2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

egepolu tavsıye edebılırım canım ben bu hafta basladım oraya gayet guzeldı kalabalıktı ama ıdrar yada kan testınden para almadılar muayene ucretı 52 tl

ayy cok sukur bulantı donemlırını halsızlık hısselırını attlattık sanırım bu uc ay cok guzel gecıcekkk :) hanı derler ay hamılelıgın ılk uc ve son uc ayı zor dıye kalan uc ayda guzelmıs :)

Kadın doğumcu yapmadı malesef kürtaj olduğum doktor yaptı ama ona gitmiyorum o sanki baktık yok dedi ama o.kadar basit bir test mi ki o burda gezmedeyim ben.burdaki doktor sordu tedbir.amaçlı başka bir ilaç verdiler mi dedi yok.dedim on beş gündür dort farklı doktora gittim hic biride benim geçmişimi.bilmiyor ben.söyledim.ancak önemsemediler bile ama dediğin.gibi allah.kısmet etiyse doğar inş

Millet ne temiz masallah ortalugi topkuyorum...yemegimi bile zor yapiyorum....utandim simdi kendimden
ayy utanma canım sen benım ewın halını gorsen bır karıs toz oldu sana 5 karıs. supurgeyı esım yapıyor ayda ıkı kere onun dısında hıc bırsey yapıldıgı yok. yemegı bıle ıkı aydır yenı yapıyorum yoksa annem gelıp yapıyordu walla :)

Günde 1 2 yaprak tüketiyorum canım, ben ilk gebeliğimde çok üstüne düşüyodum onu yeme bunu yapmıyim sonunda kaybettim bi şekilde bu defa hiç birşey düşünmicem ne kadar olumsuz düşünürsem başıma geliyor çünkü rahat davranıyorum, Ben yavrumu Allah ıma emanet ettim olacağı varsa ne yaparsak boş .. Geçen yıl benimle beraber bir arkadaş da hamileydi nane çayları içiyordu o da bulantılarında nane yiyodu düşük tehlikeside vardı ama işte Allah ın takdiri, o aldı evladını kucağına .. Çok üstüne düşmicem düşünmicem bu defa asla .. Araştırdım ayrıca bu konuyu bir çok doktor nane limon u bulantı için tavsiye ediyor günde 2 fincan kaydıyla .. Düşüğe sebep olan şey ise nane yağı kullanımı .. Tamamen esans olduğu içinmiş

Kızlar Günaydın.benim bulantilarim çok fena nerdeyse 24 saat bulanıyorum.ilac da fayda etmiyor.arada bir 5 dk rahat ediyorum sadece.var mi benim gibi olan? Ne yiyip iciyosunuz yemek yemeyi özledim.

Selam kızlar bende bugün doktordan gittim.bebisimin kalp atışlarında duymak harikaydı. 3 gündür mide bulantısı vardı. 2 haftada 1 kilo verdim. Doktor emedur fitil ve emedur hap verdi. Hergun Dönüşümlü olarak bulantı geçen kadar kullan dedi. Devam ederse serum başvuran dedi. Sakız çiğne dedi.
Canım seninde bulantı geçer inşallah. Ne mideni rahatlatiyorsa onu ye dedi.yeterki kan şekerin düşüp fenalasma. Bebek ilk 3 ay kanimizdan besleniyormus.yaz dönemindeki çoğu hamilelikte bulantı daha siddetlidir dedi.

Merhaba anneler;
Allahin izniyle bende anne oluyorum..1.5 senedir evliyim. .Mart 8 doğum. . Allah hepinize mide bulantısız sorunsuz bir hamilelik gecirmek nasip etsin..

Bende Mart annesi olacağım inşallah .Aranıza katılıp sizinle tanışmak istedim.Balık burcu bir kızım olsun istiyorum inşallah . Allah mucizemi kucağıma almayı nasip eder inşallah

Merhaba bende Mart annesi olacağım. . Bende kiz hissediyorum..ilk allahım sağlıklı evlat versin..

Öyle tabii ki herşey Rabbimin takdiri.. Ben öyle duyduğum için söyleme gereği hissettim. İnşallah bebeğini saglicakla kucagina alirsin canim. Rabbim bi daha yasatmasin kotu günler.

Mart anneleri bebişlerinizin cinsiyetini ne hissediyorsunuz burda birkaç sitede ultrason görüntülerinden nub a göre anlayanlar var içimizde anlayan varmı? :)

Gunaydin anislerrr... Kizlarrr axil yardimmmm aranizda gece mide bulantisi olan varmi ben bunduzleri cok iyiyim ama dun gece cok mide bulandim vardii nerdeyse kusucak hibodimmm ya gece mide bulantisi olurmuuu lutfen yardimmmmm

malesef benimde hep akşamları artıyor bulantım, sabah bulananlar kahvaltı yapınca geçiyor diyor en azından gece gece yesem bir şeyler daha kötü oluyorum antep fıstığı beyaz leblebiyle geçiştirmeye çalışıyorum şu an, siz ne yapıyorsunuz

Insallaah canim oyle olurda rahat geceeer :) evimden bile tiksindim vallahi :)

Mart anneleri bebişlerinizin cinsiyetini ne hissediyorsunuz burda birkaç sitede ultrason görüntülerinden nub a göre anlayanlar var içimizde anlayan varmı? :)

Aaa ben hic birsey hissetmiyorum :) benim yerime herkes hissediyor hahahah ama cok merak ediyorum :) nasil anlasiliyor

Insallaah canim oyle olurda rahat geceeer :) evimden bile tiksindim vallahi :)

Aaa ben hic birsey hissetmiyorum :) benim yerime herkes hissediyor hahahah ama cok merak ediyorum :) nasil anlasiliyor
Ben anlayamıyorum ama Anlayan çıkarsa hemen paylaşırız bebişimizin görüntüsünü

ben almadim daha. hepsini birlikte verirler. o da hazir oldugu zaman once doktorun ofisine gonderiyorlar, iki gun sonra filan da internetten indirebiliyorum. yani o zamana kadar doktorlar da arayip sonuclari detayli anlatirlar zaten bana. yani 8-10 gunu var daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…