2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

denizmisra denizmisra gunaydinlar canim :) valla mide bulantilarim azaldi bnm. Ama iste progestan kullaniyorum Dr kesenin arkasında kanama gördü diye. Sürekli yatiyorum. Bu aralar çok bunaldim .. Ama minnak için dayaniyorum iste :) sn nasilsin bakalim iyi gidiyordur umarim

denizmisra denizmisra gunaydinlar canim :) valla mide bulantilarim azaldi bnm. Ama iste progestan kullaniyorum Dr kesenin arkasında kanama gördü diye. Sürekli yatiyorum. Bu aralar çok bunaldim .. Ama minnak için dayaniyorum iste :) sn nasilsin bakalim iyi gidiyordur umarim
cok sukur canım benım sıcaklarala aram cok kotu ateşbasıyor yanıyor tum vucudum kırız gıbı bende pr0gestan kullanıyorum ara ara lekelenmeler oluyor onun dısında iyim kesınlekle mınklerımz için katlaanacaz :)

denizmisra denizmisra ahhh o sicaklar bnide cildirtiyor özellikle geceleri yaniyorum. Ayaklarim davul gibi geriliyor uyutmuyor :KK43:
Bu arada bn bu saatlerde uyanip tekrar uyuyorum. Ortadan kayboldugum an bil ki uyumusumdur:))

günaydın kızlar nasılsınız.. ben dün akşam iyi değildim aşırı kasık ağrım oldu çok korktum ama gitmedim doktora gitcek halim yoktu sonra üstüne söylemesi ayıp yine ishal 2 gün iyiyim 3.gün mutlaka ishal bu hafta doktora gitcem unutmayıp söylemem lazım çok şükür mide bulantım yok sadece bazı yiyeceklere karşı tiksinti ve iştahsızlık var

Kizlar tatlideyim hergun denizdeyim neden diye soracaksiniz 2 tane cocugum var onlarla ilgilenmek icin giriyorumbhele kizim 7 yasinda elimi hic birakmiyor cejiyorda cekiyor bacaklarim kollarim koptu...ama yinede eglenceli geciyor bakalim

İyi eğlenceler ben de tatildeyim hergun gidiyordum bugün ara verdim kendimi dinlenirdim çocuklarla zor tabi kolayliklar
Gunaydin bi tatilci de benim. Ama benim dakikam dakikami tutmuyor. Zavalli kocacigima Allah sabir versin. Bi diyorum hadi suraya gidelim hadi bunu yiyelim tam yapicaz benim gozum karariyor icim bulaniyor. Bazen yemek bile konussmiyorum duymak bile bulandiriyor midemi. Ama bazen de iyi oluyorum. Bi gecseydi su gunler
Hee buarada unutmadan islak mayo ike kesinlikle kalmamak lazim kizlar. Yoksa deniz sakincali degil

kızlar günaydın...ben dün doktora gittim ve bebeğin 1 hafta geriden geldiğini söyledi.daha sonra toparlayabilir dedi ama benim içim rahat değil hemde hiç...son gittiğimde 5 gündü şimdi ise 1 hafta oldu...sizce sorun varmıdır ya...çok moralim bozuldu..

Günaydın kızlar, dün ne çok kustum ya güçten düştüm valla sadece akşam 8buçuktan gece 11 buçuğa kadar 5 kere çıkardım düşünün midede bişi kalmadı, artık en son başladım ağlamaya neden bu kadar çok çıkarıyorum bişiler ters mi gidiyo diye eşimde yazık teselli etti

X