2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gözünaydın canım saclarını boyatmak için acele etme bence ama sen bilirsin tabi yinede...

Kızlar neden özelde o kadar para verdiniz ?kolay mı kazanılıyor para,canımızı dişimize takıp gece gündüz çalışıp kazanıyoruz.
Özel hastanelere para kaptırmak için mi?
Verilen tahlillerle birlikte önce sağlık Ocağına gidip orda ÇOĞU tahlili ücretsiz yaptırabilirsniz.
Gebelere öncelikte sağlıyorlar hem.
Sağlık Ocağı'nın yapmadığı tahlilleri özelde yaptırırsınız.
Devlet bu imkanı sağlarken özellere para vermeyin Yazıktır.
Ben hepsini sıfır kuruşa Hıfzı sıhha da yaptırmıştım.

canım çok sevindim.bi arkadaşımın kardeşinde de vardı haşimato hastalığı.hamilelikte çıkmıştı.Allah a şükür hamileliğinde kontrol altında oldu ve rahatça doğum yaptı.sadece onda tansiyon yüksekliği vardı o yüzden çok dikkat ediyodu..

aynı fikirdeyim bende devlet hastanesinde yaptırdım hem de bi lira vermeden....

çok sevindim canım gözün aydın:):)

Coook tesekkür ederm canım :)

Allah yardımcın olsun canımmm şimdiden :))

Ahhhh aminn amiin :)

Cok tesekkür ederim canım inan bende diger doktor cok korkutmustu

E Ekyzdn03 gözün aydın canım, saçlarını bencede 3.aydan sonra boyat bende öyle duymuştum çevreden ..

Cooooook tesekkür ederim canım yok boyatmicamda meraktan sordum iste :) diplerim cok cıkmasın dogumda :))

Gözünaydın canım saclarını boyatmak için acele etme bence ama sen bilirsin tabi yinede...

Yok canım yok dedigin gibi acele etmicem hamileligimi bilmeden boyatmıstım o son oldu 3 ay gecsin sonra boyatıcam

Cok tesekkür ederimm :)) benimkide hamilelikle cıkmıs oluyormus böyle bende artık kontrol altında olucam her ay testler yapılıcak Allahın izniyle bende rahatca dogum yaparım olsun yaptırırım her ay diger doktorum neredeyse sakat dogacak zeka engeli olacak diye saglıklı yavrumu alma kararı almıstı kendince O hastaneye yapacaklarım var

Son düzenleme:
Yarın için randevum var ama yarına kadar bu sıkıntı beni yer bitirir.

Canım birsey olmaz ptesi günü benim yanımdanda gecti sinek ilacı bak doktordan geliyorum cok sükür birseyim yok

Canım öncelikle cok cok cok gecmis olsun Allah sifasını verir insallah cok zor seni korkutmak istemem ama bildigim kadarıyla elbisesinde dahi radyasyon varsa oturdugu yere bile bulasıyor sarılınca temas olunca vs bulasıyor vücuttanda ter idrar vs ile atılıyor ama bulasıcı birsey bir arastır istersen internetten

Gözün Aydın Çok sevindim bunada şükür

kızlar ben hamilelikten önce lazere gidiyordum özel bir hastanede şimdi 2 aydır gidemiyorum korkudan 1 doktora sordum git birine sordum gitme 3 ay geçsin dedi napcağımı bilemiyorum çok gitmek istiyorum ama çok kararsızım sizce ne yapmalıyım??? şuan için çok riskli bir bölgede değil yüz bölgesine gidiyordum işte dudaküstü çene falan çok aman aman yok ama ben dudaküstü bitsin uğraşmim istiyorum okadarda emek verdim napcam ben yaaa

bence gitme... ben olsam gitmezdim.. iğneli olsa belki ama lzere gitmezdim

Teşekkür ederim canım,internette çok açıklayıcı bilgi bulamadım.Hamile ve küçük cocuklar gibi kişiler için sakıncalı diyor ama ben birebir yaninda olmayacağım sadece esim de radyasyon taşır mi onu merak ettim.Bir yandan da kayınbabam için üzülüyorum

cinsiyetle ilgili ben değişik bişey duydum...

bayanın ilk çocuğu kız,2. erkek 3. kızdı.. ilkinde takip etmemişler.. ama diğer ikisini bana söylediği yöntemle ayarlamışlar güyaaaa:)

doğruluğunu bilmem söylemesi benden.. şimdi hamile kaldığımız ay adet olduğumuz dönem, yani SAT tarihimizde ay dolunay şeklindeyse erkek, ay hilal şeklindeyse kız olurmuş:)

11 hazirana baktım ben, ne dolunay ne hilal:):):) ama hilale yakın... oğlum için baktım 2011 yılı kayıtlarına dolunaymış, oğlumda tutuyo yani:)

Canım en iyisi dr una sorman yoksa için rahat etmez radyasyon çok tehlikeli bişey çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…