2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydınnnnn kızlaaaaaaaarrr :)

Senin eşin de baya aceleciymiş..şimdiden almasaydınız birşeyler..Ben Rabbim nasip ederse cinsiyetten sonra alırım yavaş yavaş..Hiç birşeye bakmıyorum şuan..Benim eşim de oğlum diyor sadece ben de gıcık oluyom niye öyle diyorsun kızdır belki diye :KK66:

hahaahaha yok canım daha almadık sadece patik almıs bir paket mavi pembe ve bal rengi karısık bir paket :)) zaten kızda olsa erkekte olsa ben mavi yada pembe almicam onu biliyo sömürüyo iste beni :)))) bende gıcık oluyorum yaa adını bile koydu oglum diyo kızz istiyorummm kızzzzzzzzzzzzzz :)

hahaahaha yok canım daha almadık sadece patik almıs bir paket mavi pembe ve bal rengi karısık bir paket :)) zaten kızda olsa erkekte olsa ben mavi yada pembe almicam onu biliyo sömürüyo iste beni :)))) bende gıcık oluyorum yaa adını bile koydu oglum diyo kızz istiyorummm kızzzzzzzzzzzzzz :)
Aynen biz de öyleyiz ben kız diyorum o oğlan :KK66:Sağlıklı olsunlar da hiçç sıkıntı değil cinsiyet.Rabbim ne verirse kabulümüz..Çok şükür nasip etti ya gerisi teferruat :)

Ben hamile olduqumu öqrendiqimden beri erkek hissedıorum herkeste erkek dıyo ama hep dediqimiz qibi saqlıklı elleri ayakları düzqün akılları yernde olsun hiç fark etmez tabiki ama bence ben Erkek annesi olucam :)
Bana da öyle geliyor canım..Ama tabi Allah bilir yine de :KK66:

kızlar babaların hisseleri tutarmış :-) bakalım ne olacak :-)

günaydın canım hayırlısı olsun bence çok iyi çıkmış değerin benim 5. haftada 1280 idi inşalla sağlıklı sıhhatli imanıyla ahlakıyla herşeyiyle tam bir bebeğin olur ve kucağına alırsın ve hepimiz herşeyiyle tam evlatlarımızı kulağımıza alırız :-)
Ne guzel dua etmissin.insallah hepimiz iciniz kabul olur

Kızlar hamile kalmadan önce belirtilere bakıp hamile miyim hamile kalacak miyim diye düşünürdük hamile kaldık acaba kese gorunecek mi bebek görünecek mi diye düşündük bebeği gördük kalp atışını duyacak mıyız diye düşündük duyduk şimdi de acaba cinsiyeti ne olacak diye düşünüyoruz :-):-):-)
günaydın canımmm valla haklısın doyumsuz milletiz :)) daha cinsiyeti öğrendikten sonra neler konçcaz neler daha çoook şey var :)

günaydınnnnnn :KK200: kızlar bir sonraki kontrolleriniz ne zaman benim biray sonra dedı gıttıgımde yani 29 mayısta kısmetse 13 haftalık oluyor o zaman ikili test için birsy demedi ama o zaman yapar herhalde :KK22: bakalım cinsiyetimizi öğrenebilecek miyiz çok önemli mi değil aslında ama ben bebişime ismiyle yada kızım oğlum diye sevmek istiyorum :):KK70::KK200::110::nazar:

ben dayanamadım valla öldüm meraktan gittim bi doktora. çünkü bulantım sıfırlandı ve iştahım tavan yaptı,2 kilo aldım 3 günde. neyse çok şükür bir sorun görünmedi ultrasonda her şey yolunda görünüyo dedi. ve ben eve geldim bir bulantı bir bulantı :KK70: kafamı kaldıramıyorum istifra etmekten. görmeyi mi beklemişim nedir anlamadım ki :)
Ben de aynı oldum kesildi bulantım birden ağlayarak gittim salı günü doktora şükür bir sıkıntı çıkmadı..Ama dün çok fenaydı bulantım.Bugün de var da dünkü kadar yoğun değil..Demek ki farkediyo o da azalıp çoğalıyo.Nasıl bebek hareketlenince arada tekmeleyip arada hareket etmiyorsa bu da öyle galiba..Endişe etmeyelim artık..Rabbim korusun hepimizi de bebişlerimizi de :KK66:

Tek yumurta erken bolunurse ayri kesede olabiliyor, o zaman bile cinsiyeti ayni olmasi lazim. Ayni kesedeyse kesin tek yumurta, ve kesin ayni cinsiyet olur. Senin de sonuclarini merakla bekliyoruz.
bizimkileri öğrendiğimizde 8.haftaya yeni girmiştik doktor artık keseleri ayrılmaz dedi, cinsiyet tek olur dedi bakalım bekliyoruz :KK54:
Vucut isisinin cok artmamasi gerekiyo, mesela atesli hastalik gecirmek, saunaya girmek tehlikeli. Kuma basmakla bisey olmaz, ama kuma da gomme kendini :)
Ben guneslenmezdim de denize de girmezdim. Havuz olur.

