gibi oldum sizdede böyle olan varmı yani henüz de mide bulantılarım geçecek kadar olmadık küçük yani bebişim yardım edinn...
Cnm bende de oldu korkma bir sıkıntı yoktur inşallah..Geçen hafta bende korktum doktora da gittim hatta çok şükür bir sıkıntı yok.Bugün de çok yoğun değil bulantım.Her dakika aynı olacak değil ya evham yapmayalım lütfen...

Canım enfeksiyon var demek bndede oldu idrar yolu enfeksiyonu 1hafta fln antibiyotik kullanıcksın bnm yeni bitti sonra tekrar idrar testi olcksın
YAA AMA BENIM BIR SIKAYETIM YOK KI :KK43: GAYET NORMAL AGRI SIZI YANMA HICBIRSEY YOK. PEKI ANTIBIYOTIK BEBEGE ZARARLI DEGILMI ICIM SIKILDI SU ANDA DR RANDEVUM TAA AYIN 20 SINDE NE YAPSAM SIMDI

Kızlar balık için size söyle bi öneride bulunabilirim somon balığı alın kokusu diger balıklara nazaran daha hafif zaten dilim seklinde satılıyo ben onuda 3-4dilme daha bölüyorum patates dilimliyorum küp küp istege baglı az sogan tuzla azcıkk yagla marine edip herhangi bir borcam yda forın kabına koyup üstüne bikaç dilim domates hop fırına deneyin bakın gem yemek temiş olursunuz hem balık hemde kokusu içinizi baymaz
Ben zaten sadece somon yiyodum ama simdi dusuncesi bile tiksindiriyor

Kesinlikle canım, ben hiç zorlamıyorum kendimi, yiyemediğim şeyleri bıraktım artık eve bile almıyorum ki iyice tiksinmiyim diye sonra hiç yiyemem çünkü .. Bebklerimiz şu an bizden besleniyo zaten yediklerimizden değil strese gerek yok hiç

Aynen öyle canım o yüzden bende kafama takmıyorum tabiki saglıklı beslenmeye calısıyorum ama zorlamıyorum

KIZLAR IDRAR TESTIMIN SONUCUNA BAKIYORUM SIMDI UREME OLDU YAZIYOR BU NEDEMEKKK ::KK43:

Bende de vardı doktor üstünde bile durmadı bol bol su ic dedi hepsi bu :)

Somonda cok yaglı ya bu ara bende yaglı olan herseyden tiksiniyorum birde defne yapragı koyup ocaktada yumusatıcı kaynatınca koku moku kalmıyor ben daha balık yemeye baslamadımda tiksinmemek icin balıkcıda pisirticem

X