2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

cinsiyetle ilgili ben değişik bişey duydum...

bayanın ilk çocuğu kız,2. erkek 3. kızdı.. ilkinde takip etmemişler.. ama diğer ikisini bana söylediği yöntemle ayarlamışlar güyaaaa:)

doğruluğunu bilmem söylemesi benden.. şimdi hamile kaldığımız ay adet olduğumuz dönem, yani SAT tarihimizde ay dolunay şeklindeyse erkek, ay hilal şeklindeyse kız olurmuş:)
kız benim ikiz sat a göre baktım tam ortada :KK48: bir kız bir erkek mi olacak yoksa ama tek yumurta ikizi çok minikte olsa bir ihtimal var diyolar ama nasip tabi, ama ben hamileliğimin ilk haftalarında daha ikiz olduğunu bilmeden rüya görmüştüm ikiz bebişler kucağımda sağımda kız solumda erkek ikiside kucağımdaydı :anneadayı:
bak bu da görüntüsü 26 mayıs tam ortada

ama doktor bebeğe hiç bir zararı yok diyor valla kafam karıştı benimde 3.aydan sonradamı gitmim yani

için rahat gidebilir misin doktor öyle desede? ben kendi adıma hep bi şüphe duyarım zarar mı veriyorum acaba diye.. kendimide o strese sokmak istemem.. zaten hamileleikte hormonal değişikliklerden genelde lazerlilerde bile tüy yoğunluğu artıyo bildiğim kadarıyla.. hiç maceraye girme bence

kızlar ben hamilelikten önce lazere gidiyordum özel bir hastanede şimdi 2 aydır gidemiyorum korkudan 1 doktora sordum git birine sordum gitme 3 ay geçsin dedi napcağımı bilemiyorum çok gitmek istiyorum ama çok kararsızım sizce ne yapmalıyım??? şuan için çok riskli bir bölgede değil yüz bölgesine gidiyordum işte dudaküstü çene falan çok aman aman yok ama ben dudaküstü bitsin uğraşmim istiyorum okadarda emek verdim napcam ben yaaa:oops:

Lazer yaptırdığın yer ile paylaştın mı hamile olduğunu, bazı yerler hamilelere uygulama yapmıyor çünkü, burada bizim fikrimizin hiç bir anlamı yok bana göre canım herkes kendi fikrini söyleyecek iyice kafan karışıcak, doktoruna güven bence ve lazer yaptırdığın yer ile görüşmelisin ..

kız benim ikiz sat a göre baktım tam ortada :KK48: bir kız bir erkek mi olacak yoksa ama tek yumurta ikizi çok minikte olsa bir ihtimal var diyolar ama nasip tabi, ama ben hamileliğimin ilk haftalarında daha ikiz olduğunu bilmeden rüya görmüştüm ikiz bebişler kucağımda sağımda kız solumda erkek ikiside kucağımdaydı :anneadayı:
bak bu da görüntüsü 26 mayıs tam ortada

tek yumurtada ayrı cinsiyet olabilir miymiş.. görüntüye göre ikisinden var:):) bende hilal olduğunu düşünmek istiyorum, gönlüm öyle istiyor ya:)

tek yumurtada ayrı cinsiyet olabilir miymiş.. görüntüye göre ikisinden var:):) bende hilal olduğunu düşünmek istiyorum, gönlüm öyle istiyor ya:)
valla o konuyu tam bizde bilmiyoruz doktorum ikiside aynı cinsiyet olacak dedi ama bir arkadaşım tüp bebek tedavisi görüyo onun doktoru tek yumurta olursa minikte olsa bir ihtimal var farklı olması için demiş, bir arkadaşımında tanıdıkları varmış tek yumurta bir kız bir erkek, anlayamadım yani olur mu olmaz mı:KK48: hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar yeter diyorum artık beklicez görücez

Ben de lazer yaptiriyordum.hatta 6 temmuzda yaptirdim ve sat 6 temmuz benim.yaptirip geldim.birkac saat sonra regl oldum. O bile beni dusunduruyor. Yakin zamanda yaptirdim etkisi olir mu diye

Bir de kizlar bir sey soracagim.kan sulandiri igne kullaniyorum ya igneyi yapinca cektikten sonra acayip bir yanma oluyor.acı bir yanma hatta kaşinti.arı sokması gibi.sizde oluyor mu

Bir de kizlar bir sey soracagim.kan sulandiri igne kullaniyorum ya igneyi yapinca cektikten sonra acayip bir yanma oluyor.acı bir yanma hatta kaşinti.arı sokması gibi.sizde oluyor mu
Oluyo canım yakıo iqne benim qöbeqim şimdiden morardı hep...

İlk hamileligim de Kontes gibiydim. Hiç is yapmaz bir elim yağda bir elim balda... öyle doğuma kadar keyfini çıkarmıştım hamileligin. Şimdi ise oğlum 2.5 yaşında sabah mesai başlıyor yatana kadar onun kolesiyim. Hiç dinlenemiyorum. Bide bu ara çok sinirli oldum. Hincimi çocuktan çıkarıyorum sonrasında ise pismanlik.... Ne suçu varki yavrumun :KK43:

Çatlaklar içinde ilk hamileligim de dikkat etmiştim. Annemde baya bi çatlak var ve fizyolojik olarak ona çektiğim için çok korkuyordum. Bepanthen çatlak kremi ve zeytin yağı kullandım. Hiç çatlağı olmadı çok şükür.

simiramis simiramis ay canım benimde dolunaya yakın gibi çıktı 29 mayıs benim :) çin takviminde falan kız diyo benim, ilk hamilelikte tutmuştu çin takvimi bakalım aynen 1 2 aya belli olurlar ..

selam kızlaarr
ne durumdasınız hamileliğin ilk aşamaları nasıl geçiyor?
benim bir günüm bir günümü tutmuyor, bi gün midem bulanıyorsa bir gün halsizlik vuruyor :)
Bebişleriniz nasıl? Benim bir dahaki kontrolüm 18 ağustosta ama o kadar zaman nasıl geçecek? say say bitmiyor :)
bugün 8+1 deyim.. son adet tarihime göre 8+2 olması gerekiyordu ama 1 gün geç yumurtlamışım o yüzden arada 1 günlük uyuşmazlık var.. hiç de önemli değil dedi doktorum. en azından artık hangi gün hamile kaldığımı biliyorum. :KK70:
bu arada @misseste ağrı bahanesiyle kalp atışını duymaya gitmek iyi fikirmiş :KK70: biz de son kontrolde bebişin kalp atışını kaydettik açıp açıp dinliyoruz :KK70:

Hangi gün döllenme olduğunu öğrenebiliyormuyuz ki? Doktor adet gününe göre kaç haftalık olduğunu söylüyor. Nasıl öğrenicez hangi gün döllendiğini

X