2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhabalar 2015 mart annesi olacaktım ama şubat annesi oldum :) sabırsız kızm erken davrandı :) dün tam 6 aylık olduk :) hepinize kolay sağlıklı rahat bir hamilelik diliyorum ve tek tavsiyem stres ve üzüntüden hep uzak durun arkadaşlar :) hayatınızın en büyük mucizesi içinizde büyüyor ve siz bunun tadını çıkarın :) sağlıkla bebekelrinizi kucağınıza almanızı diliyorum :)

Ayy gozlerim dolu dolu, tuylerim diken diken oldu cok cok tesekkurler.. Insallah saglikla tamamlariz bizlerde

Aaa supermis yeniden yapilabilir bence bir arastiralim

selam kızlar herkese güzel bir hamilelik diliyorum . araniza yeni katılıyorum kısmetse bende 2016 mart annesi olucam 10 haftalık hamileyim bende :-) çok şükür pek bi bağlantımda olmuyor ağrım sizin da. sanırdı kolay bir gebelik yasiyorum. istanbul beylikdüzünde oturuyorum. bilmeme işte öyle :-) tekrar araniza katılmaktan mutlu olduğumu söylemek istedim :-)

Merhaba hyirli olsun aman masallah diyelim sana :) bende bahcesehirde oturuyorum hangi doktora gidiyorsun benimki hayli uzaktada :)

Nefes daralmasi hamilelik belirtisiymis baktimda netten daha fazla oksijene ihtiyac duyuyomusuz tamamen normal zararsiz bi durummus Tuyler konusundada evet gayet memnunum halimden :KK70:

Tuyler benimde hemen cikmiyor yalniz saclarim cok dokulneye basladi hamilelikten sonra

selam kızlar herkese güzel bir hamilelik diliyorum . araniza yeni katılıyorum kısmetse bende 2016 mart annesi olucam 10 haftalık hamileyim bende :-) çok şükür pek bi bağlantımda olmuyor ağrım sizin da. sanırdı kolay bir gebelik yasiyorum. istanbul beylikdüzünde oturuyorum. bilmeme işte öyle :-) tekrar araniza katılmaktan mutlu olduğumu söylemek istedim :-)
Benimki de Dediğin gibi rahat lakin bende ekstradan bi de gaz sıkıntısı var. Sanki patlatacağım. O derece.

Merhaba hyirli olsun aman masallah diyelim sana :) bende bahcesehirde oturuyorum hangi doktora gidiyorsun benimki hayli uzaktada :)

Tuyler benimde hemen cikmiyor yalniz saclarim cok dokulneye basladi hamilelikten sonra
evet bende farkettim sac dokulmesi bende de basladi

Ayy gozlerim dolu dolu, tuylerim diken diken oldu cok cok tesekkurler.. Insallah saglikla tamamlariz bizlerde

Aaa supermis yeniden yapilabilir bence bir arastiralim

inşallahhh :) hatta daha da duygulandırayım sizi seneye bu sıralar inşallah minnaklarınız bu şekilde olacak :)

Eklentiler

• 11351121_10206990573943673_4705359615382486026_n.jpg
    11351121_10206990573943673_4705359615382486026_n.jpg
    129,3 KB · Görüntüleme: 64
Ben Anıl hanım için gittim koruya, normal Doğumu destekleyen bir doktor. Öyle hemen sezeryan olsun diyenlerden değil, inşallah şartlar elverirse normal istiyorum :) Ümit bey de yan odada çok Neşeli biri belli :) korunun doğum paketlerinden alıcam Bir iki güne. Çok mantıklı geldiler
Doğum paketi mi? Ben hocanın muayenehanesine gidiyorum canım. Bu paketlerden haberim yok?Anlaşması olduğu için koru da yapıyor doğumları.Misafir doktor olarak...ne oluyor paketler?

Kızlar saç dökülmesi çok normal hatta doğumdan sonrada devam ediyor hormonlar düzelene kadar
internette tüylenme çok olursa erkek bebektir diyordu...benim ilk hamileliğimde hakikaten çabucak uzuyorlardı

bir tavsiye daha bende beylikdüzünde oturuyorum medicana international dr. mehtap derelioğlu nu şiddetle tavsiye ederim :KK66:

Kızlar saç dökülmesi çok normal hatta doğumdan sonrada devam ediyor hormonlar düzelene kadar
internette tüylenme çok olursa erkek bebektir diyordu...benim ilk hamileliğimde hakikaten çabucak uzuyorlardı
bende hem dökülme hemde alnım pütür pütür kımse görmesede ben hıssdıyorum :KK43: sivilceye dönecekler snaırım

Merhaba kızlar,

Bende 5+4 günlük tazecik bir gebeyim. Bebeğin tahmini doğum tarihi 1 Nisan diyor ama büyük ihtimal bebiş mart ayında doğacak. Çok büyük ihtimal bende mart annesi olacağım :)
olsun bende çook büyük ihtimal tabi Allahın izniyle şubat annesi olurum diye düşünüyorum sata göre 1 mart zaten ama benim ikiz ondan son haftalara kalmazlar diye düşünüyorum hatta aceleci olurlarsa ocağa bile kasabiliriz inşallah o kadar erken olmaz tabi :)
Kizlar cok heycanlandim bisey rica edicem. Sirt ustu yatip bi kac saniye nefesinizi tutup gobeginize bakar misiniz bi. Kalp atar gibi oluyo bu bebegimizin kalp atisimi yoksa. Cok heycanlandim bennnn yaa :))
yok canım o duydukların seninle alakalıdır bebişlerin ki henüz dışardan belli olmaz diye düşünüyorum :emir_bebek:
Kizlar ben arada ruhsal olarak patliycakmisim gibi hissediyorum boyle aniden bi huzursuzluk geliyor sonra geciyor Sizlere de oluyor mu bu hani adet olamayinca olur ya bi sinirlilik onun gibi Bir de nefesim daraliyo bazen :KK43: ayrica bisey daha farkettim normalde hamileler tuylenir derler benimde 2 haftadir ne tuylerim cikti dogru duzgun ne tirnaklarim uzadi Sizin nasil ?
evet benim de arada nefesim daralıyo havasız kalıyorum gibi oluyo bi kalkıyom yürüyom camın önüne filan gidiyorum nefes darlığı gibi oluyorum, ama tüylerime dikkat etmemiştim bak takip edeyim :KK48:
Ayy Midem çok bulanıo dar qeldi bana :KK42::mad:
sorma bende çok çekiyorum bugün eşime sipariş verdim şu bulantı bileklerinden alıp denicez bir de bakalım belki azaltır kesmese bile azaltması bana yeter :KK51:
benim de saçlarım çok dökülüyo ve uzayıp yıprandı bugün ya da bu hafta içinde gidip kestircem sıcakta çekemiyorum
Instagram ı olup da var mı takipleşmediğimiz bayanlar
Iremveannesi benim Kullanıcı adım
beeeen :KK53: hemen takip ediyorum sizi :KK37:

Selam kizlar inşallah benimde SATA gore 26 mart doğum tarihim.kızlar sizlere birşey sormak istiyorum.siz tahlil yaptirdiniz mi?yaptırdiysaniz ne tahlilleriydi ve ne kadar tuttu

X