2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydinn kizlarr bulantilarimdan kusmalarimdan mahvolmus haldeyim ne yemek yapabiliyorum ne de kolumu kaldirabiliyorum ne yesem cikiyor resmen benim gibi olan var mi ne zaman gecicek bunlar
Ben de dünden beri cok kötüyüm Belli olmuyor ne zaman geçeceği kişiden kişiye değişiyor. Benim en erken 12. Haftalar gibi olur daha çoook var nasıl dayanıcam bilmiyorum. Su içerken bile zorlanıyorum. Allah sabır versin bize

Günaydın kızlar .
Herkese musmutlu haftalar geçirmenizi dilerim.
Su içtiğimde bile midem bulanıyordu.çok fenaydı ama azalıyor artık.
Yine su içince bulanıyor ama sabretcez artık.
Suyun içine bir iki damla limon sıkıp içince daha bir rahatladım tavsiye ederim.

Sende 7. Haftadaymissin insallah dua edelimde 12. Haftalarda bitsin daha cok uzun surenlerde varmis temin yine kustum mide suyumu cikartiyorum hicbisey yemedigim halde bu cekilde kilo kaybedicem epey galiba sende sut falan ic su yerine en azindan ondan besin alalim birax

Canimm senin 10.haftaymis az kalmis ne guzel insallah erkenden bulantilarin biter hemenn bizim daha cok var

Ben baya limonlu su içiyorum yoksa hiç içemem
Çok fazla kusma varsa serum takviyesi alabilirsin. O da rahatlatıyormuş bi süre.

Merhaba annisler aranıza yeni katıldım. 6+6 günlük hamileyim :) Kismetse martta ikinci bebegimi kucagima alacagim. Eylülde 3 yasini dolduracak bi prensesim var. Hepinize simdiden sorunsuz bu hamilelik diliyorum
hoşgeldin canım inşallah hepimize sorunsuz hamilelikler....

Hayırlı sabahlar güzel annelerHerkes bulantıdan şikayetçi..Benim de var da kusma boyutunda değil çok şükür.Yemek yapamıyorum ama çok şükür az da olsa yiyebiliyorum

Günaydın kızlar premesis diye bi ilaç verdi doktorum yarı yarıya indi bulantılarım bilginiz olsun..

Günaydın kızlar premesis diye bi ilaç verdi doktorum yarı yarıya indi bulantılarım bilginiz olsun..
Günaydın cnm..Benim ilaç kullancak kadar değil aslında..Kusma olmadıktan sonra doktor da içme dedi zaten önceki hamileliğimde yazmıştı.Onu da kullanmadım pek..

Gunaydin anislerrr... Kizlarrr axil yardimmmm aranizda gece mide bulantisi olan varmi ben bunduzleri cok iyiyim ama dun gece cok mide bulandim vardii nerdeyse kusucak hibodimmm ya gece mide bulantisi olurmuuu lutfen yardimmmmm
olmaz olurmu canım benim de çok oluyo.gece uykumdan uyandırıyor..

Kızlar bu bulantılardan kurtulacağımız gün sayıyoruz şimdi, tez zamanda doğumumuza kalan günleri saymaya başlarız. Allah ım bizi bu duygulardan mahrum bırakma sağlıcakla alalım kucağımıza evlerimizi çocuk cıvıltısıyla dolduralım

Gunaydin, ben de bu besige bayılıyorum. Fiyatlar 800 lerde ama bu ara ebebek te kampanya var 545 e. Gozum ustunde valla

Aminnn canım İnşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…