Havuz daha kötü degil mi, enfeksiyon kapma riski cok yüksek. Ben hamile kalmadan da havuza girmiyordum zaten girersem es kaza hemen hastalıklar ard arda baslıyordu.. en saglıklısı deniz bugün benim doktorumda denizde yüz dedi ama güneslenme saatlerce dedi. @marshmallow34
canım misseste haklı. benim de doktorum denize girebilirsin ama havuz kesinlikle olmaz dedi.
Kızlar Mart annelerinde ikiz veya üçüz varmı merakettim ben çok istiyorum ikizim olsun :)
beeen tek yumurta ikiziyiz :KK200:
Çok sevindim gözün aydın. Benim de iki hafta sonra ikili test var. Ama ikizlerde ikili test %60 güvenilirmiş. Doktorum da amerikaya giden kan testi varmış onu yapalım dedi. Fiyatı da biraz pahalı bakalım karar verecegiz gidesiye kadar. Ayrıntılı ultrason da olacak ozaman. Bu arada benim de salı günü kontrol vardı. Bebeklerin hareketlerini izledik.
yaa demek %60 mış bende merak ediyorum bakalım biz napıcaz :KK51:
günaydınnnnnn :KK200: kızlar bir sonraki kontrolleriniz ne zaman benim biray sonra dedı gıttıgımde yani 29 mayısta kısmetse 13 haftalık oluyor o zaman ikili test için birsy demedi ama o zaman yapar herhalde :KK22: bakalım cinsiyetimizi öğrenebilecek miyiz çok önemli mi değil aslında ama ben bebişime ismiyle yada kızım oğlum diye sevmek istiyorum :):KK70::KK200::110::nazar:
bizim 14 ağustosta canım yani sooon gün:KK49:

Bu arada herkese günaydıııııın :KK49: dün gittim saçlarımı kestirdim ooohh çok iyi oldu :KK76:

tatlım bazı doktorlar ikili test yerine üçlü test yapıyorlar belki ondan gün vermemistir. hangi şehirde ve hangi hastanede hangi doktora gidiyorsun merak ettim.

Selam herkese. Ben genellikle bu saatlerde okuyabiliyorum. Çalıştığım için gündüzleri yazamıyorum. Kızlar ben nezle oldum maalesef ve boğazım çok acıyor. Ilık suya limon sıkıp içtim yumuşatsın diye. Sizin başka öneriniz var mı?
taze zencefil bulabilirsen kaynamis suya bikac kucuk dilim at ve limon sik bi de bal karistirdin mi tamamdir Ben alerjigim ve hep nezle olurum bana iyi gelir

bizimkileri öğrendiğimizde 8.haftaya yeni girmiştik doktor artık keseleri ayrılmaz dedi, cinsiyet tek olur dedi bakalım bekliyoruz :KK54:

canım misseste haklı. benim de doktorum denize girebilirsin ama havuz kesinlikle olmaz dedi.

beeen tek yumurta ikiziyiz :KK200:

yaa demek %60 mış bende merak ediyorum bakalım biz napıcaz :KK51:

bizim 14 ağustosta canım yani sooon gün:KK49:

Bu arada herkese günaydıııııın :KK49: dün gittim saçlarımı kestirdim ooohh çok iyi oldu :KK76:

canım 14 Ağustosta kaç haftalık oluyorsun ?

tatlım bazı doktorlar ikili test yerine üçlü test yapıyorlar belki ondan gün vermemistir. hangi şehirde ve hangi hastanede hangi doktora gidiyorsun merak ettim.

istanbul - kurtköy özel ersoy hastanesi canım peki üçlü test ne zaman yapılıyor ki ? birde ikili test 11-14 hafta arasıymıs belki gittiğimde yapar altı üstü kan verilicek

kızlar bisi soruca ben kuaförüme saçımı kestirmeye gittim ama hamile olduğumdan kesmedi neden acaba fikri olan varmı
Canim hamileyken sac kesildigi zaman cocugun ömrü kisalir yada akli kit olur derler batil inanc ama benimde saclarim uzun yine de kestirmicem bunu hem annemden hem kayinvalidmden duydum ayrica sac hic boyatilmaz bunu da doktorum soyledi sac boyalarinin icinde kuvvetli kimyasallar varmis ve bunlarin bebege gecme riski olabiliyomus Allah korusun dogurana kadar rezil durumda olcam ama olsun bebegim icin deger sonucta o bi saglikli olsun ben sacimi da kestiririm boya mi da yaparim

canım son kontrole göre biri 10+1 biri 10+3 olması lazım yani 11.haftaya yeni girmiş olucaz
hayırlısı olsun canım bebişlerimiz sağlıklı sıhhatli olsunda öğreniriz elbet cinsiyetlerini ama doktora gıtmeye co var merak edıyorum nasıl iyi mi diye :) birde içim kıpır kıpır içimde hissedeceğim günü bekliyorum heyecanla :) Hoppa

Canim hamileyken sac kesildigi zaman cocugun ömrü kisalir yada akli kit olur derler batil inanc ama benimde saclarim uzun yine de kestirmicem bunu hem annemden hem kayinvalidmden duydum ayrica sac hic boyatilmaz bunu da doktorum soyledi sac boyalarinin icinde kuvvetli kimyasallar varmis ve bunlarin bebege gecme riski olabiliyomus Allah korusun dogurana kadar rezil durumda olcam ama olsun bebegim icin deger sonucta o bi saglikli olsun ben sacimi da kestiririm boya mi da yaparim
Yaa benim de saçlarım bembeyaz diplere deydirmeden boyatmam gerek çok kötü görünüyor şimdiden 2 cm oldular bi de hızlı uzuyor emzirirken de boyatmayın diyorlar kimisi de boyuyor çevremde beyazı olmamasına rağmen. Napıcam bilmiyorum kiii off çok zor bi karar

X