2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aglama canım bende agladıgımda karnım kasılıyor sonra bebegim icin sıkıyorum kendimi elbet bugünlerde gececektir diye düsünüyorum. Benim kayınvalidem bizim bebegimizi istemiyor bana sordular mı diyor 2 torunu daha var ona ragmen kıskanclık icinde. Krizlerde bu ara hem eltimin esiyle arasını bozdu hem benim. Sırf onun dedigi olmadıgı icin. Biz eslerle kavga edersek ondan beslenip mutlu oluyor. Resmen ugrasıyor yani onun esi benzeri yok eltim bosandı zaten cocuk icin ikinci sansı verdi smdi yine aynı seyleri yasıyor anlatmakla bitmez beterin beteri var derler ya en beteri benimki iste.. O yüzden bosver duyma takılma elbet gececek bugünler
Ahh canlarım Allah sabır versin kötülere de fırsat vermesin ne günah hamile kadınla ugrasmak

Off göbek deyince benimde göbegimde tüylenme basladı hemde gögüs etrafında zaman zaman cıkar ya siyah siyah iste öyle..
Offf o bndede cok fena canım bide öğlen gebeliğin riskli mi demişsin yok bildiğim kadaryla değil ama yinedde 3ay yasakladı dr um detaycı bnce neyseki agrılarım gecti şuan iyiyim:KK66:

Ahh canlarım Allah sabır versin kötülere de fırsat vermesin ne günah hamile kadınla ugrasmak

Amin canım insallaahh..

Offf o bndede cok fena canım bide öğlen gebeliğin riskli mi demişsin yok bildiğim kadaryla değil ama yinedde 3ay yasakladı dr um detaycı bnce neyseki agrılarım gecti şuan iyiyim:KK66:

Aa riskli degilse sıkıntı yapma canım bisey olmaz ama neden yasakladı tabii onu ögren

Kizlar tatlideyim hergun denizdeyim neden diye soracaksiniz 2 tane cocugum var onlarla ilgilenmek icin giriyorumbhele kizim 7 yasinda elimi hic birakmiyor cejiyorda cekiyor bacaklarim kollarim koptu...ama yinede eglenceli geciyor bakalim

Benim de epey göbeğim çıktı.4 aylık gibiyim,pantolon düğmeleri kapanmıyor.Kot pantolonumun fermuarini çekip dugmesiNi kapatmadan üste de uzun birseyler giyerek birkaç kez dışarı çıktım.Annem farkedince iki hamile pantolonu aldı bana.Aslında almayı düşünüyordum ama daha çok erken diye beklettim.Simdi çok rahatladım

Kizlar tatlideyim hergun denizdeyim neden diye soracaksiniz 2 tane cocugum var onlarla ilgilenmek icin giriyorumbhele kizim 7 yasinda elimi hic birakmiyor cejiyorda cekiyor bacaklarim kollarim koptu...ama yinede eglenceli geciyor bakalim
İyi eğlenceler ben de tatildeyim hergun gidiyordum bugün ara verdim kendimi dinlenirdim çocuklarla zor tabi kolayliklar

Kizlaarrr...bilen duyan varsa yardimm etsinnn..dun kanamam basladi :KK43:(( ayni adet gibi..hollandada doktora gittik doktor bebek burda kalbi atiyo hersey yolunda deyip eve gonderdi..ama benim icjm rahat etmedi almanya hastanesine geldim hemen hastaneye yatirdilar..rahimimde kananmam varmis.bebegin herseyi normal gozukuyo suan..yerinden hic kalkmiycaksin dediler..ilk hamileligim daha coook uzuluyorum vee coook korkuyorumm.. bebegim dusermi acaba diyee :KK43:(*
Canım geçmiş olsun inşallah Bebeğin sağlıcakla dünyaya gelir kanda beta hcg testi yaptır Düşüş yoksa sorun olmaz kaç haftalık?

