2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Korkma canım bi tanıdıgım da işk 2-3 ay bişi yiyemedi hep istifra etti, ilk aylar besinlerimizden faydalanmıyor embriyo... Gene de kendş saglıgın icin bi doktora danıs belki serumla besin takviyesi alırsın...
ya istifra da edemiyorum ama bi lokma da yiyemiyorum. doktoruma da danışıcam en kısa zamanda canım teşekkürler :)

Midesi bulanıp birseyler yiyemeyen kızlar; yemek icin kendinizi zorlamayın bebek su an sizin yediklerinizden degil sizin deponuzdan besleniyor siz kendiniz icin yemelisiniz yorgun dusmemek sıvı kaybetmemek ileride saglık sorunları dis curumesi vs yasamamak icin ve tabiki deponuz eksikse tamamlamak icin az az sık sık yemelisiniz canınız ekmek mi istyor ekmek yiyin demek ki karbonhidrat acıgı var süt ve ürünler mi cekiyor demek ki kalsiyum acıgınız var vs vs elbette düzenli beslenebilirseniz en faydalısı bu. Eger cok kötü durumdaysanızda muhakkak ilac isteyin doktorunuzdan bende istedim fakat kullanmak icin dayanamayacak duruma gelmeyi bekliyorum su an icin uzanıyorum dnleniyorum bir sekilde dayanmaya calısıyorum cok ilacta iyi degil

@azerikizi91 Aydeli ahh bu hormonlar cok etkiliyor beni, ruhsuz tepkisiz biri yapti beni. Tez gecsin umarim. Kitaplara gelince ben Trendeki kiz ve Toprak i bittirdim. Simdi konstantiniyye otelini okuyorum. Üçüde guzel
Trendeki kızı okudum güzeldi diğerlerine de bakiiim.

Ay kızlar keşke ikizim olsa biri kız biri erkek olsa tek seferde ne ala. Allah bilir tabi orasını sağlıklı sıhatli olsun da ama benim gönlümden ikiz geçiyor keşke gerçek olsa

Allah gönlüne göre versin insallah...

aynen çubuk krakerle ayrılmaz ikili olduk zaten onsuz adım atmaz oldum

Allah gönlüne göre versin insallah...
Âmin canım Allah herkese gönlünden geçeni versin inşallah
Sevgili anne adayları sizce Türk kahvesinin ni zararı olur mu? Benim tanıdıkşar hep içiyorlardı hamileyken
Kafein çok fazla almadıkça sorun teşkil etmiyor günde 1 fincan içilebiliyor. Çok canım çekmedikte çay ve kahveden uzak durmaya çalışıyorum. kafeinsiz neskafeler daha mı masum ne dersiniz. Bir de şu soğuk çaylara dayanamıyorum çok güzel gidiyor :)

Kizlarr saat olmus 1 hala kahvalti bile yapmadim doktoruma danistim boyle olmamasi gerekiyor ilk 3 ay bebegin zihinsel gelisimi ve kemik gelisimi icin cok onemliymis yogurt yiyin sut icin icimden gelmiyor ama mecburuz ve ceviz yiyin bol boll su tabi ki... manisadan kimse yok mi a canlar yaa

Canim kafeinsiz nescafe turk kahvesi soguk cayy bunlardann kesinlikle uzakk durulmasii gerekiyorr hatta meyve suyu bile icilmicekk dedi doktorum

Kizlarr Dr dan geldim biraz önce minnakimin kalbini duydummm maşallah çok güzel atiyodu kese de saglikli bebisim de saglikli çok şükür Rabbime . kucagimizada aliriz insallahh
Masallahhh canimm benimm rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsinn insallahh :)bizim daha kalb atisini duyma var ya 13 agustostta duyacagizz insallahh :)

Az az sık sık yiyebilirsin Can'ın istemese bile bulantın yoksa zorlayabilirsin. Daha minicik 10 gr nerdeyse 1 gr bile değil şu an her türlü besini alıyor depolardan hiç yemesen bile. Bulantılar olunca çok fena ben tüm gün iki tane grisini denen şu sopolardan zorla yediğimi bilirim çok kötüydü hatta su bile içemiyorsun o durumda yapacak birşey yok ama bebiş besleniyor her türlü yesen de yemesen de.

Kizlarr Dr dan geldim biraz önce minnakimin kalbini duydummm maşallah çok güzel atiyodu kese de saglikli bebisim de saglikli çok şükür Rabbime . kucagimizada aliriz insallahh

çok sevindim canım maşallah size Rabbim nazarlardan korusun :) bende cuma günü yaşadım o duyguyu ilk kez çok güzel gerçektenn doktor saatmi yuttun demişti :)

Masallahhh canimm benimm rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsinn insallahh :)bizim daha kalb atisini duyma var ya 13 agustostta duyacagizz insallahh :)
Aminnn..Umarim snde duyacaksin canimm :) çok farklı bi duyguymus gerçekten .. 6+6ymisiz tam olarak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…