2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok sevindim gözün aydın. Benim de iki hafta sonra ikili test var. Ama ikizlerde ikili test %60 güvenilirmiş. Doktorum da amerikaya giden kan testi varmış onu yapalım dedi. Fiyatı da biraz pahalı bakalım karar verecegiz gidesiye kadar. Ayrıntılı ultrason da olacak ozaman. Bu arada benim de salı günü kontrol vardı. Bebeklerin hareketlerini izledik.

Hahasöyle aciklama yapsinlar canimi yesinler yahu. Ilaca karsi fobim var. Ilac verilince delleniyorum
Mrh tatlim bendede var o bende kan sulandirici igne kullaniyorum banada tahlil falan yapmadn verdiler epey kafami kurcaladi ya zaten xuluysa dahada sulanirsa diye biz mi cok pimpirikliyz anlamadim ,ilac prespekdusu okudukca canim sikiliyor ,bir suru yan etkisi var ilaclarin bence cogu kisi sormuyo doktorlarda o yuzden aciklama yapmiyo

Hanimlar kahverengi akinti oldu mu sizde dun gece peçete ye silince akintinin kahverengi ama acik kahverengi oldugunu gordum normal mi dr gideyim mi

Canım ben sürekli ekşi yiyorum tatlıları yemeyi bırak görmeye bile tahammül edemiyorum beni gören herkeste ye ekşiyi doğur ayşe yi diyor.belkide etrafımdan etkilendiğim için kız hissediyorum:)
Ben ne eksi yiyorum ne tatlı yiyorum :).sadece tuzlu o da az tuzlu olacak biseler canim istiyo bu durum neye delalet acaba

günaydın canım.bende baktım şimdi benim tam hilal şekline geliyo yani bu teoriye göre kız...bakalım yakında belli olur....

Bir de kizlar bir sey soracagim.kan sulandiri igne kullaniyorum ya igneyi yapinca cektikten sonra acayip bir yanma oluyor.acı bir yanma hatta kaşinti.arı sokması gibi.sizde oluyor mu
evet canım çok fazla değil ama biraz arı sokması gibi oluyo bende de....

Gunaydin kizlar. Insallah saglikli huzurlu bir gun olur herkes icin. Dun betaya baktirdim tekrar. Adete 1 gun kala 296 idi. 3 gun sonra 1141 oldu. Yani 4+3 te 1141 nasil sizce.

gerçekten bu uyku durumu doğru.benim ilk çocuğum erkek ve hiç kafam kalkmazdı.hep uyurdum hep uyurdum eşim yeter artık ne kadar çok uyuyosun diyodu...ama bunda çok uyumuyorum.hatta uykusuzum bile diyebilirim.bakalım bu sefer nolcak...

Senin eşin de baya aceleciymiş..şimdiden almasaydınız birşeyler..Ben Rabbim nasip ederse cinsiyetten sonra alırım yavaş yavaş..Hiç birşeye bakmıyorum şuan..Benim eşim de oğlum diyor sadece ben de gıcık oluyom niye öyle diyorsun kızdır belki diye

Gunaydin kizlar. Insallah saglikli huzurlu bir gun olur herkes icin. Dun betaya baktirdim tekrar. Adete 1 gun kala 296 idi. 3 gun sonra 1141 oldu. Yani 4+3 te 1141 nasil sizce.
günaydın canım hayırlısı olsun bence çok iyi çıkmış değerin benim 5. haftada 1280 idi inşalla sağlıklı sıhhatli imanıyla ahlakıyla herşeyiyle tam bir bebeğin olur ve kucağına alırsın ve hepimiz herşeyiyle tam evlatlarımızı kulağımıza alırız

Günaydınn. Allah'ım daha şimdiden sıcak bastırdı
Dün bunaltıdan Öldüm karpuz peynir yedim onu da çıkartacaktım zaten bi de bu başladı şimdi gerçi ara ara yokluyordu ama sanki arttı yoklaması
Kızımda hiç bulantı vs çekmemiş biri olarak zorlanıyorum

Kızlar hamile kalmadan önce belirtilere bakıp hamile miyim hamile kalacak miyim diye düşünürdük hamile kaldık acaba kese gorunecek mi bebek görünecek mi diye düşündük bebeği gördük kalp atışını duyacak mıyız diye düşündük duyduk şimdi de acaba cinsiyeti ne olacak diye düşünüyoruz

Canım geçmiş olsun ben genellikle meyve Çayı içiyorum Havuç elma limon erik vb meyveleri kaynatıp içiyorum çok iyi geliyor tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…