2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aynı durumdayım çok fena oluyo ağrısı napcaz böle bilmiyorum rezene çayı iyi geliyormuş diyorlar ama bilemiyorum denemedim

canım benim çok teşekkür ederim ya içim rahatladı biraz fazla paniğim sanırım ilk üç ay çok önemliymiş ya aslında öümürümün sonuna kadar en önemlim o ama işte

Hiç canını sıkma inş bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın stres yapma iyi düşün bebişe olumlu sinyaller gönder!

Hiç canını sıkma inş bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın stres yapma iyi düşün bebişe olumlu sinyaller gönder!
inşallah öyle olur canım ya.işte daha önce de olumsuzluklar olunca böyle aklım orda şimdi..ne iş ne güç hiçbirşey umrumda değil...halbuki benim düşünmem gereken 1 evladım daha var ama işte gel de bana anlat bu durumu........

Kızlar ya benim normalde midem bulanıyodu yemek düşününce bile ama şu iki gündür hiç midem bulanmıyo sanki hamile değilim gibi oldum sizdede böyle olan varmı yani henüz de mide bulantılarım geçecek kadar olmadık küçük yani bebişim yardım edinn...

Bak ne güzel söylemişsin düşünmem gereken 1evladım daha var diye önce gözünün önündekini yedir içir oynat ilgilen,mevlam vermiş işte bir çocuk yine verecek demek hamile kalabiliyorsun sağlıklıda evladın olmuş kaderimizde varsa ikinci çocuğumuzu kucağımıza almak alırız zıplasakda hoplasakda
Çok dinliyorsunuz kendinizi
Geç Döllenme olmuştur o Yüzden geride dir benim kızımda hamile iken Haftasına göre geriydi Çok şükür zeka Küpü akıllı bir kızım var

Ben ilk gebeliğimde ne miğde bulantısı ne halsizlik hiç birini yaşamadım canım ne isterse yedim 9ay sonunda da kızım oldu demek ki hamileymişim
Takılmayın bunlara keşke olmasa miğde bulantısı daha Rahat edersin

inşallah canım ya.bakalım neler olacak.bu dönemde daha çok hassasım galiba.o yüzden moralim çok bozuldu.....

Aynı sıkıntı bende de var ama dün baş ağrısına dayanamayıp acile gittim ordaki Dr daha ilerde söyledi 9+5 olmasi gerekirken doktorumun söylemesine göre acilde 10+1 dediler zamanla kapanır her sabah ballı süt içmeye başladım faydası var gibi sanki yeme içmeyi de düzene soktum şimdi daha iyi bozma moralini kapatır umarım arayı sanada tavsiye ederim her sabah aç karnına 1 bardak ballı sutu

günaydın kızlar. mide bulantısı için ne yapıyorsunuz dramamine kullanıyorum ben ama doktor en fazla 3 günde bir ara ver dedi

benim de tam 7.haftada azaldı bulatılarım.doktora gittim her şey yolunda görünüyor dedi. şimdi de 2-3 gün iyiyim,1 gün bulanıyo. çok tedirginsen doktora bi görün istersen

kızlar günaydın doktorum bana haftada iki gün balık yememi söyledi ama değil yemek balık görmeye bile dayanamıyorum sizler ne yapıyorsunuz
Ben balik yagi kullaniyorum Sevenseas pulse omega 3 diye bi marka Normalde balik yiyen biriydim bu aralar tiksindim yiyemiyorum bende

aslında zaten kilolu olduğum için yediğime dikkat etmeye çalışıyorum ama daha iyi beslenmem lazım anlaşıldı.bende başlayayım bari.akşama hemen sütçümü arayayım gelsin de başlayayım.teşekkür ederim canım ya senin ne kadar erideydi peki..

olur canım benımde 7. hafta 3-4 gun kadar bulantım kesılmıstı hatta korkmustum doktora bıle gıttım bu yuzden. meraklanma yakında gerı gelır zaten. bu gunlerının tadını cıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…