2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim bildigim yurtdisinda en cok tavsiye edilen taze zencefili kaynamis suya atiyosun bikac parca ve limon sikiyosun bulanti fln kalmiyo Bende hic olmadi bulanti ama ben hamileligimi ilk ogrendigimden beri hergun nerdeyse bunu yaptim belki de ondan olmamistir

Koru da ümit beyi iyi diyorlar ...bende Prof Mehmet erdem e gidiyorum .koru da yapacam inş doğumu

Koru da ümit beyi iyi diyorlar ...bende Prof Mehmet erdem e gidiyorum .koru da yapacam inş doğumu

ben de inşallah koru'da yapacağım doğumu canım, doktorum Aydan Biri.. Ümit hoca da çok iyi kesinlikte.. aynı zamanlarda aynı hastanede doğum yapcak gibi görünüyoruz :) :)

bir de bende akşam yemegı sonrası uyku bastırması oluyor cok fena sizde de öylemi :) benim bulantılarım cok sukur cok yemezsem bıranda yuklenmezsem gectı bırhafta surdu gıttı aç kalmamaya dikkat edin bir de herkez kokuyor sankı benkı parfume oda kokularına bayılırdım şimdi iğreniyorum roll-on kullanıyorum sadece yolda otobüste insanlar kokarca gibi geliyor içim bulanıyor sürekli

ben de çok benzerini yaşadım.. medikal parka gittim keseyi gördüler bebeği göremediler hatta kürtaj yapmaya kalktılar bebek ölmüş diye.. ordan sonra hemen koruya gittim ve bebeğimin kalp atışlarını dinledim.. koru'nun cihazları kesinlikle çok iyi.. daha da başka doktora gitmem Aydan Biri'den şaşmam...

selam kızlar herkese güzel bir hamilelik diliyorum . araniza yeni katılıyorum kısmetse bende 2016 mart annesi olucam 10 haftalık hamileyim bende çok şükür pek bi bağlantımda olmuyor ağrım sizin da. sanırdı kolay bir gebelik yasiyorum. istanbul beylikdüzünde oturuyorum. bilmeme işte öyle tekrar araniza katılmaktan mutlu olduğumu söylemek istedim

Benimde ilk bebeğim evham yapmayım diyorum ama işte insanlardaki rahatsızlıkları duydukça insanın aklına geliyor ya bende de varsa diye. Rabbim sağlıklı bi şekilde nasip etsin bize bebeklerimizi

Hoşgeldin topikimize,Cinsiyet öğrenmeye az vaktin kalmış 12.haftada görülüyordü yanlış hatırlamıyorsam.Allahım sağlıkla aldırsın kucağınıza....

iyi düşünün iyi olsun arkadaşlar. bana 2 sene önce dr tüp bebek demişti kasım ayında kendiliğinden hamile kaldım ama bebeğinin kalp atışları durdu ve kürtaj oldum ocak 15 te. rabbim çok bekletmeden yine bebeğimi verdi inş kısmetse sağlıkla kulağımıza da alalım hepimiz. onca üzüntüden sonra şimdi çok şükür hiçbi dert tasa yok. hamileliğin tadını çıkartın kızlar bu günler çok güzel

Gordum canim cok sukur insallah saglikla devam ederiz

kizkardesime 3 gün sonra yumurtan catlar dedi dr o gun birliktelik olmus kizkardesim 7 haftalik die gitmis dra bebek 5 haftalik cikmis üstelik kalbide atiomus gec döllenmis

Evet ya herşey olacağına varıyor çok düşünmemek ve çokta araştırmamak gerekiyor. Burda okuduklarımdan sonra nasıl bir korkuyla gittim doktora anlatamam odasına girdiğimde acayip gerilmiştim korkudan ama çok şükür güzel ayrıldık. Birazda olumlu düşünmek lazım sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…