2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar ben arada ruhsal olarak patliycakmisim gibi hissediyorum boyle aniden bi huzursuzluk geliyor sonra geciyor Sizlere de oluyor mu bu hani adet olamayinca olur ya bi sinirlilik onun gibi Bir de nefesim daraliyo bazen :KK43: ayrica bisey daha farkettim normalde hamileler tuylenir derler benimde 2 haftadir ne tuylerim cikti dogru duzgun ne tirnaklarim uzadi Sizin nasil ?
Kizlar ben arada ruhsal olarak patliycakmisim gibi hissediyorum boyle aniden bi huzursuzluk geliyor sonra geciyor Sizlere de oluyor mu bu hani adet olamayinca olur ya bi sinirlilik onun gibi Bir de nefesim daraliyo bazen :KK43: ayrica bisey daha farkettim normalde hamileler tuylenir derler benimde 2 haftadir ne tuylerim cikti dogru duzgun ne tirnaklarim uzadi Sizin nasil ?
Ay ne güzel canım benim de aksine normalde tüylerim gec çıkar tırnaklarım gec uzardı hamileliğimden beri sürekli almama ragmen bir hızlı uzuyor şoklardayık göbeğimdr bile çıktı:KK43:tırnaklarım da cabuk uzuyo hamileden hamileye değişio demekki;(

evet bende farkettim sac dokulmesi bende de basladi

Bende korkuyordum vitamin eksikligimi diye normalmis :)

inşallahhh :) hatta daha da duygulandırayım sizi seneye bu sıralar inşallah minnaklarınız bu şekilde olacak :)

Ayyyyy masallaaahh Allah nazarlardan saklasin. Tam koklayip sevmelikmisss bu yaaa masallaaahh

Kızlar saç dökülmesi çok normal hatta doğumdan sonrada devam ediyor hormonlar düzelene kadar
internette tüylenme çok olursa erkek bebektir diyordu...benim ilk hamileliğimde hakikaten çabucak uzuyorlardı

Ahh su cinsiyetlerini bir ogrensek :) esim bazen diyor hic ogrenmesekte supriz mi olsa diyeeee :))

bir tavsiye daha bende beylikdüzünde oturuyorum medicana international dr. mehtap derelioğlu nu şiddetle tavsiye ederim :KK66:

Bende Medicana bahcelievler duzgun korkmaz a gidiyorum simdi :) hatta yarin sonuc gostericem mehtap hanimida arastiriyim hem daha yakin

Instagram ı olup da var mı takipleşmediğimiz bayanlar
Iremveannesi benim Kullanıcı adım

Ekliyorum bende :) ecem.ozden

ben ediyorum takip etmek isteyen arkadaşlar benimde kullanıcı adım: buketegri

Bende ecem.ozden simdi takip edicem :)

olsun bende çook büyük ihtimal tabi Allahın izniyle şubat annesi olurum diye düşünüyorum sata göre 1 mart zaten ama benim ikiz ondan son haftalara kalmazlar diye düşünüyorum hatta aceleci olurlarsa ocağa bile kasabiliriz inşallah o kadar erken olmaz tabi :)

yok canım o duydukların seninle alakalıdır bebişlerin ki henüz dışardan belli olmaz diye düşünüyorum :emir_bebek:

evet benim de arada nefesim daralıyo havasız kalıyorum gibi oluyo bi kalkıyom yürüyom camın önüne filan gidiyorum nefes darlığı gibi oluyorum, ama tüylerime dikkat etmemiştim bak takip edeyim :KK48:

sorma bende çok çekiyorum bugün eşime sipariş verdim şu bulantı bileklerinden alıp denicez bir de bakalım belki azaltır kesmese bile azaltması bana yeter :KK51:

benim de saçlarım çok dökülüyo ve uzayıp yıprandı bugün ya da bu hafta içinde gidip kestircem sıcakta çekemiyorum

beeeen :KK53: hemen takip ediyorum sizi :KK37:

Bende kisaaacikkk kestirdim biraz daha mi kestirsem diyorum :)

Ay ne güzel canım benim de aksine normalde tüylerim gec çıkar tırnaklarım gec uzardı hamileliğimden beri sürekli almama ragmen bir hızlı uzuyor şoklardayık göbeğimdr bile çıktı:KK43:tırnaklarım da cabuk uzuyo hamileden hamileye değişio demekki;(

Yaaa benimde gobegimde cikti birde gogsumde su siyahlardan cikti :KK43:

E Ekyzdn03 dr. mehtap derelioğlu için şunu söyleyebilirim zaten çok iyi bir doktor ve şiddetle normal doğumu savunan biri :KK66: tabi sen yine araştır ama çevremde de o doktora giden çok arkadaşım oldu ...

Bende kisaaacikkk kestirdim biraz daha mi kestirsem diyorum :)
valla normalde hatta çoğunlukla bekarken çok minik minik uçlarından aldırırdım saçlarımı, geçen sene evlendim balayından sonra omuz hizasında kestirdim, şimdi gözüm daha da kara valla sıcakta patlamak üzereyim omuzun üzerinde kestirebilirim yani her an izmir sıcağı bu saçlarla bu halde çekilmiyo :KK48:

Doğum paketi mi? Ben hocanın muayenehanesine gidiyorum canım. Bu paketlerden haberim yok?Anlaşması olduğu için koru da yapıyor doğumları.Misafir doktor olarak...ne oluyor paketler?
Doğum paketinin içinde yanlış bilgilendirmek istemem ama bildiğim kadarıyla 10 muayene ücreti + yapılacak testler + doğum+ 1 gece yatış + oda süsleme kuaför vs var. Malum bir muayene 180 tl falan hele testler 300 lira bi defada. Bunları şöyle bi hesaplayınca cazip geldi bize. Geçen Çarşamba muayene olup test vermiştim, 10 gün içinde paket alırsanız bunları fiyattan düşücez dediler

valla normalde hatta çoğunlukla bekarken çok minik minik uçlarından aldırırdım saçlarımı, geçen sene evlendim balayından sonra omuz hizasında kestirdim, şimdi gözüm daha da kara valla sıcakta patlamak üzereyim omuzun üzerinde kestirebilirim yani her an izmir sıcağı bu saçlarla bu halde çekilmiyo :KK48:

Hahaha ayni ben :) dugunde biir saclarim vardi gelin topuzuma fazla bile gelmisti :) uclarindan alicam deyip cok kesince agliyordum sonra bir kestirmeye basladim su anda kut saclarim :)

Erkek bebek olucaksa gobekte killanma olurmus hadi bakalim hayirlisi :)

Evet öyle görünüyor:))Koru da doğum yapan arkadaşlarım çok memnun.Arkadaşımı ziyarete gittiğimde gördüm.İnşallah hayırlısı olur hakkımızda...Haberleşelim..

evet benim görümcem de koru'da doğum yaptı 2 gün hastanedeydik çok memnun kaldık.. 4.6 kg bebeği normal olarak doğurdu, başka hastane olsa hemen sezaryan derdi..

Ben Anıl hanım için gittim koruya, normal Doğumu destekleyen bir doktor. Öyle hemen sezeryan olsun diyenlerden değil, inşallah şartlar elverirse normal istiyorum :) Ümit bey de yan odada çok Neşeli biri belli :) korunun doğum paketlerinden alıcam Bir iki güne. Çok mantıklı geldiler

benim rahim filmimi geçen yıl Anıl hanım çekti, o da ilgili bir doktor.. doğum paketi nedir? bana söylenen fiyat 6500 tl +750 tl epidural ücreti. başka bir paket söylemediler..

Ay yok artık ya kürtaj mı! Neyin kafasını yaşıyo bunlar acaba??? Ben kalp atışlarını duymayı bekleyipte duyamadığımda zaten Medical parkta bi sıkıntı OLDUĞUNU anladım. Aynen ben de Anıl Hanım'dan Başkasına gitmem artık

batıkentte oturuyorum ama çok acil bir şey olmadıkça medikal parka gitmem artık.. ne cihazları cihaz ne doktorları doktor..

Ankara Koru hastanesinde doğum yapacaklar diye bi başlık mı açsak :KK70: :p

evet süper olur.. toplu indirim bile yaptırabiliriz belki :KK70:

mazoshest mazoshest @hiras @ocbzuzu bu doktor ve hastane isleri gercekten cok hassas neredeyse gecen hafta banada gebeligi sonlandirma karari aliyorlardi yok kan kesesi varmis dusecekmis yok kizamikcik varmis yok troid varmis sagir kor yada anomal olucak gebelik sonlandirilicak heyetle karar verilecek dediler baska bir dr a gittim kan kesesi diye birsey yok doktor kalbi atmaya devam ettikce %97 dogumla sonuclanir dedi 31.68 cikardiklari troid degerim 8.1 cikti o da hamilelikten dolayi olmus oluyormus.
Kizamikcik diye birseyde yok.
Inanmadim baska bir dr a daha gittim o da dedi kan kesesi mi o dr diplomayi nereden almis dedii
Doktorumu da buldum sonunda ben istanbuldayim Duzgun Bey e gidiyorum bahcelievler medicana

bu hamilelik süresince çok dikkatli olmamız lazım, özellikle doktorlar tetkikler derken farkında olmadan bebişlerimizi üzüyoruz resmen..

Erkek bebek olucaksa gobekte killanma olurmus hadi bakalim hayirlisi :)
Eşim kızdan yana nasip bakalım tez in doğru cıkcakmı yazcam hemen buraya hele o zamanlar bi gelsin cok renklenicez hepimiz hayırlısıyla inşallah herseyler yolunda gitsin güzelmgüzel konularda buluşalım:KK66:

Her şeyi yazmışım paket fiyatını yazmamışım :KK70: bir arkadaşım yeni satın Aldı 5500. Ben de cumaya kadar gidip birinci ağızdan öğrenicem artık :)

Selam kizlar inşallah benimde SATA gore 26 mart doğum tarihim.kızlar sizlere birşey sormak istiyorum.siz tahlil yaptirdiniz mi?yaptırdiysaniz ne tahlilleriydi ve ne kadar tuttu
Merhaba kanda mikrop vs var mı gibisinden ilk kontrolümde teste yolladı doktor 17.50verdim

Selam kizlar inşallah benimde SATA gore 26 mart doğum tarihim.kızlar sizlere birşey sormak istiyorum.siz tahlil yaptirdiniz mi?yaptırdiysaniz ne tahlilleriydi ve ne kadar tuttu

Benim cok ekstralarim oldu toplamda cok tuttu diger kizlar daha iyi bilgi verirler canim ama ilk istenen testim 127 tl tuttu sgkli toksoplasma tsh rubella tam kan sayimi vs sonra dr degistirdim o da ekstradan istedi idrar tahlili kan tahlili falan o cok cok daha pahaliydi

Benim cok ekstralarim oldu toplamda cok tuttu diger kizlar daha iyi bilgi verirler canim ama ilk istenen testim 127 tl tuttu sgkli toksoplasma tsh rubella tam kan sayimi vs sonra dr degistirdim o da ekstradan istedi idrar tahlili kan tahlili falan o cok cok daha pahaliydi
Benîmde cok ekstram oldu ve buradada yazmıştım 1000tl civarı ödedîm hatta burdaki fiyatları görünce şok olmıştum

X