Yahu kızlar kaç gündür kafam kazan gibi neredeyse akşama kadar uyuyorum bugün de öyle bi ruhum sıkılıyor ki anlatamam yerlere göklere sığamıyorum resmen ev falan dar geldi resmen :mad:

Dun okudum canım rahim eski alışkanlıkları devam ettirmek isteyebilirmiş kramp ve kanama olabilirmiş şükür bebeği de kalp atışını da görmüşsünüz endişelenmeyin
Anladim canim sagol şuan da biseyim yok sadece sari ve yesil akinti geliyo o da enfeksiyondan heralde ama ben yarin yine de gitcem kendi doktoruma icim rahat etsin birden kan görunce elim ayagim bosaldi cok kötü oldum:KK17:

Anladim canim sagol şuan da biseyim yok sadece sari ve yesil akinti geliyo o da enfeksiyondan heralde ama ben yarin yine de gitcem kendi doktoruma icim rahat etsin birden kan görunce elim ayagim bosaldi cok kötü oldum:KK17:
Geçen hafta benim de kanamam olmuştu canım ne kadar ağladım anlatamam çok aşırı değilse korkma dedi doktor yat dinlen dedi çok ayakta kalma kendini yorma bi sıkıntı yoktur inş

Geçen hafta benim de kanamam olmuştu canım ne kadar ağladım anlatamam çok aşırı değilse korkma dedi doktor yat dinlen dedi çok ayakta kalma kendini yorma bi sıkıntı yoktur inş
Ins canim cok degil 2 3 damla geldi ama yine de korktum Allahm herkesin yavrusunu annesine bagislasin o korku bile insanin dünyasini yerle bir ediyo Allahim hic kimseye yasatmasin

Ya bu USG ye sık girmenin bi sıkıntısı olurmu en son 4 gün önce kontrole gittiğimde girdim birde az önce acile gittim şiddetli baş ağrısından dolayi bebeği kontrol edelim yinede dedi Dr. Benim bildiği kadarıyla öyle çok yüksek bi radyasyona maruz kalinmiyor USG de

Ins canim cok degil 2 3 damla geldi ama yine de korktum Allahm herkesin yavrusunu annesine bagislasin o korku bile insanin dünyasini yerle bir ediyo Allahim hic kimseye yasatmasin
Benim de öyleydi lekelenme gibi bi hafta arayla iki kere oldu hatta ikincide doktor bi yemek bi banyo tuvalet için kalk bi hafta yat dedi kalp atışını da duyunca içim rahatladı ilk aylarda öyle lekelenme yaşayan çok oluyor galiba insan stres oluyor yine de neyse iyi düşünelim iyi olsun bebiş leri sağ salim alırız inş kucağımıza

Ya bu USG ye sık girmenin bi sıkıntısı olurmu en son 4 gün önce kontrole gittiğimde girdim birde az önce acile gittim şiddetli baş ağrısından dolayi bebeği kontrol edelim yinede dedi Dr. Benim bildiği kadarıyla öyle çok yüksek bi radyasyona maruz kalinmiyor USG de
Bi miktar ısı yayıyor diye duymuştum ama kulaktan dolma bi bilgi ne kadar doğru bilemem vajinal ultrason ilk haftalarda doktorlar sıcak bakmıyormuş ama normal ultrasonun çok riskli olacağını sanmıyorum doktora sorsaydın keşke orda

Bi miktar ısı yayıyor diye duymuştum ama kulaktan dolma bi bilgi ne kadar doğru bilemem vajinal ultrason ilk haftalarda doktorlar sıcak bakmıyormuş ama normal ultrasonun çok riskli olacağını sanmıyorum doktora sorsaydın keşke orda

Hiç aklıma gelmedi orda sormak unutmazsam kendi doktoruma sorcam kontrolde insan tedirgin oluyo ister istemez. Dr gidince bebisi görünce hersey uçup gidiyo aklımdan :KK48::KK48:

Gecmis olsun canim..peki doktor ultrasonla balmadimi sadece yat dinlenmi dedi ???

X