2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Malesef canım bebekte hiç gelişme yok radyolojiye sevk ettiler büyük makineyle vajinal detaylı ultrason yapıldı ve raporum çıktı bebeğim 6+2 de kalmış kalbi hiç atmadan durmuş gelişimi :KK43: yarın tıbbi tahliye yapılacak artık mart annesi değilim hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum sağlıkla bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız İnşallah :KK33:
Canım cok qeçmiş olsun inşallah Allahım en kısa zamnda tekrar saqlıklı bir evlat nasip eder...

8. haftada kizamik vs. hastaliklara bagisikligin var mi, tiroidin duzenli calisiyor mu, kan grubu vs. gibi bir kac seye bakildi. koldan alinan kan ve idrar testleriydi. bazilarina tekrar bakilmaz herhalde ikinci hamilelikte.
canım benimde ikinci gebelik ve hepsine tekrar bakıldı.bugün 6 tüp kan aldılar...

İlk hamilelikte de böyleydi maalesef :KK43: 10.haftada tavan yapmıştı sonra azalarak 12.haftada kaybolmuştu, inşallah bekliyorum o günleri ..
hiç sorma benim ilk hamileliğim çok iyiydi.1 yada 2 kere mide bulantısı çekmiştim.bunda kaç kere yokluyo gece uykumdan bile uyandırıyo maalesef....

babalar henüz farkında değiller, bizim yaşadıklarımızı algılayamıyorlar.. dışarıdan hareketlerini hissettiklerinde birazcık dank ediyo baba oldukları..hepsi öyleler. takma kafana, ona göre ortada hiç bişey yok..bizim evde bebekten hamilelikten konuşmamaız bile tuhaf geliyo onlara şuan:)

Ahhhhhhhhhhhhh keskee benimkide oylee olsaa umursamasaaaaa bebek bezine bakildi markasina karar verildi stok yapilicak bebek arabasina karar verildi kiyafetlerine bebek odasina karar verildi bu pazar gidelimde bebek odasina bakalim yakindan diyor. Internetten kiyafetlerini secerken agladi :) diger doktor bizi korkuttugunda hungur hungur agladi her gece eli gobegimde uyuyor :) eger ayaklarimi toplayarak otursam ayaklarini uzat bebegim sıkısıcak diyor alllahıımm sabır sabır yaaa sabırrr. Her gün arıyor bugün ne yedin canın ne istiyor. Su ictin mi süt ictin mi

ayy valla nasıl olacak bilemedim ben bebek olunca eşler iyice çocuklaşıyor galiba:):)

Benimkini söyliyim smdiden soyluyor zaten :) su saatten sonra once bebegim sonra sen :)gecen gün tartıstık agladım agladıgın icin bebegime birsey olursa görürsün diyor :) sinirlensem mi gülsem mi bilemedim bizde de tam tersi ben kıskanıcam artıkk :)

Gözün aydın o zaman tatlım sağlıkla büyür inş bi an önce alırsın kucağına :)
inşallah canım ya...ben iki doktora birden gidiyorum pazartesi özele gidicem...dün gittiğim devlet hastanesindeydi..gerçi sağolsun çok ilgilendi....

günaydınn güzel anne adayları :KK200: bu sabah uyandım duş aldım midem bulanmaya başladı hiç çıkarmamıştım ama bulantı çok zorluyor öğürme hissi geliyor hafif çok hafif ama o bile yetiyor bu sabah çıkardım biraz rahatladım ama yolda tekrar başladı birşeyler yedim şimdi biraz iyiyim mide bulantısı çekerek işe gitmek eziyet hemde 2 saat yollarda :KK51: herşey bebeğim için napalım bunada şükür siz nasılsınızzzz:emir_bebek:

selam, benim de aynı ama hiç istifra yok su ana kadar. Ama oyle bi yapıyor ki içim dısıma cıksa da rahatlasam diyorum. Yolum da uzun bırbucuk saat, 3 vesayet degisitoyorum. Sabah sorun olmuyor ama aksamları cok zor eve gitmek.

inşallah canım ya...ben iki doktora birden gidiyorum pazartesi özele gidicem...dün gittiğim devlet hastanesindeydi..gerçi sağolsun çok ilgilendi....
O çift doktor olayı bende de var iki doktora gittim iki ayrı özel hastanede ikisi de iyi gibi hangisiyle devam etsem karasızım:KK64:

Malesef canım bebekte hiç gelişme yok radyolojiye sevk ettiler büyük makineyle vajinal detaylı ultrason yapıldı ve raporum çıktı bebeğim 6+2 de kalmış kalbi hiç atmadan durmuş gelişimi :KK43: yarın tıbbi tahliye yapılacak artık mart annesi değilim hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum sağlıkla bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız İnşallah :KK33:
çok geçmiş olsun canım....

