2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kizlar nasilsiniz ben asiri uyuyorum ya surekli uykum var evimin isini bile tutamaz oldum tum gun yatsam yetmez o durumdayim resmen sizler nasilsiniz
Uyuma imkanın varken uyumamak delilik ayol,ben olsam hep uyurum Ama maalesef çalışıyorum ve işyerim hamileliğimi bilmiyor bi süre söylememem lazım o yüzden gizli saklı belirtilerimle savaşıyorum

kesinlikle iyi düşün iyi olsun biraz dikkat et çok yorma kendini beslenme ne dikkat et tamamdır gerisi keyif bence . ben mide bulantim olduğunda bile keyif alıyordum ki hala öyleyim bebeğine sağlıkla kavuşayım da isterse 9 ay boyunca bisi yedirmesin bana önemli değil. eşim eve geldiğinde bana sarılınca bitiyor herşey yetiyor

Uyuma imkanın varken uyumamak delilik ayol,ben olsam hep uyurum Ama maalesef çalışıyorum ve işyerim hamileliğimi bilmiyor bi süre söylememem lazım o yüzden gizli saklı belirtilerimle savaşıyorum
kesinlikle katılıyorum bende çalışmadığım dönemlerde erkenden kalkardım falan şimdi bin pişmanım:):) bende söylemedim iş yerine sadece yakın bir arkadaşım biliyor o kadar hakkımızda hayırlısı bakalım:):)

Bende uyudum uyandım Hergün illa bir Öğlen uykusu yapar oldum
Kızlar bu listeyi yapan arkadaş vardı o girmiyor herhalde şu sıra gelene kadar biri devralsa ya

ben de inşallah koru'da yapacağım doğumu canım, doktorum Aydan Biri.. Ümit hoca da çok iyi kesinlikte.. aynı zamanlarda aynı hastanede doğum yapcak gibi görünüyoruz :) :)
Evet öyle görünüyor:))Koru da doğum yapan arkadaşlarım çok memnun.Arkadaşımı ziyarete gittiğimde gördüm.İnşallah hayırlısı olur hakkımızda...Haberleşelim..

kuzum valla bilselerde bir şey değişmiyor inan benim biliyorlarda neoluyor sanki :)

Sağolasın canim dedigin gibi mide bosken daha fena oluyor insan inşallah hamileligin tadini cikarcamiz rahat zamanlar gelir

Koru da ümit beyi iyi diyorlar ...bende Prof Mehmet erdem e gidiyorum .koru da yapacam inş doğumu
Ben Anıl hanım için gittim koruya, normal Doğumu destekleyen bir doktor. Öyle hemen sezeryan olsun diyenlerden değil, inşallah şartlar elverirse normal istiyorum :) Ümit bey de yan odada çok Neşeli biri belli :) korunun doğum paketlerinden alıcam Bir iki güne. Çok mantıklı geldiler

Ay yok artık ya kürtaj mı! Neyin kafasını yaşıyo bunlar acaba??? Ben kalp atışlarını duymayı bekleyipte duyamadığımda zaten Medical parkta bi sıkıntı OLDUĞUNU anladım. Aynen ben de Anıl Hanım'dan Başkasına gitmem artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…