2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim destekleriniz iyi dilekleriniz için.. Allah hepinizi sağlıklı doğumlar nasip etsin.. Ben umudumu kaybetmedim hayırlısı buymuş demekki hakımızda.. en kısa zamanda yine güzel haberlerimi alır almaz bu topiğe girip yazıcam söz veriyorum Mart annesi olamasam da bi tarafım hep mart annesi olucak :)) O zaman sizlere danışacak çok şeyim olucak :) Güzel haberlerle görüşmek dileğiyle sizleri seviyorum :))

hiç sorma benim ilk hamileliğim çok iyiydi.1 yada 2 kere mide bulantısı çekmiştim.bunda kaç kere yokluyo gece uykumdan bile uyandırıyo maalesef....

Demekki bizim bütün hamileliklerimiz böyle olucak başlarda hep sıkıntılı geçicek

Ayy bende sabah akşam 2 araba deqiştirıorum o yoldaki dolmuştaki mide bulantlarım bazen öle oluokş kendimi atasın qelıo camdan ya aqlıycak qibi oluorum hele akşam dolmuştan ınıorum eve giriorum yatana kadar nefesimi kesiıo resmen inşallah en kısa zamanda hepimizinki qeçer...

Ayy canım eşin baya hassaslaşmış :) sen resti çek ben taşıyorum bebeğini hem önce o benim bebeğim de, ilk hareketlerini sen hissediceksin karnında falan :) dalga geçiyodur belki de senle :)

canım bende balığım bebişimde balık olcak allah nasip ederse 2 ağlak eşime allah kolaylık versin :))benim eşimde sizi seviyorum die mesaj atıyor nasıl mutlu oluyorum tabi bende ona babası bizde seni die :)))

ayyy aynı benimkinin de yükseleni balık çok şükür Allah razı olsun gerçekten eşlerimizden Allah başımızdan eksik etmesin, etrafta o kadar odun koca gördükçe daha bi aşık oluyorum
canım bende balığım bebişimde balık olcak allah nasip ederse 2 ağlak eşime allah kolaylık versin :))benim eşimde sizi seviyorum die mesaj atıyor nasıl mutlu oluyorum tabi bende ona babası bizde seni die :)))
bende teraziyim bende duygusalım normalde ama şimdi bir de bu hormonlar değişince iyice sulu göz olucam galiba tv de saçma bi duysallığa bile gözlerim doluyo eşimde biliyo hemen bana bakıyo sulu gözüm diye zaten bu aralar gündemden haber filan takip edemiyorum yüreğim parçalanıyo ağlamaktan helak oluyorum gördükçe

kızlar 2 gündür bir haller oldu bana midemde sanki taş var sürekli doluluk hissi tokluk hissi gün boyu yemesem hiç etkilenmiyorum ama yeme gereği duyduğm için zorluyorum kendimi bu sefer çıkarcak gibi oluyorum yani şuan anlatamamşı olabilirim ama ben iyi değilim yaaa sadece meyve yemek istiyorum onu yediğimde sorun yok

canım benim yaa doğru söylüyorsun hemde ne eşler var ne eşler allahım bin şükür benim en büyük destekcimdir bide gurbetteyim ahh ahh yokluklarını hiç aratmıyor ama şu sıralar duygusala bağladım bende

Ayy canım eşin baya hassaslaşmış :) sen resti çek ben taşıyorum bebeğini hem önce o benim bebeğim de, ilk hareketlerini sen hissediceksin karnında falan :) dalga geçiyodur belki de senle :)

Ahh canım ah keske dalga gecse malesef hepsi gercek :) isimlerini bile hazırladı her aksam bebegin anne karnındaki gelisim videosunu izliyoruz hergün burdaki hamilelik takviminde yazan gelisimleri istiyor benden ekran resmi alıp whatsapptan onu gönderiyorum cok hassastır o zaten hepten babalık hissiyle mahvoldu artık :)

ayy da kötüymüş yaaa :):) güldürdün beni valla okurken:):)

Valla güzel aslında böyle ilgilenmesi :) doğunca abartmaz inşallah aşırı :)

ayy da kötüymüş yaaa :):) güldürdün beni valla okurken:):)

Hahahahaa birde beni yasarken düsün :)

Valla güzel aslında böyle ilgilenmesi :) doğunca abartmaz inşallah aşırı :)

Dogunca hepten yandım aglasa neden agladı hasta olsa neden hasta oldu kafasını carpsa sen yaptın yanmısım bendeeee aglayanım yok arkadasların cocuklarına bile parkta düsse birsey olmasa bile niye bakmıyosunuz kac kisisiniz dedikodunuzu az yapında cocuga bakın hep böyleeedir o :)

harme ayy cok sükür iyi ki böyle bazen cok sıkılsamda aksi olsa yapamazdım. En büyük destekcim elim kolum Allah razı olsun ondan benimde annem is icin bir süreligine sehir dısına gitti onunkilerde ordu da yasıyor kimsemiz kalmadı iste birbirimize destek oluyoruz cok sükür

Kızlar cok sükür tahlillerim troid haric tertemiz hic bir sıkıntı cıkmadı ben hemen saclarımı boyatıyim mi dedim 10. Haftadan sonra dedi. Folik asit artık gerekli degl rutin olarak kullanıyorsan bir süre daha devam et dedi 2.5 hafta sonra görüsürüz dedii :) troid icinde iyotlu tuz ve deniz kenarı öneriyorum dedi dahiliyeci ilac yok cünkü ft3 ft4 normal seviyede sadece tsh yüksek o da hamilelikle baslamıs yalnız her ay troid testlerim yapılacak hastalıgımın adıda haşimato tedavisi yokmus her 4 kadından birnde görülme oranı var dedi

çok sevindim canım gözün aydın:):)

Allah yardımcın olsun canımmm şimdiden :))

ah canım daha zor gurbette olmak ama çok şükür eşin destekçin ne güzel ne mutlu hep iyi düşün minnak çekirdek ailenizi düşün mutlu ol üzme bebişi annesi, sonuçta ailelerimiz yakın olsa bile her zaman kendi evinde yuvanda eşinle yeni kurduğun yuvaya yoğunluk verme taraftarı oldum çok şükür bu dengeyi de sağladım evimiz annemlere üç sokak olmasına rağmen annemleri iki hafta görmediğim oluyodu valla telefonla filan konuşuyoz hele yazın zaten yazlığa gidiyo onlar kışın görüşüyoruz eşim bazen der annemleri özledim gidelim boşver yorgunuz evimizde dinlenelim derim
çok şükür tabi canım iyi ki böyle eşlerimiz var
hadi gözün aydın çok sevindim bu haberlere

Kızlar bir sorum olacak.Malesef eşimin babasına akciğer kanseri teşhisi konuldu ve bugünden itibaren ışın alacak simdilik 10 gün boyunca.Hastaneye esim getirip götürecek, radyoterapi sırasında olmasada yaninda olacak babasiNin.Acaba radyasyon esim aracılığı ile beni ve bebegi de etkiler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…