:KK70:Maşallah ya daha şimdiden demek çok istiyor
Ahhhhhhhhhhhhh keskee benimkide oylee olsaa umursamasaaaaa bebek bezine bakildi markasina karar verildi stok yapilicak bebek arabasina karar verildi kiyafetlerine bebek odasina karar verildi bu pazar gidelimde bebek odasina bakalim yakindan diyor. Internetten kiyafetlerini secerken agladi :) diger doktor bizi korkuttugunda hungur hungur agladi her gece eli gobegimde uyuyor :) eger ayaklarimi toplayarak otursam ayaklarini uzat bebegim sıkısıcak diyor alllahıımm sabır sabır yaaa sabırrr. Her gün arıyor bugün ne yedin canın ne istiyor. Su ictin mi süt ictin mi

Benimkini söyliyim smdiden soyluyor zaten :) su saatten sonra once bebegim sonra sen :)gecen gün tartıstık agladım agladıgın icin bebegime birsey olursa görürsün diyor :) sinirlensem mi gülsem mi bilemedim bizde de tam tersi ben kıskanıcam artıkk :)

selam, benim de aynı ama hiç istifra yok su ana kadar. Ama oyle bi yapıyor ki içim dısıma cıksa da rahatlasam diyorum. Yolum da uzun bırbucuk saat, 3 vesayet degisitoyorum. Sabah sorun olmuyor ama aksamları cok zor eve gitmek.

aynı gibi yaşadıklarımız o zaman sabah aslına bakarsın ben biraz zorladım kendimi kusmak için çünkü rahatladım istedim gerçekten kaç gündür midem öyle bir bulanıyor ki hafif ama sürekli bende 3 vesayet geliyorum işe akşamları tek oluyor ama akşamda bulanıyor sabahta otobüste akşam eve gidince devamda ediyor

O çift doktor olayı bende de var iki doktora gittim iki ayrı özel hastanede ikisi de iyi gibi hangisiyle devam etsem karasızım:KK64:
aslında bende pek karar veremedim.özele gittiğim doktor bütün şehri doğurttu desem yeridir ne zaman arasam 1 haftaya randevu atıyo...devlete gittiğim doktoru da tanıyorum.kendimde hastanede çalışıyorum ve önceden istanbuldaydım orda aynı hastanedeydik sonra tayini buraya çıktı.onunda eğitimi ve pratiği çok iyi....offfff napcam bilmiyorum açıkçası..

aslında bende pek karar veremedim.özele gittiğim doktor bütün şehri doğurttu desem yeridir ne zaman arasam 1 haftaya randevu atıyo...devlete gittiğim doktoru da tanıyorum.kendimde hastanede çalışıyorum ve önceden istanbuldaydım orda aynı hastanedeydik sonra tayini buraya çıktı.onunda eğitimi ve pratiği çok iyi....offfff napcam bilmiyorum açıkçası..
Çok hassas bi konu büyük bi karar ya doğumda sıkıntı yaşayanları falan duydukca iyi bi seçim yapmak istiyorum iki doktor için de iyi diyorlar kötü bişey duymadım sadece birinin son doğumlardan sezaryen genelde diye duydum ama doktor çok ilgili zor bi karar ya :KK64: çok iyi düşünmemiz lazım hepimiz için hayırlısı neyse o olsun

Önceki mesajımaa ek olarak eşimdeeee BALIK burcu aynen bebiskolarımız gibi :)
benim de eşim balıııık :KK200::KK48: çok duygusal düşünceli ince bir kocam var çok şükür, benim ki de mutlaka her gece hem beni hem göbeğimi öper yatar ve artık hamileliğimi öğrendiğimden beri seni seviyorum demedi hep sizi seviyorum diyo :KK48: e tabi bizde onu :KK48::KK200: ama çocuklarımız sanırım balık olamıcak erken davranırlarsa sanırım kova olacaklar nasip

Doktor gerçekten çok çok önemli son haftalarda Bebeğin suyu azaldığı halde anlamayanlar var Yada Bebeğin kordonu dolanır farketmez bebek pisliğini yer anlamaz Allah'ım bunların Hiçbirini yaşatmasın inşallah kimseye

inşallah temiz çıkar iyi haberlerle gelirsin...

İnsalllaah doktor ameliyatta hala bekliyoruz :)

:KK70:Maşallah ya daha şimdiden demek çok istiyor

Aslında ilk önce istemiyorduk :) ise baslamak üzereydim iyi sartlarda iyi bir yerle anlasmıstım süpriz oldu ama demekki icten ice istiyormus :))

benim de eşim balıııık :KK200::KK48: çok duygusal düşünceli ince bir kocam var çok şükür, benim ki de mutlaka her gece hem beni hem göbeğimi öper yatar ve artık hamileliğimi öğrendiğimden beri seni seviyorum demedi hep sizi seviyorum diyo :KK48: e tabi bizde onu :KK48::KK200: ama çocuklarımız sanırım balık olamıcak erken davranırlarsa sanırım kova olacaklar nasip

Hahaha aynı benimkisi bu balıklar hep böyle :) Kovada benim burcum :)) 19una kadar kova 20 subattan sonrası balık benimki coooook erken davranmazsa balık :)) esımde 26 subat zaten yine balık yükselenide balık düsün halimiii ama cok sükür :)

X