2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar, hayırlı haftalar ve beklenen hafta geldi cuma günü pıtırcıkları görmeye gidiyoruuuzz bu arada dün akşamüstü uyumuştum rüya gördüm iki erkek bebiş eşim erkek olursa birine ediz birine deniz ismini koyabiliriz demişti ve rüyamda da isimleri ediz deniz di etrafımda kimse yoktu ilk birini alıp emziriyorudum sonra gazını çıkarıyordum koyup diğerinin alıp emziriyordum gazını çıkarıyordum böyle böyle sürekli emzirdim ama baya göğsümü tuttuğumu onların emmesini sağladığımı filan gördüm çok tatlılardııııı

Neqüzel bir rüya Allahım kalbine qöre versin inşallah canım :)

ay ben de bugün aynen böyle bir rüya gördüm. bebek doğmuş,emziriyorum uzun uzun. sonra anneme diyorum ki anne bu kız mı,erkek mi? annem de erkekmiş diyo rüyası bile gerçekten çok tatlıydı.Allahım gerçeğini de yaşamayı nasip etsin hepimize,isteyen herkese

Cok sukur benim mide bulantilarim azaldi bir gun bulaniyorsa ertesi 2 3 gun bulanmiyor benimde sikintim uyku duzensizligi gece uyuyamiyorum cok donuyorum sabahin erken saatlerinde de uyaniyorum mesela bugun 7 de kalktim uzaniyorum uyuyamiyorumda

Gunaydin kizlar Ben kendime nazar degdirdim galiba Mide bulantim yok cok sukur ama istahim gitti Canim hicbisey istemiyor Herseyden tiksiniyorum coook acikinca anca canim tuzlu biseyler istiyo o kadar

Günaydın kızlar ben de bulantıları hala yaşıyorum zofran diye bi ilac kullanıyorum baya etkili. Doktorum bi gün bi bırak dene nasıl olacaksın dedi beter oldum vala sabahları bi tane atıyorum ağzıma.

Cok sukur benim mide bulantilarim azaldi bir gun bulaniyorsa ertesi 2 3 gun bulanmiyor benimde sikintim uyku duzensizligi gece uyuyamiyorum cok donuyorum sabahin erken saatlerinde de uyaniyorum mesela bugun 7 de kalktim uzaniyorum uyuyamiyorumda
o geceleri uyuyamama bende de var yaa..Çok sinir bozucu oluyor bende dün sabah erkenden uyandım..Tatilken uyurum diye düşünüyordum ama uyuyamıyorum..Ben de çok dönüyorum yatakta acaba bir zararı olur mu bebişlere..

aynen rüyası bile harikaydı :) uyandım yüzümde salak bir gülümseme ve tekrar uyumaya çalıştım

Bilmiyorum ki en cokta ondan korkuyorum cunku sert sert donuyorum bacagimi bi oraya bi buraya atiyorum :) esim bile bikti hiic uyku yok vallahi daha simdiden

canm bende senın gıbıydım 10. haftada uykum düzene gırdı cok sukur ama 10. haftaya kadar uyku duzenım kalmamıştı bu seferde baş ağrısı ve bulantılarım başladı :)

günaydın kızlar inşallah sağlıklı huzurlu bir hafta olur sayfalar çok hızlı ilerliyor size yetişmekte zorlanıyorum

Kizlaarrr...bilen duyan varsa yardimm etsinnn..dun kanamam basladi (( ayni adet gibi..hollandada doktora gittik doktor bebek burda kalbi atiyo hersey yolunda deyip eve gonderdi..ama benim icjm rahat etmedi almanya hastanesine geldim hemen hastaneye yatirdilar..rahimimde kananmam varmis.bebegin herseyi normal gozukuyo suan..yerinden hic kalkmiycaksin dediler..ilk hamileligim daha coook uzuluyorum vee coook korkuyorumm.. bebegim dusermi acaba diyee (*

Okorku bendede var kuzum acayip fazla dönüyorum ve 40 sefer uyanıorum uyku hak qetire akşama kadarda işyerinde saf gibi oluyorum gözlerim kapanıo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…